• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eurowagon prikolice

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Gledo ih na sajmu u Gudovcu proljetos, sta reci, koliko novaca toliko muzike. Jedan moj susjed iso za Pozegu da ih vidi i kad je doso veli zali Boze puta:scratch
 
S

stipajx

Guest
nasao sam cijenu za 8 t 50 900 kn u jul-com pa mi je nesto malo novaca... i jel netko zna cije su to prikolice,koja drzava? autoprikolice i kamionke pod tim nazivom su iz finske,a ove?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Da cijena je primamljiva. Najbolje odi i sam pogledaj, ako tebi odgovara nema ti ko sta suflirat. Ja je nisam gledo duze od par minuta, otiso i kupio poljski Pronar
 
F

fikuss

Guest
Vidio sam prikolice i dosta su dobre za te novce.
Kod njih sam kupio prije 2 godine jednu Loznica prikolicu, a sada bi mogao i jednu dvoosovinku Eurowagon, jer izgledaju puno kvalitetnije od Loznice.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
nekako me ime vuče da je "čajna" proizvod,
a ni slike mi ne odaju drugi dojam ili se varam??
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To su turske prikolice,vidio sam ih u Pleternici kad smo išli vidjet sijačicu. Ovako na prvi pogled nisu loše al kad se pogledaju detalji i nisu bog zna šta. Največa zamjerka mi je ta šta dvoosovinke od 6t i od 8t imaju istu šasiju sve isto samo su stranice višlje na 8 tonki,i sve je rađeno od u profila što mi se baš nesviđa. Cjena je 50 000kn ea sad neznam ak je za 8 ili 6t ta cjena. Sad imaju još neki popust pa ako se neko odluči na kupnju neka požuri.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
nama su oni rekli sa du turske,a možda su pogriješili ili nisam dobro slušo
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
nama su oni rekli sa du turske,a možda su pogriješili ili nisam dobro slušo

Neću to komentirati da se nebi krivo shvatilo. Ali to su definitivno kineske prikolice.
 
F

fikuss

Guest
Meni su rekli da su Kineske prikolice.

Inače na prikolicama sam pročitao da imaju certifikat CE, što ipak nešto govori o kvaliteti.
Težina 8 tonke je oko 2300 kg, za usporedbu Tehnostroj ZDK 800 je teška 2370 kg.
Gume su sa 16 platana.

Što se tiče "kineske" prikolice vidio sam i kod nekih "drugih" proizvođača prikolica da imaju neke kineske dijelove samo što to nitko ne govori (felge i gume - na kojima piše Made in China, a i tko zna što još ugrađuju kinesko samo ne piše na njima - zračni sistem, cilindri..!?).
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Što se tiče "kineske" prikolice vidio sam i kod nekih "drugih" proizvođača prikolica da imaju neke kineske dijelove samo što to nitko ne govori (felge i gume - na kojima piše Made in China, a i tko zna što još ugrađuju kinesko samo ne piše na njima - zračni sistem, cilindri..!?).

Sa gumama ti je to tako, već dobro poznata stvar kad se većina guma proizvodi u Indiji ili Kini. Mnogi poznati brandovi proizvode tamo pa onda moraju i napisati "Made in China"...

Zato se najbolje uvjeriti što se ugrađuje na prikolicu, zatražiti certifikate i papire.

Najgore je dok kupiš uvoznu prikolicu gdje je zemlja porijekla Turska ili Kina jer tu nikad ne znaš što je ugrađeno jer većinom nema popratnih papira, a sve što trebaš za registraciju je račun i uvozna deklaracija.

Sa zapadnoeuropskim prikolicama je ista stvar samo šta tu barem imaš određena uvjerenja i možeš provjeriti koji dijelovi su ugrađeni. Ili kod domaćih proizvođača jer prikolica prolazi atestiranje u CVH gdje moraš priložiti sve certifikate i proračune opterećenja.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Inače na prikolicama sam pročitao da imaju certifikat CE, što ipak nešto govori o kvaliteti.

CE nema prevelike veze sa kvalitetom... http://www.orkis.hr/CE-oznaka-za-pocetnike

Imaš na desetke primjere proizvoda koji nemaju CE, a uživaju ugled i kvalitetni su, dok sa druge strane imaš na stotine proizvoda koji imaju CE oznaku na sebi, a u praksi su se pokazali suprotno.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ima lik u selu takvu prikolicu dvoosovinku 6t trostrani kiper i kaže da je dosta zadovoljan sa njom.Kaže za te novce za koju ih je kupio da je odlična. Nema zamjerki jedino šta mu se nesviđa ko ni meni ta njihova masivna ruda. Ta ruda je dobra što je masivna nemože se pofrkat samo šta je malo ružna za gledat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh