• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

edosoko

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
najveca mudrolija je bilo zguliti lezaj, zupcanike razvoda sa stare railice, nabaciti na novu

dsc05867b.jpg
Problem ti je u radapcigeru ;)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
daj mi reci kako se pokazao taj kineski yanmar...ima ih puno, nisu skupi:finga:. koliko mirno radi s obzirm na taj protuuteg na bregastoj?
 
G

GROF

Guest
., bravo! Edo majstore!!!

., fala za slikice!
., delaš, stalno delaš!, svaka čast!., pogotovo volim kada mladi narod - svit - omladina oće delat., najgore mi je, a i ružno je kada svi odreda kukadu kako nimap posla - dela i niš se neisplati!., a birtijetine prepune kukunješća!!!...

., aj Bog!., čitamo se ...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467

svaka čast ljepo si ti to pokrpao,povario i pokitao a naravno i polakirao al šta mi se sviđa komora za farbanje (šala mala)najbolje vani na suncu i sam tako radim.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast kolega,,,evo drago mi je da si stavija slike,,,i mogu reč da siio ljepo delo načinija,,,i sve za čistu 10-tku......:supz::supz:

Ovo se zove uredit vozilo...;),,,
 
B

BAGERISTA

Guest
To su makine................ovaj plavko radi vidim bez greške..........:supz::supz::supz:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
684
sto je u pasqalia moderna hauba bas dizajnerska,
a cararo je pravi stroj,bas masivan i cista mehanika
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
a što je sa ovim žućom u ćošku......:?:
jel i on čeka bolje dane.......:lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Carrarro ima Perkins motor?

Vidim da ima i motornu kočnicu.
Glede ležaja na poluosovinama: Štore također ima kuglične ležaje i na prednjim i na zadnjim kotačima. Same ima kuglične ležaje na prednjim (pogonskim) glavčinama.
Dakle, nikaj čudno.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,za posa,,,vidin ja sve sređeno kako rabi..........

Koliko su te došle ferode za 539:scratch:scratch:scratch,ja ču morat mijenjat,njih jer ne koči ama baš niš...
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo se zove delo,napravljeno kako triba,,,,,,,,,,,,,,,,,,svaka čast..:prayer::prayer:
Čime si ga odmastija:shock::shock:
Reci dali si prebrtvija sve di je bilo masno,,,,tako da sad kreneš s novom mašinkom u grad....

Jošjednom skidam kapu.:prayer::prayer:
 
G

GROF

Guest
., ej EDO majstore!

., bravo, svaka TI čast i fala., sve odradjeno po pravilu službe uredno i pedantno!., skidam TI kapu onu PRAVU!, onu LIČKU!!!..., jedino ča sam ljubomoran jako nate jer si mi daleko., da, daleko ko većina dobri ljudi poput tebe i firemanpetra!!!., ako kupim tvornicu?!, delaćeš kodmene i fertik parada!!!..., /moram se malo istinito šalit!/.-

., aj Bog!, čitamo se , sretno ti!.-
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
odrađeno za 5, svaka čast!

Edo da te pitam to je samo sređivana limarija i el. instancija
ili je i kompletan remont rađen na cijelome traktoru..?
 
B

BAGERISTA

Guest
odmastio sam sredstvom.....ne znam kako se tacno zove, kupujem koncentrat po 10 l 50€, pa se razrjedjuje minimalno 1:5 ......podsjeca na sredstvo za ciscenje rostilja ali mnogo jace
predihtano je samo gdje je pustalo ulje
masinka nije moja, radjeno je usluzno
skidas kapu? jeli ličku? :weedman:


E svaka čast kolega,,,nema se ča reč,,,kad je uslužno(za drugog),,,onda kako bi tek bilo za samog sebe........

Ali sredstvo,,,je vidim ne da skida,,,,nego ostaje iza njega ko šmirlg papir..
Ma ne,,,onu istarsku.....
__________________
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Edosoko!
Volim vidjeti oavko sređen traktor na novo. Podsjeti me i na to koliko puno je posla sa time ali na kraju se isplati. To je veliko zadovoljstvo kad pogledaš što si napravijo i to zadovoljstvo vrijedi više nego novac. Barem sam ja takav.
Želim ti još mnogo tako dobrih obavljenih posla.
 
B

BAGERISTA

Guest
Prejako,,,,,,,,srce mi se lomi(od sreče)kad vidim da neko ima odlično uređenu makinu,,,,a posebno kad to cijeni i poštuje..............:shock::shock::prayer::prayer::prayer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Kako si ga sredio mislim da takav nije bio ni kada je izašao iz tvornice . Svaka ti čas , sve pohvale za obavljeni posao , i uložen trud :prayer::prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh