• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EUROPARD 824

  • Temu pokrenuo ursus4514
  • Datum prvog posta

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
toky09 kaže:
de mi recite dali netko zna di ima za kupiti nosač četkica i same četkice alnasera za europarda po njegovim servisima nema
ima samo cijeli alnaser a meni sve valja osim nosača..........
Skini nosač, obiđi trgovine i vidi jel ima kakav sličan ili možda isti... Nemoj reć da je od kineza (odma će reć nemaju), reci da je neki divlji alnaser i nek pogledaju po katalogu jel ima šta slično..
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
ma u tome je problem ovaj što mi je to radio bavi se time več 25 godina ali kaže niti jedan nemože upariti
on mi radi sve je dobro ali grije mi se jako i federi na četkicama oslabe i onda nekada izgubi kontakt i neče da pali
čim malo našpanam pali odmah
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
sesva kako si napravio da kvacis cisternu ja si moram napraviti za prikolicu veliku a ovo moje je malo drukcije ajde javi se
 
M

Matej94

Guest
a imam europarda 704 iz 2007god imam problemi sa njim na 15 satu procirio mi je rezervar i kada su dosli iz servisa poskidali sve otkrili smo da je rezervar vec bio krpan pa smo dobili novi i sda na nekih 400h rada je otisla pumpa majstor je reko da su osli elementi i nove smo stavili sada traktor pali vuce i sve dobro na 613 h je poceo dimit na iberlauf pa su dosli majstori iz kozarevca (inace ovlasteni servis)i skinili glavu i se pojele sve vođice ventila i sada smo upresali nove i ventile nove ispusne i usisne sastavili sve i sada opet dimi pa smo na 622h odlucili promjenit karike .kada smo ga otvorili vidjeli smo da su potrosene i karike ali i stubline pa smo stavili nove karike i opet i dalje on dimi vec smo poludili sa njim ali napominjem traktor je palio super i imo snage nije trosio ulje samo je dimio na iberlauf zato ne kupujte kineze

matej94
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
dali neko zna koje je kvačilo u europardu 804 moram ga mjenjati nekakav kat. broj
 

thomas19

Novi član
Tu od
10 Ruj 2020
Poruka
3
2007. kupljen novi 824... kocnice prosle godine morali mjenjat... ove godine kvacilo otislo komplet... sve u svemu za ulozeno je dobar traktor, koristim ga na 20 hektara zemlje i sto se tice snage veoma sam zadovoljan... ako budete rastavljali kvačilo sam savjet, gornja tri vijka kod zvona su ne dokuciva dok ne se otpusti kabina i dizalicom digne nekih 10 cm da iz kabine moze gedora sa produzenjem stati
 

Jocker

Član
Tu od
13 Lis 2019
Poruka
35
A kakvi su sa dijelovima
imao sam sonaliku 90ks jako dobar traktor ali nije bilo dijelova kod nas
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Egge

Novi član
Tu od
27 Lis 2020
Poruka
1
Hallo gdje mogu narucit rezervne djelove za Europard 804.
Hvala unapred
 
Na vrh