• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

eto me!

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Pozdrav svima! Zovem se željka, i povremeno škicam neke teme, pa sam se odlučila registrirati. Živim kraj Bjelovara, 22 su mi godine, i nemam neku poljoprivredu. Patuljasti kunići, nekoliko kokica i purica, vrt. Želim još i kozu, ali to će pričekati.
Htjela bih u budućosti raditi na zemlji, ne znam koliko će to biti moguće. Imam plan: a) udati se za nekoga s poljoprivredom ili b) raditi koliko ću moć uz posao (ako ću ga naći). San mi je imati OPG i traktor :D
u svakom slučaju, vaša će mi iskustva dobro doći.
eto! čitamo se!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došla inače možeš se udati za mene sad ću uskoro imati 18god a imam opg i 2 traktora ovo razlika 2-3god nema veze a isto imam kuniće i kokice tako da ugovori datum i pošalji sliku da znam kako izgledaš da te mogu prepoznati i ja samo dolazim potpisat:oops::oops::oops::oops::oops::oops: :rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
toma :rolfer:

maslacak, dobro dosla. siguran sam da ces dobiti jos ovakvih ili slicnih ponuda..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e pa pozdrav jednoj mladoj curi forumašici i to još iz moje županije,ljepo da ima sve više forumašica pa ti želim svako dobro i pusti ti još udaju još si mlada ali nikad se ne zna da se ne desi kakva forumaška ljubav e to onda bude velika svadba,a dok se to ne desi ti uživaj i svako dobro ti želim,na ovom forumu:partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a što bi ti da ja tebi ponudim novčića ili "nešto drugo" :?::?::?::?::?::?::?::?::?:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa lijep pozdrav mlada damo , moram reći da je na forumu bilo nekoliko dama ( forumašica ) , više ili manje aktivnih . Ali mislim da niti jedna nije bila tako mlada kao ti.
Želim ti puno uspjeha u tvom radu , i da ti se svi tvoji planovi ostvare .
Ukoliko ti možemo pomoći smo reci , još jednom pozdrav i dobrodošla.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
a što bi ti da ja tebi ponudim novčića ili "nešto drugo" :?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Mislim da nisi baš razumio šta je ona htjela reći , nadala se je da će biti ponuda sličnih tvojoj , ali ne tako brzo . Čitaj sa razumjevanjem
Novce i ništa slično nije ni spominjala , zato malo pristojnosti
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Vidim da je došlo do male zabune. Žuti ispravno tumači moje riječi. Pitam se što je to nešto drugo pod navodnicima? :oops:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma nisam ja mislio ništa zlonamjerno skužio sam što je ona htjela reći samo sam se malo šalio a ako se kome treba novaca neće ih baš kod mene naći možda kod staroga ali to su crni fondovi do toga nije lako ali ako se je itko uvrijedio ja se ispričavam:? :? :? :? a to pod navodnicima moraš sama otkriti neću ti reći:roll::roll::roll::roll::roll::roll:
 
Posljednje uređivanje:

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
ma nisam ja mislio ništa zlonamjerno skužio sam što je ona htjela reći samo sam se malo šalio a ako se kome trba novaca neće ih baš kod mene naći možda kod staroga ali to su crni fondovi do toga nije lako ali ako se je itko uvrijedio ja se ispričavam:? :? :? :? a to pod navodnicima moraš sama otkriti neću ti reći:roll::roll::roll::roll::roll:

kako ću sama otkrit? :D
ma nije se nitko uvrijedio! a ionako mi ne treba novaca nego muž! haha
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a za ovo prvo neznam a ova druga ti je pametna prvo nađeš muža pa za drugo onda lako bit će i novaca
 
H

Hrvach

Guest
pozdrav i dobro došla inače možeš se udati za mene sad ću uskoro imati 18god a imam opg i 2 traktora ovo razlika 2-3god nema veze a isto imam kuniće i kokice tako da ugovori datum i pošalji sliku da znam kako izgledaš da te mogu prepoznati i ja samo dolazim potpisat:oops::oops::oops::oops: :rolleyess::rolleyess::rolleyess:

Toma ti si još prezelen za ženiti:mrgreen::supz: Daj nekome starijem priliku, zbog tebe bi mogla na sud kad još nisi punoljetan:axe:.

Pozdrav maslačak i dobro došla na forum! Lijepo je vidjeti da se mlađe cure mojih godina zanimaju za poljoprivredu. Kaj imaš od kunića?
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Toma ti si još prezelen za ženiti:mrgreen::supz: Daj nekome starijem priliku, zbog tebe bi mogla na sud kad još nisi punoljetan:axe:.

Pozdrav maslačak i dobro došla na forum! Lijepo je vidjeti da se mlađe cure mojih godina zanimaju za poljoprivredu. Kaj imaš od kunića?


Tvojih godina, pa to znači da nas ima mlađih!
Imam patuljaste lavoglave, trenutno samo odrasle. Zgodno mi je to, ali uvijek je pitanje kamo s malima, rijetko se tko nađe tko želi kupiti. Ti imaš isto nešto ili?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Toma ti si još prezelen za ženiti:mrgreen::supz: Daj nekome starijem priliku, zbog tebe bi mogla na sud kad još nisi punoljetan:axe:.

Pozdrav maslačak i dobro došla na forum! Lijepo je vidjeti da se mlađe cure mojih godina zanimaju za poljoprivredu. Kaj imaš od kunića?

Tebe sam čekal, srčeko!!:mrgreen:


Pozdrav svima! Zovem se željka, i povremeno škicam neke teme, pa sam se odlučila registrirati. Živim kraj Bjelovara, 22 su mi godine, i nemam neku poljoprivredu. Patuljasti kunići, nekoliko kokica i purica, vrt. Želim još i kozu, ali to će pričekati.
Htjela bih u budućosti raditi na zemlji, ne znam koliko će to biti moguće. Imam plan: a) udati se za nekoga s poljoprivredom ili b) raditi koliko ću moć uz posao (ako ću ga naći). San mi je imati OPG i traktor :D
u svakom slučaju, vaša će mi iskustva dobro doći.
eto! čitamo se!

Željka dobro došla!! Nažalost i ja tražim ženu, ali koja ima traktor...jedino ak kaj herbaš kao vdovica;)
 
H

Hrvach

Guest
Tebe sam čekal, srčeko!!:mrgreen:

A kaj si pak mene čekal...:oops::mrgreen:
Ima ti kod mene jedna friška udovica s traktorom, sad je u najboljim godinama, ima tek 76 godina, iskustvo stekla- sram izgubila:mrgreen::mrgreen: Mislim za oranje naravno:axe:

Željka, ja ti imam Hylle i uspijem sve prodati, prodao bi i više samo da ih imam. Imam i peradi,al da ne nabrajam sad sve iz početka, navrati u peradarstvo i kunićarstvo.
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
očito je traktor važna stvar. ali ipak ne baš tako važan!

ok, svakako ću pogledat ondje. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh