• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,956
Paulaner i Erdinger su meni osobno najbolje pive dosad. Od naših piva uglavnom Zlatni Pan, čak mi je i Laško dobro pivo.
 
Posljednje uređivanje:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,621
Znam da se o ukusima ne raspravlja...al di ste nasli zlatni pan...
lasko je ok. Jedno vrijeme nije valjalo dok je bila punionica u splitu...al sad je ok...
Paulaner i erdinger su dobri...
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
838
Ja nisam neki pivopija, pijem pivu ako je vino lose. Hahaha uvijek bum rajsi popil casu vina ili gemist nego pivu.
Od pive se napuhnem i pospan sam.
Od domacih piva kogu popiti Tomislav, i bil je dobar Pan pilsner, a vidim da ga vec nema. Ovo ostalo,Boze sacuvaj.
Od uvoznih ove ceske pive su meni ok, posebno Pilsner Urqel i Budweiser. I Stiegel mi je dobar.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,766
Zato trošim samo zlatni Pan i Velebitsko
Velebitsko i Kasačko su mi ok. Zlatni Pan nikako. Ako već i idem pit pivu onda tražim nešto od Medvedgrada ili odem u Hollywood i tamo imaš za birat kaj ti srce želi. Je da koštaju ali i vrijede.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,956
Ja nisam neki pivopija, pijem pivu ako je vino lose. Hahaha uvijek bum rajsi popil casu vina ili gemist nego pivu.
Od pive se napuhnem i pospan sam.
Istina, pivo samo tu i tamo ako mi se već taj dan pije pivo, najčešće je to sa kolegama nakon nogometa u dobrome društvu. Ja također uvijek rađe popijem gemišt, tamo gdje znam da je vino kvalitetno.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,542
Ne volim te preseranse sa craft pivima, 10 i vise € za kriglu...uostalom nikad nisam popio los lager kao sto sam popio los craft.
Žuja je ok, karlovacko nikako ako vec ne moram. Od domacih lagera jedino nisam daruvarsko popio do kraja.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,421
Joj jesam zakuho,,:ppozdrav:samo da kažem o ukusima netreba raspravljati,,,ja imam svoju flasiranu marku,,, al da vam kažem,, najgora je ona piva,, kad je trenutno nema,,,
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,126
A partizanke niko ne spominje? 🤭Tj Heineken, meni je još najbolji 🍻
 

Prilozi

  • 20240829_185346.jpg
    20240829_185346.jpg
    49 KB · Pregleda: 5
  • 20240718_212343.jpg
    20240718_212343.jpg
    36.9 KB · Pregleda: 5

Najnoviji postovi

Na vrh