• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EUROPARD 824

  • Temu pokrenuo ursus4514
  • Datum prvog posta

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
suljos:sve je do zemlje,kod mene ima čovjek koji ore s IMT 558 i 3x14''... ;)
 
S

Sesva

Guest
ak nevjerujete dodite probat orat s njim ja ne lazem , evo slika , btw. ovo je nova cistera kjaj smo kupili

DSC00636.jpg

DSC00638.jpg

DSC00634.jpg

DSC00635.jpg

DSC00633.jpg

DSC00632.jpg
 
S

Sesva

Guest
ima napred na mjenjacima 8 brzina spore i brze ,, i onda dolje imas jos jednu rucicu da prekolis spore na pola , znaci da imas jos sporije , i imas u nazad normalno i tu ricicu da prekolis na pola !!
Mjenjac bi mogo bit i bolji , zna malo zakrcat ali slabo je to !

Sve kaj te zanima pitaj me , ak oces mos probat doc orat i radit s njim da se uvjeris jel dobar i to kaj te zanima !
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
pa mogo si ga malo usisat iznutra i prašinu obrisat...moj je bolji iznutra :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
isuse bože koji ste vi frikovi pa to je traktor a ne auto ili kuča. služi za rad u prašini blatu suncu kiši itd pa kaj ti se isplati očistiti traktor i za koji dan iti voziti gnoj ili orat po blatu pa izađeš van zamažeš cipele i zamažeš opet kabinu ili ideš kosit pa ti kosa baci prašinu u kabinu ili travu čak. i traktor je isti kakav je bio iznutra. pa ja bi poludio kad bi ga svaki dan čistio
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
kikic MF kaže:
isuse bože koji ste vi frikovi pa to je traktor a ne auto ili kuča. služi za rad u prašini blatu suncu kiši itd pa kaj ti se isplati očistiti traktor i za koji dan iti voziti gnoj ili orat po blatu pa izađeš van zamažeš cipele i zamažeš opet kabinu ili ideš kosit pa ti kosa baci prašinu u kabinu ili travu čak. i traktor je isti kakav je bio iznutra. pa ja bi poludio kad bi ga svaki dan čistio
Ma daj pogle malo bolje šta ima u kabini, netreba ga lickat ok, ali mogao je bar izlopatat ovu zemlju iz kabine, to sve govori o gazdi: kakav je, kako ga održava i sl. Meni osobno to smeta i nebi mi bilo ugodno radit u takvom prostoru.
@svesva: kolko ima traktor sati?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
petar kaže:
kikic MF kaže:
isuse bože koji ste vi frikovi pa to je traktor a ne auto ili kuča. služi za rad u prašini blatu suncu kiši itd pa kaj ti se isplati očistiti traktor i za koji dan iti voziti gnoj ili orat po blatu pa izađeš van zamažeš cipele i zamažeš opet kabinu ili ideš kosit pa ti kosa baci prašinu u kabinu ili travu čak. i traktor je isti kakav je bio iznutra. pa ja bi poludio kad bi ga svaki dan čistio
Ma daj pogle malo bolje šta ima u kabini, netreba ga lickat ok, ali mogao je bar izlopatat ovu zemlju iz kabine, to sve govori o gazdi: kakav je, kako ga održava i sl. Meni osobno to smeta i nebi mi bilo ugodno radit u takvom prostoru.
@svesva: kolko ima traktor sati?
a dobro sad to kolko ima zemlje je do gazde al ako ne smeta njemu zakaj bi nama ima 400 i nešto sati jer sam ga vozio jučer. zato mu je takva kabina sad sam se sjetio susjed mu je polomio staklo na vtarima pa zato
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
izgled traktora toliko i nije puno bitan koliko,u kojem je stanju motor i sve ostalo,ako je motor lošiji i ako če se gazda rješavat traktora tad nije važno kako izgleda.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
cika Mato kaže:
izgled traktora toliko i nije puno bitan koliko,u kojem je stanju motor i sve ostalo,ako je motor lošiji i ako če se gazda rješavat traktora tad nije važno kako izgleda.
upravo tak slažem se s tobom
 
S

Sesva

Guest
vi ste poreknuli temu koja neme veze s mozgom , staklo desno se razbilo od vibracije ili cega vec i sad unutra ide prasina blato i sva sranaj tak da se ne isplati cistit , tak da se stari ovaj tjedan skoknut po novo staklo pa cemo ga pocistiti , a da cu ja njega za slikanje ic cistiti nema sanse , ak vam ne pase nemojte gledat slike !
 
U

ursus4514

Guest
ee ovdje ima jedan iz gradista jel si ti taj sto ima europarda 824 ja sam iz cerne
 
U

ursus4514

Guest
i zanima me koliko taj europard ide jel može 40 i da jel jako bruji unutra kada ga natjeraš i jel tvoj ima klimu
 
S

Sesva

Guest
nije to klima to je samo ventilacija valjda , ide nesto preko 40 oko 42-43 ne zuji kad ides jos brze jos je cak i tiši eheh

dobro je sve

Sto te jos zanima ?
 
S

Sesva

Guest
da imam radio i 2 zvucnika , ali to smo mi naknadno ugradili , radio na cd-e sony i 2 jaka zvucnika hehe

btw. nisam ja onaj lik o kojem pricas , ja sam ti kod sesveta
 
U

ursus4514

Guest
Prijatelju a jel si mogao uzeti klimu sa europardom i koliko je koštala ako si mogao
 
S

Sesva

Guest
Evo pitao sam , da ventilacija je u nasem , ali se klima i radio sve to moze se uzet uz nadoplatu , neznam kolka je nadoplata ali raspitaj se !
 

Najnoviji postovi

Na vrh