• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Državno natjecanje u oranju 2009 - V.Trgovišče, Zagorje

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
493
Evo slucajno saznao da se to održava u mom kraju (malo dalje susjedstvo) pa reko idem bacit oko.
Nažalost stignul tamo oko 4 kad su več svi završavali pa uspio malo poslikat strojeve....
Možda bio još netko od tud s foruma pa ima nešto slika?

parcela na kojoj se odvijalo natjecanje

evo tolko od mene... :D

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ok lepo je to sve videti strojčeki su pravi nema kaj,al meni takva natjecanja idu na živac...mislim ono... :?
sad iskati dlaku v jajcu???...
jel brazda stoji par centimetri ovak ili onak,jaka stvar :scratch ???

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
493
A čuj ljudi se malo druže,zabava, i slično.
Zakaj bi to bilo nekaj lošega, današnji tempo života života je prebrz, i jos to malo kaj ljudima ostane vremena pa nek se zabave.....
Ja da imam kakav malo bolji traktor i plug isto bi išel pa makar se ne kvalificiral dalje...
treba i malo uživati u životu, na ovaj ili onaj način.
Ljudi putuju, druže se... :D

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
U slobodno vrijeme najrađe bih legao i spavao, al i to mi ne ide od ruke :scratch

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
cabage kaže:
U slobodno vrijeme najrađe bih legao i spavao, al i to mi ne ide od ruke :scratch
pa, ako nemožeš spavati, prijavi se na natjecanje orača.... :D :D :D

marko93

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,922
Ljepe slike 8)
Oni Fendti 412 i 309(okretač plug) su iz moga kraja ;)

J

jokapz

Guest
pa, ako nemožeš spavati, prijavi se na natjecanje orača.... :D
Tek onda nečeš moč spavat znam iz iskustva ;) .... Bio sam i ja na natjecanju ko navijač sa kolegom (JD5820) tj. išio nas je cijeli autobus... Imam nešt slika al slabo sa natjecanja više sa tandrbala poslje natjecanja :lol: :lol:

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
marko93 kaže:
Ljepe slike 8)
Oni Fendti 412 i 309(okretač plug) su iz moga kraja ;)
aha... dobro marko veli... :lol:

Najnoviji postovi

Na vrh