• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

Virginiagold

Novi član
Tu od
20 Tra 2016
Poruka
20
Dobar dobar. Netko ce brzo i da bere. Sta da radim sa onim koji mi se iscvataju a relativno su mali dajte neki prjedlog. Pozdrav svima
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
I ja sam krenio s branjem, od idučeg tjedna dolazi cvijet na red. Nema odmora
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Da nije malo rano za cvijet ? Kod nas se gornji listovi nisu jos razvili. A i nema vise od 5% procvjetalih.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
u cvatu je oko 85 - 95 posto... ako ga led ne pošiša od idučeg tjedna čmo onda ručno :D
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
I kako ste prošli s nevrijemom, meni je sav povaljan, osiguranje valjda to pod oluju neče prihvatit...trebo sam ič u cvijet al jednostavno nema redova, cvijet od prvog reda završava u trecem, jednostavno ludnica....morat ču ga kao paradajze kolit :D
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Kod nas isto lose osiguranje ne pokriva vjetar. Mi smo isto planirali kidati cvijet ali ne isplati se. Bas je povaljano steta je izgaziti ga.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Mi sječemo cvijet i odmah ga koliko toliko ravnamo. Uglavnom muka od posla i išlo je samo dok je bilo donekle mokro.
Sada još moram "samo" riješiti kako to pošpricati

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Prvo sa fair tac zatim sa fair plus. Ako je sve u redu ja ništa ne ponavljam. I jednom je preskupo

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Plus imamo još ove godine a tac će biti za stalno

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
 

eurovolf

Novi član
Tu od
7 Ožu 2016
Poruka
7
Pozdrav ! ia sam iz HR vidim da sadite duhan Prilepski bio san u Kičevu prije par godina i probao vaš duhan stvarno je izvrstan za pušit .Htio bi vas pitat dali bi mogao doči kako do
malo sjenena tog duhana za svoje potrebe bi posadio malo.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Hibridna neka sorta
f8a68ac883966c37effe1bc6b26ebb42.jpg
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Nije zajebancija i sam sam se iznenadio kada smo došli skidati cvijet.
A ovo je jedna današnja .DH 36.
4baa5af012aaed553fe34cf59c4660ea.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh