• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eberhardt plugovi

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,239
e hebi ga...tak piše na oglasu...nisam ga videl...nemam nikakve informacije o njemu...pa me zanima ako je možda netko tu na forumu tko ga prodaje...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dosta njih u oglasu napišu da je štelajući, a u biti je samo prva brazda štelajuća. No ne mora biti. Ja svojeg Regenta mogu podesiti na 12" ili na 14", ali premještanjem zadnje glave na drugu stranu nosača. Da nema tu mogućnost (originalno je složen na 14") meni bi bil prevelik i sigurno ga ne bi kupil.

Nazovi prodavača i zamoli za slike pluga i detalja na plugu koji te zanimaju. Ja sam svojeg kupil u Brinju (cca 200 km), ali sam prije uvida na licu mjesta, dobil od vlasnika sve željene slike pluga i mjere koje su me zanimale. Nekoliko dana smo mailom komunicirali, dok nisam odlučil da idem plug pogledati u živo.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,239
ja bi svakak 10''...bilo bi dobro da je štelajući 10''/12'' pa možda u nekoj lakoj zemlji mogu probati 12'' al nebi previše ubijao raketu 😁
inače ovo je plug na oglasu...
A7C58397-4F5C-40E4-894A-E870CDC2E160-070120221650468105.jpeg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Vidio sam oglas, zato kažem da sigurno nije štelajuči.

Kado drugo, taj plug neće apsolutno nikakvu masu zaorati. Niti deflektora, niti preplužnjaka...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

@llmb0611,​

slike učvršćenja zadnje glave bi dosta pomogle. Posebno ona sa zadnje strane, da se može ustvrditi mogućnost premještanja te glave.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Da li se to meni čini ili je ta prva brazda jako daleko od kopčanja?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,239
izgleda daleko, ali našao sam sliku di su stavljeni pretplužnjaci pa ne izgleda tak...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Kakva je cijena? Od kud iz stubice je čovjek, možda imam koga od tamo.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,239
piše samo donja stubica...650€ traži za njega...
s time da piše da ne treba povlačiti ručku da se sam okreće...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,239
pojavio se opet na oglasniku jedan eberhardt...10-12 cola okretač...ima netko iz okolice đurđevca tu na forumu? neda mi se 100km vozit badava ako nije plug dobar...a po slikama ne vidiš puno...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Traži vlasnika više slika. Tak sam ja napravil, a onda se odlučil pogledati plug 200 km od mene. Sad je plug kod mene i zadovoljan sam njime.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,239
A jbg...to je i problem...sumnjivo mi je malo kaj je plug.na novo farbani..a pitam ga dal je radio s njim, veli da je....neda mu se pisat poruke...na telefon mu se isto nije.bas pricalo...nisam.dobio previse informacija...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
To je potpuno kontra od mojeg iskustva. :confused:
Nezahvalno je nekome preporučivati kupnju, ali da sam u blizini barem bi ti poslikal kup slik i i zmjeril kaj te zanima.
Nadam se da bu neki forumaš iz blizine ovo pročital i nadam se, pozitivno reagiral. ;)
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,933
Čim prodavaču nije u interesu poslat bar više slika, velika je vjerojatnost da nekaj ne štima ili nekaj skriva.. Ja bi to zaobišel i potražil nekaj drugo..
Ili ako ti se javi koji forumaš pa malo pripomogne bar u vezi slika i nekih informacija 😎
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,239
Pa bas to...da ga hoce prodat poslal.bi sve kaj me zanima...ako se nade netko tko mi moze dati vise info budem razmislil...al do onda sigurno odustajem...🍻
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Kolega,niti jedan, budemo rekli,prekupac,nikad ne razgovara o predmetu prodaje, ne ne šalje puno slika. Uvijek navlači kupca da dođe,pa se onda bude raspravljalo o cijeni. Zna kad dođeš,s kojom namjerom si došao,i bude poduzeo sve da ti kupiš ono kaj ti on plasira. Oče on njega prodati,ali neće te udaljiti od kupnje razgovorom i slikama zbog toga da nešto ne posumljaš. U ljudskoj je prirodi da kad čovjek naumi nešto učiniti, obično to bude ishitreno. Te fore jako dobro znaju prekupci, kad jednom dođeš,zna da je u velikoj prednosti.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kolega, ja sam ti u blizini Durdevca, tj znam o kojem plugu govoris.
Ako je to onaj kojega na oglasu vuku Zetor i 539, taj je plug 5 km od mene.
Ako kaj od slika trebas mogu otici i poslikati i to ti poslati.
Jedino ja mu odma zamjeram kaj nema pretpluznjake i ja ga zbog toga nikad nebi kupil.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Čim je rekao da se štima 10-12, ja sam 99% siguran da nema štimanje colaže.
 

Najnoviji postovi

Na vrh