• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

edosoko

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Edo sretan rođendan !
:gitarist::partyman::partyman::gitarist:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
sretno .... podnesi bilančni izvjaštaj , koliko volova , kozliča , jagnjadi , pive , soka , žvaka?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Edine, jel u Sarajevu sve stalo :shock:. Čini mi se da su u Soko bolji uvijeti za vožnji nego u SA, bolje očiščeno. Ala vam nabacalo snijega ko u priči.

A vidim ralica ti je napravljena za seriju 400/500, a ipak se može koristit i na ostalima. Morat češ kreči u izradu ralice za na prednji kraj, šta misliš oko toga?

Odlične slike, daj još stavi ako imaš.
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Jel ovo stvarno u sarajevu?
DhRct.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
edosoko

E ovo se zove,ludilo,kad snig zamete..........:supris::supris:,,,da ga ima ča za rivat,,,ima........

Najbolje su ove stanice,,na krovu,,,gore skoro koliko je i ona visoka...........:supris::supris::supris:
 
B

BAGERISTA

Guest
Šljive,,,,sređene ko pupice,,,,,,,,,,,,,,a tomo razoren do boli,,,pa šta tebe sve ne snađe,,,uvijek,,,...:blackeye:blackeye

Nek se posloži čim prije,,,,i gas u delo..:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jako ljepo uređeno,,,,,,,,,,,svaka čast...:supz:sve na svom mistu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerujem,,,da je bolje nego kopat na ruke..:mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Veselo,,,,ima da se ča okrene,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Odlično odrađeno......................stvarno ste si ndali truda..:prayer::prayer:
kažu da je krov i fasada kravata kuče,,,,,,,ode se bgami vidi da je po špagi..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ala vam brzo ti poslovi idu :shock: :supz:
Napravljeno u nulu, baš super. :D
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

svaka čast odrađeno perfekt jako mi se sviđa i mislim da ću i ja nešto tako u DERVENTI napravit:supz:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Edo!., slikice divanidu više od tisuću reči!, lipo delo od one kućice napravljeno, svaka čast majstorima Bosancima!, majstorima ki su to napravili?, odlično; izvorno i orginalno!, moj osobni rešpekt - poštovanje i naklon do samoga poda! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

., p.s., veliki pozdrav tvome legendarnom ocu - majstoru nad majstorima za traktora tomu!.-
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome odlično izvedeno, i zaštita sa onim čepićima, super, još samo fasada i stolarija :)

brzo idu slike, al dugo traje dok se napravi petre :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh