• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dežurni čestitari , gdje ste ?

R

Ratarko

Guest
Mario danas slavi rođendan a nitko da mu čestita :shock:

Mario , sretan ti rođendan !

confetti.gif
new_birthday.gif
confetti.gif
 
B

Bobo

Guest
Covjece...

Ratarko, da nisi napravio ovu temu, ne bih danas ni gledao... :oops: :oops:


Mario, legendo, sretan ti rodjendan!!!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
I ja se pridružujem čestitkama...
Sretan rođendan!
18-ti... 8) Mario sigurno slavi kad ga danas nije bilo na forumu. :)
 
K

KRESO

Guest
evo čestitke i od mene puno sreće :D i zdravlja :blackeye
 
Č

Čugi

Guest
Uhhh, ne videh ni ja. :blackeye

Živio nam stotinu godina, sretan i veseo bio! Sve najbolje ti želim!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja sam čestitao privat al svejedno, mario prijatelju sretan ti rodjendan i želim ti da budeš najuspješniji poljoprivrednik u svom kraju! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
I

Ivan_MF

Guest
S(p)retan rođendan i od mene ... i ja uskoro slavim 18-ti 8)
 
Z

zrine892

Guest
a jao meni...samo klinci?!? :) ;) sretan ti rodendan i sve najbolje...da se ženiš sto prije;) :)
 
T

Tonxy

Guest
Mario !! e mario sretan ti rođendan!! sve najbolje,puno zdravlja ,naftensreće i novaca.
i neka se nađe i kakva curica među svim ovim!! pozdrav! :p :p :p :p :p ;)
 
B

branko

Guest
zrine892 kaže:
a jao meni...samo klinci?!? :) ;) sretan ti rodendan i sve najbolje...da se ženiš sto prije;) :)



evo i ja se pridruzujem, ali ni ja nisam registriral, valjda zato jer sam vec zasel u ono doba kad na svaki svoj rodjendan zalim a ne da se radujem :D :D :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
branko kaže:
evo i ja se pridruzujem, ali ni ja nisam registriral, valjda zato jer sam vec zasel u ono doba kad na svaki svoj rodjendan zalim a ne da se radujem :D :D :D

Hahaha, a kaj bi onda ja trebal reći??? (već dugo mi gore 4 sveće na torti ;) :lol: )

Nego, Mario - Bog poživil tvoga Lamborghini-ja, a i tebe skupa z njim :lol:
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
prvih par mjeseci sam posjećivao ovaj formu, a da se nisam uopće upitao koje su dobi ljudi koji se javljaju na ovaj form. veoma me je začudilo kad sam vidio da mario nije niti punoljetan, jer sam nekako smatrao da je čovjek tridesetih godina. vemo zrelo razmišlja. mario svaka ti čast.
 
V

VTZ

Guest
S malim zakašnjenjem, pozdrav Mariju iz susjedne županije, i najbolje želje povodom rođendana! Vidi se da je mladić radio s raznom poljomehanizacijom u doba kad po zakonima to još nebi smio, ali najbolje se uči u mladim danima.. :) :lol:
 
B

Bobo

Guest
S traktorom smijes raditi od 16.g. ili cak od 14... Za 16 sam 100% siguran, ali za 14 nisam...

Uglavnom, svaka mu dala!
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
S traktorom smijes raditi od 16.g. ili cak od 14... Za 16 sam 100% siguran, ali za 14 nisam...

Uglavnom, svaka mu dala!

ja od svojih 8. godine za volanom.Tek kada sam krenio u prvi razred...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Hvala na čestitkama.

I ja mislim da sam počeo u prvom razredu vozit. :D
 
Na vrh