• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ekološka proizvodnja

Vlah

Član
Pridružen(a)
12 Srp 2014
Poruka
56
Do 28. treba dostaviti plan rada (proizvodnje). Samo podsjećam!

adan

Član
Pridružen(a)
5 Sij 2013
Poruka
396
Kakav sad plan i kome.
Inače planirati i plandovati imaju zajednički korjen.
Nek oni planiraju, ja moram delati.

adan

Član
Pridružen(a)
5 Sij 2013
Poruka
396
Nebi rekla, pa stanica nam pošalje ponudu, mi platimo i oni dođu kad stignu, pogledaju, poslikaju i ako su u gužvi daju rok u kojem im treba dostaviti dnevnik proizvodnje. Valjda će kolega pročitati pa nam objasni kaj je mislio pod planom do 28.

Hele

Aktivni član
Pridružen(a)
6 Sij 2013
Poruka
1,908
Da, ali do 28.02. treba poslat zahtjev za kontrolu, inače nema kontrole. Među papirima sa zahtjevom imaš i plan proizvodnje za 2016.. tu napišeš da ćeš na parceli 1 uzgajat xy i kj, na parceli 2 uzgajat gh, lk....

Vlah

Član
Pridružen(a)
12 Srp 2014
Poruka
56
Da Hele. To je to. Meni su greškom otprintali za 2015.
Danas san nazvao i doznao da se ne treba držati datuma (28.), tak da nije panika.
BTW, vidim da si Karlovačka županija ko i ja. Znaš li možda kada su slijedeća predavanja? Zadnje je bilo u XI mj. 2015.

Hele

Aktivni član
Pridružen(a)
6 Sij 2013
Poruka
1,908
Na koja predavanja misliš, mjera 11? OPG mi je u ZG županiji tako da sam imao prvo predavanje prošli tjedan. Kada će sljedeće ne znaju, pretpostavljaju u 3 mjesecu.

code

Aktivni član
Pridružen(a)
30 Ožu 2008
Poruka
1,865
To sam i ja gledao, al sve navedeno je za mjere 10.
Za eko ide i dalje samo onaj jedan obrazac.

Hele

Aktivni član
Pridružen(a)
6 Sij 2013
Poruka
1,908
Imam 3 parcele u prijelaznom i 1 eko, pa uduše te sa papirima. Najgore je što stalno nešto mijenjaju a ni sami ne znaju šta, onda dođeš u agenciju pa te gledaju ko tele.
Plan petogodišnje gnojidbe, pa nisam ja baba Vanga.

dingo

Član
Pridružen(a)
14 Lis 2010
Poruka
733
Ja isto gubim korak s papirologijom, do sada je trebao zapis proizvodnje, a sada...?:icon_anal:

Hele

Aktivni član
Pridružen(a)
6 Sij 2013
Poruka
1,908
Nećemo ništa navodno morat ispunjavat one obrasce, vodit ćemo dalje dnevnik za nadzornu i to je to.

antonio11

Član
Pridružen(a)
27 Pro 2013
Poruka
268
Pozdrav svima i najprije sretan uskrs!
Želio bi se počet bavit ekološkim uzgojem ovaca i tovom janjaca,oko 50 rasplodnih ovci,sijao bi kukuruz,ječam,zob i djetelinu,pa me sad zanima kolka je cijena sjemena kukuruza,ječma i zobi sa eko certifikatom koliko se čega sije na ral i koliko bi bilo potrebno rali zemlje za 50 ovaca ili ako vam je lakše poslat mi linkove u vezi sjetve kukuruza i ovih žitarica pa da sam procitam i isto link di mogu kupiti sjeme,hvala?

komer

Dobro znana faca
Pridružen(a)
1 Srp 2008
Poruka
2,418
Kolega najbolje nađi nekoga tko uzgaja ovce i popričajte..
Kum ima ovce i sije zob i balira sijeno...drugo ne koristi..ima 15ak ovaca...

itp

Aktivni član
Pridružen(a)
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Mani se ekološkog kukuruza, što ti kaže čovjek, zob i sijeno sasvim dovoljno. Za ekološki kukuruz bi se morao dobro pomučit da ga proizvedeš, a nije ni jeftino. Moj ti je savjet da osim zobi ubaciš pir i još neku kulturu za zelenu gnojidbu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

dingo

Član
Pridružen(a)
14 Lis 2010
Poruka
733
Ima li negdje ažurirana lista dozvoljenih sredstava u eko proizvodnji?

Na vrh