• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

Kišur

Novi član
Tu od
17 Tra 2020
Poruka
16
Nema,al traktor je perfektan,svaki šaraf skinut restauriran,sve promijenjeno tip mi pokazao račune,slike od generalke,to je nov traktor sva kiležaj,gumica sve zamijenjeno novo,prednji trap piksiran,komplet novi doboši kočnice,blok nije pucan sve napravljeno novo,nove glavčine,sve pumpe,struja,brave ma sve sve
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Tvoji novci, tvoj odluka. A zakaj ga onda prodaje?

Tu na Forumu su bile prikazane dvije temljite generalke
 

Kišur

Novi član
Tu od
17 Tra 2020
Poruka
16
Prodaje ga zato jer dobil rak,složil ga je prije 6 mjeseci i onda završil u bolnici,reko je da oće dat u dobre ruke
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
nova struja,repariran anlaser,alternator,bosch pumpa,lakiran nove gume,akumulator,nova pumpa vode,hidraulike,nove kočnice,svi lageri,generalka motora,nova glava,radilica,semeringi radalice,ventili,uloški svi,klipovi klipnjaće,dizne i uloški dizni,svi filteri,ulja,crijeva vode,goriva,nova korpa sve lamele,servisirana getriba,nove lampe,satovi,lampice,auspuh,grana auspuha,grana auspuha,puž volana
Ako je ovo sve novo na traktoru kaj si ti napisal to vrijedi minimalno 25 soma kuna u dijelovima, da bi to napravil neko bi ti uzel još 10 soma kuna za ruke.
Ispada da ti taj traktor dobiješ za 10 soma kuna, neznam kaj čekaš, ako je stanje kak si opisal vrijedi te novce i onaj ko bi ga dal za manje je pogorel po glavi makar je to dosta novaca.
Da je moj i da ga prodajem ko bi mi ponudil i lipu manje dobil bi čelom nazad....
 

Kišur

Novi član
Tu od
17 Tra 2020
Poruka
16
Pa baš zato sam se htjel savjetovat s vama

Uz tog univerzala bi uzo još neki jači traktor mora imat 4x4 a i nemora do isto tak 45-50 tisuća kuna,kaj preporucate ali mora imat kabinu
 

Kišur

Novi član
Tu od
17 Tra 2020
Poruka
16
Nebi uzo bi neki s kabinom ali drugačiji nevolim umat dva ista traktora

Do sad sam imo dva imt 533
 

Kišur

Novi član
Tu od
17 Tra 2020
Poruka
16
To je istina,sad sam krenul u malo ozbiljniju poljoprivredu tako da,neznam kanizar iz koprivnice mi je kum,pa mi je rekel bolje da zemem malo lošijeg imt ili zetor pa da ga sredim po svom ukusu pa kaj vi mislite o tome,nezz zetor 6911,4712,4711,5711 ili 549 ili 542 onaj s kabinom ili neki torpedo,deutz

Prednost je zetor,jel u selu svako imanje ima skoto zetora,od 100 domaćinstava u selu njih 90 ima zetore što stare to nove,ovo drugo je poneki univerzal,štore,imt,ursus samo jedan
 

Kišur

Novi član
Tu od
17 Tra 2020
Poruka
16
Mora a nemora nije nužno,jel obični 6911 mi baš ima lošu kabinu usku i ružnu pomalo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Ak misliš na ozbiljniju poljoprivredu, onda gledaj modele x0-45, x2-45 i x3-40.
Kabina je prostranija i puuuno tiša, a to je važno za dulji rad.
 

Kišur

Novi član
Tu od
17 Tra 2020
Poruka
16
Znam ali mi se baš nedopada ta kabina,a recimo ursus c360 ima novu kabinu kod hubzina kupljenu i ti
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Jel moguće da se nekome ne svidja Zetorova Češka kabina,pa u njoj ima više prostora nego u nekom autu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh