• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

El. shema reglera za TV

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Tomislave,

1.Zašto ti vucaš ove poštene ljude za sobom, zašto odmah ne kažeš šta tačno hoćeš, pa bi odgovor dobio odmah

2.Nije tačno da si napravio regler sa šeme koju ti je Joe dao, jer taj regler NEMOŽE da radi na alternatoru kakav je kod tome.

3. Iz toga slijedi da nemaš ti nikakvog rođaka, nego TEBI treba, jer si našao negdje regler od motora i želiš da ga iskoristiš.

Dosta toga su ti ljudi rekli, neki pogrešno, neki možda neprecizno ili nepotpuno, neki ispravno.

1. rekao sam što hocu ali oni mi savjeuju nesto drugo sto mene ne zanima ..
2.Ovo sto si napisao pod 2 je cista glupost ..ti nikako nemozes znat da li sam ja napravio regler od joea jer nitit si bio kod mene niti me znaš .....a ovo što si namisao da nemože da puti neznam ..možda puni možde ne puni ali on je na tomi vidit cemo ovi dana dali puni kad ga budem pokušao pokrenuti jer nije kod mene nego mi je u polju u kučici a do polja ima....
3. imam rođak tj ja ga zoven rođak a on je susjed i ima neki stari skuter i on je to milslioa ne ja ...sto cemeni regler od motora kad mislin da mi puni ovi kikijev spoj ....
4.Hvala i živija :supris:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
1. rekao sam što hocu ali oni mi savjeuju nesto drugo sto mene ne zanima ..
2.Ovo sto si napisao pod 2 je cista glupost ..ti nikako nemozes znat da li sam ja napravio regler od joea jer nitit si bio kod mene niti me znaš .....a ovo što si namisao da nemože da puti neznam ..možda puni možde ne puni ali on je na tomi vidit cemo ovi dana dali puni kad ga budem pokušao pokrenuti jer nije kod mene nego mi je u polju u kučici a do polja ima....
3. imam rođak tj ja ga zoven rođak a on je susjed i ima neki stari skuter i on je to milslioa ne ja ...sto cemeni regler od motora kad mislin da mi puni ovi kikijev spoj ....
4.Hvala i živija :supris:

to ti misliš:finga:
veliki brat te gleda:twisted:
 
A

Acca

Guest
regler

Pa narode uradiste li sta?
evo samo za tomu jedna :rolleyess: prosta proverena semica::idea:
6+12v_laderegler.png

crvena na masu a jedna zuta na "eingang". ausgang ti je izlaz tj. + a druga zuta se ne koristi.(poluvalna verzija)
ovu prvu mozes povezati za pocetak,a drugu mozes kasnije napraviti jer ispravlja punovalno.
evo jos jedna:
http://www.flickr.com/photos/79346692@N06/7268111136/in/photostream
 
Posljednje uređivanje:

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Bacaj to sve u kovinu.
Tam zamjeniš za trofazni generator naprimjer od jugiča,stojke iliti neko golfa jedinice.
To rakopaš,malo pogledaš prsten i ležajeve, sklopiš i imaš pravu elektranu od 30-50A.
A ne ovaj poluhibrid od par ampera kojih ni ne proizvede uvjek nego samo pod "dobrim" uslovima.nit v rit ni mimo. I stalno jebade stim!
Pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh