• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

evo i mene

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
Dragi prijatelji evo došlo vrijeme da se i ja priključim forumu,do sada sam surfao po forumu kao gost,a sada evo kao punopravni član. Puno pozdravljam moje već stare prijatelje forumaše GROFA,ZBALIJU,AJKULU,ARNA,ŽUTOGA koje sam upoznao na sajmu u Gudovcu ove godine i naravno sve forumaše.:)
bok i čitamo se....

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i tebi sa kišne Bilogore ,ugodan ostatak dana želim i uspijeh u daljnjem druženju i poslu:drinkers:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Eeee ... , pa pozdrav kolega , dobro došao na forum :supz:

Posljednje uređivanje:

ARNO

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,581
Pozdrav i tebi , lijepo od tebe da si se prikljućio :gitarist: nadam se ponvnom susretu na proljetnom sajmu , i više vremena za druženje u živo :)

P

puknuti

Guest
benvenuto ..to se ja sad pravim da znam talijanski

ARNO

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,581
benvenuto ..to se ja sad pravim da znam talijanski

talijanski ? :blackeye pazi da te šefovi ne poistovjete sa čirilićnim pismom , dok ti dokažeš odu j... :supris:

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
Pozdrav i tebi , lijepo od tebe da si se prikljućio :gitarist: nadam se ponvnom susretu na proljetnom sajmu , i više vremena za druženje u živo :)

naravno da se vidimo prijatelju....:partyman:

Najnoviji postovi

Na vrh