• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eberhardt plugovi

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
@Ivan KC da to je taj...i mene smeta...ako ga uzmem moram predelavati...tj dodati ili predpluznjake ili deflektore...i pitanje kak bu to funkcioniralo...nznm dal ima mjesta ihmedu brazdi za predpluznjake...
Hvala na.ponudi da pogledas ali ipak bum odustal...
Bumo ja i @Matija_E30 slozili deflektore na mojemu i dobar bu...dok bu neki jaci traktor onda budu i plugovi...
@Marko355 moze i ne mora biti...al nije.vise toliko ni bitno...nebudem uzimal...
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Ve više nije sila, vjerojatno si se zoral 😀
Al grdo vreme dolazi, moremo to rešiti kad god ti paše 🛠️🧑‍🏭
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
Nisam jos sve zoral...ostalo mi jos nekaj...al posto je grdo vreme nebum mogel sad...bum pricekal kaj malo zahladi kaj nebude blato ako bude islo...
Mislil sam da bumo uspeli sad u 11mj to resiti al cijeli mjesec sam u sloveniji na terenu svaki dan...prije 6 krecem poslije 6 se vracam...bum se javil...🍻
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
221
Pozdrav svima, trebam informaciju o eberhardt plugu 2 brazde 14 cola mislim, ravnjak. Kakvi su opcenito ti plugovi, i u usporedbi s npr IMT 757 , lemind ili olt posavac??
 

Prilozi

  • Screenshot_20240327-172501.png
    Screenshot_20240327-172501.png
    156.1 KB · Pregleda: 22

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Odličan plug, još mu namontirati predplužnjake taman ima mjesta za njih
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
221
Cini mi se da ima dovoljno klirensa a i razmak je dobar tako da nebi trebao stopati, neznam kakve su daske kod ovih plugova, kako okrecu zemlju, kako se vuku i koliko duboko mogu orati, bas nitko u blizini nema nesto ovako.
 

Najnoviji postovi

Na vrh