• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

europski fondovi

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
bilo isto da sada se moze dobiti za te hladnjace, ako san dobro vidia...

nego me je strah da dojde do neke glupe pogreske, a nesvjesno i ne mojoj krivicom i onda ja moram vratit te novce, jel se to desava ??
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
Ovdje se prica o europskim fondovima pa me zanima dali bi se moglo sto dobit za podizanje plastenika
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Kako uopće izgleda taj projekt, čuo sam da tu ima deset kila papira?
Trenutno ne mogu još ništa reć al kad bude gotov javim detaljnije a ako baš treba i vagat ču ga da vidimo kojiko ima kg... heheheh
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
citam nesto u agro glasu da ce se moci traziti bezpovratna sredstva za kupnju traktora,jel zna netko nesto o tome?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
bilo bi pošteno od trgovaca traktorima da daju neku logistiku oko toga...
 
M

MOCO

Guest
bilo bi pošteno od trgovaca traktorima da daju neku logistiku oko toga...
pa čekaj da si izračunaju :finga:


samo usput da napomenem tražio sam neki stroj i naišao na njemačke stranice amazone i tamo mi iskače financiranje za njihove seljake o kojem mi možemo samo sanjat!! na strani 2:

http://info.amazone.de/DisplayInfo.aspx?id=25402

a slično sam vidio i za masseiferguson kombajne
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma to nam je tako kad smo ovisnici o svemu,da su naše vlasti do sad forsirale poljoprivredu i naše sve tvornice su mogle sve proizvoditi za našeg seljaka,ali u interesu su bile druge stvari,zamisli da se mogao kupiti naš torpedo na deset godina sa tom kamatom nema šanse da bi propao,ali nečemo sad dalje ,šta je tu je ,možda kad uđemo u nesretnu eu i nama malo svane ili bude smrklo:finga::finga:
 
Na vrh