• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dijelovi za steyr traktore

K

kvaka

Guest
Pozdrav,
zanima me gdje se u HR mogu kupiti dijelovi za Steyr osim u Step-Co? Može čak i izvan HR, ako ima neka trgovina u Austriji ili nešto? Radi se o modelu 1090, a tražim lamele za prednju vuču.

Svaki savjet dobrodošao.
hvala
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Ima jedan u Koški firma se zove: Jerković on prodaje traktore Claas i Steyr i ima sve rezervne djelove za te traktore.
a kontaktirat ga možeš na tel: 031/681-015, fax: 031/681-345 ili na adresi Koška, Josipa Kozarca 51
 
D

Danci

Guest
kvaka kaže:
Pozdrav,
zanima me gdje se u HR mogu kupiti dijelovi za Steyr osim u Step-Co? Može čak i izvan HR, ako ima neka trgovina u Austriji ili nešto? Radi se o modelu 1090, a tražim lamele za prednju vuču.

Svaki savjet dobrodošao.
hvala

Imas odmah kada prodes austrisku ganicu Spielfeld ducan za dijelove. Tamo sam ja kupovao dijelove i jeftiniju su kojih 30-40% od Stepca u V.Gorici
 
T

takor

Guest
Jerković je pre skup, jeftinije ćeš proći da odeš u Auatriju.
 
I

ivica

Guest
ovaj ti sve nabavi u roku od 24 sata ,covjek govori hr ,hadrovic (traktor servis iz krizevca uzima od hih)

Rudi Ullen (ilen)
Sicheldorf
8490 Bad Radkersburg (AUSTRIJA)
tel. 00 +4334763248
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja sam po djelove za svog steyra išo u austriju i nakraju kupio u sloveniji,slučajno naišao...
Kod nas se definitivno neisplate kupovat dijelovi za njega jer je to među najskupljima traktorima...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ivica kaže:
ovaj ti sve nabavi u roku od 24 sata ,covjek govori hr ,hadrovic (traktor servis iz krizevca uzima od hih)

Rudi Ullen (ilen)
Sicheldorf
8490 Bad Radkersburg (AUSTRIJA)
tel. 00 +4334763248
hvala na informaciji.
vjerovatno bi mogao da nabavi nešto i za mog fiata :?:
 
S

subo

Guest
ovaj ti sve nabavi u roku od 24 sata ,covjek govori hr ,hadrovic (traktor servis iz krizevca uzima od hih)

Rudi Ullen (ilen)
Sicheldorf
8490 Bad Radkersburg (AUSTRIJA)
tel. 00 +4334763248

imam problem sa blokom od motora na styeru 8070, pa me zanima da li znate mail od tog tipa u austriji
 

domagoj21

Novi član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
3
pozdrav svima!
radi se o traktoru steyr 18 ks tip t 84 problem je s alanserom! majstor je rekao da nije moguča reparacija alnasera pa me zanima dali netko zna di bi mogao kupiti drugoga?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
kako se nebi mogao reparirat anlaser?

traži mišljenje drugog majstora
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
pozdrav svima!
radi se o traktoru steyr 18 ks tip t 84 problem je s alanserom! majstor je rekao da nije moguča reparacija alnasera pa me zanima dali netko zna di bi mogao kupiti drugoga?

pa to je sve bosch radio...vjerojatno pravi majstor zna kak to riješit...
na mom dajcu iz 56. je ostala samo vanjska košuljica, sve znutra je novo...
 

domagoj21

Novi član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
3
Sa majstorom sam se čuo jučer telefonski pa nisam najbolje upoznat sa cijelom situacijom kada saznam sve detalje javim sve!
Ubiti problem je bio da traktor nije htio uopče upalit, neka žičica se odvojia na alnaseru pa je majstor samo reko da je alnser u lošem stanju.
 
N

nikola272727

Guest
pozdrav.
imam knjigu za steyr t84 ako tko treba.:(nod):
 

dragisas

Novi član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
2
Može li neko da mi pomogne gde da nabavim žabice za korpu kvačila za STAYER 760 unapred hvala
 

elvedin

Novi član
Tu od
8 Sij 2015
Poruka
4
Imam problem sa gumama za traktor steyr 948a.
Moje oznake na gumama su:
zadnje 380/85r28;
prednje 275/80-20.
Da li bi mi neko mogao objasniti značenje brojeva guma, odnosno koji broj predstavlja određenu dimenziju na gumi, jer moram uskladiti prednje i zadnje gume.

Pozdrav
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
380/85-20 = 14.9-28
275/80-20 = 11,2-20
 

Najnoviji postovi

Na vrh