• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
A kakve alternative više i ima, ako misliš kamilica to je još lani počelo padat u vodu a u ovoj god če sigurno.
S duhanom je sad dobro, ako ima radnika tko če ga brat.
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Da li neko ima prodati plinski plamenik? Nije vazno gdje se nalazi u Hrvatskoj.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Ima li tko kakvih saznanja vezano za potporu po kg za 2018 godinu?
 
Posljednje uređivanje:

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
To je sve jedna velika jbna nepoznanica.
Najgori scenarij je taj da je neće ni biti. Ako ispadne da smo ovu potporu: "de minimis" umjesto u 3 god. po 5 tis € iskoristili u 1 god po 15 tis€ to bi se moglo i ostvariti.
To je moje razmišljanje.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Pa tako i je, a priče što sam čuo da svake godine imamo max 15 000 eura su samo priče.

Navodno sam čuo da će cijenu duhana nam podiči Hrvatski duhani, i ako podignu recimo 3 kn na te 3 kn moramo platit pdv dok na potporu tog nije bilo, tako da kako kad bi imali model kao u agroduhanu da na naknadu nemaju pdv bilo bi dobro.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Slažem se sa tobom.
Ljudi su prihvatili riječi ministra i direktora firme zdravo za gotovo a to mogu biti samo pusta obećanja.
Nije poznato ni dali će biti,niti koliko, niti kada.
Svi samo govore: biti će, biti će,vi samo proizvodite.
Živi bili pa vidjeli, daj bože da bude.
 

Tinnnaa

Novi član
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
19
Pozz,da li netko zna zasto u sušari gornji red duhana izađe žuto,a donji red ostane zelen?
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Ima sušara jak vjetar i neuspije ga odozdola uštavit vjetar ga suši i on ostaje zelen
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Duhanci kak ste zadovoljni ove godine sa proizvodnjom kod mene nikad losiju godinu nisam imo kaksadim duhan taman mi pokrije plin i struju za isplatu 0 kuna a do ovi godina uvjek po 200 tisuča za božič i plus poticaj komaaa
 

Dillinger

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2015
Poruka
433
Pozdrav duhanci jedno pitanje.
Dali se priča šta u nižim krugovima dali BAT odlazi ili ide proizvodnja i dalje?
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Naš tehnolog nama reko da proizvodnja ide i dalje iako bat ode oce nas neko drugi kupit imamo dobru robu za njih
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dillinger

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2015
Poruka
433
Znaći postoji mogučnost da po 2. put ode.
Vjerovatno bi onda dio ostao u proizvodnji a dio proizvođaća bi odustao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
A valjda dosta njih i odustaje nagodinu kazem nama ova godinakoma a moram ga sadit jos 3 godine kad sam kombaj uzo videcemo sta bude nagodinu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh