• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FAHR M1302

E

explorer

Guest
Sve više sam uvjeren da bi se tako nešto isplatilo kupit....
Još samo da mogu i nešt nać...našo sam par komada ali nije to nešt šta bi me previše zadovoljilo...
 
B

Bobo

Guest
Ako ovakav kombajn mozes iskoristiti i ako imas za njega lovu, i nadjes neki koji je iole odrzavan, sluzit ce te jos dugo dugo vremena...

Rajtek je kupio fahra 1000 ak se ne varam. Kombajn sasvim pristojno izgleda, a mislim da dobro radi. Tesko ces na vrlo loseg FAHR-a naici...
 
R

Rajtek

Guest
Fahra 1200 74 godina.
Pokombajniro je jedno 45 Ha ove jeseni i nije bilo nikakvog kvara, zamjenili smo samo lanac gore u bunkeru kaj vrti onaj puž da razvlaći po bunkeru.
Toči gorivo i teraj.
 
E

explorer

Guest
Šta je ljudi moji zar nitko nema više nekog korisnog savjeta ili možda kakvu ponudu??!?
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
bratić ima za prodat takvu makinu iz 78.g. 4 reda "gering" sa hidro frezom i 4,2m za žito i bez motora ,cijena je 7500 eura broj.0981945323 :!: :!: :!: :!:
 
E

explorer

Guest
breza kaže:
bratić ima za prodat takvu makinu iz 78.g. 4 reda "gering" sa hidro frezom i 4,2m za žito i bez motora ,cijena je 7500 eura broj.0981945323 :!: :!: :!: :!:

Bez motora??

Ipak mi se čini da je malo previše novaca za takav kombajn bez motora...

recimo za nekih 8-9 tisuća, maksimalno 10 može se nać kombajn u jako dobrom stanju...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
nisam neki ekspert za kombajne ali dobiš dva hedera :scratch ,a znam da je novi heder za kuruzu oko 20000eura a uostalom nazoveš i pitaš ,ništa te ne košta :D zaboravil sam napisat ima i stražnji pogon
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
breza kaže:
bratić ima za prodat takvu makinu iz 78.g. 4 reda "gering" sa hidro frezom i 4,2m za žito i bez motora ,cijena je 7500 eura broj.0981945323 :!: :!: :!: :!:
Jel taj kombajn stoji u Božjakovini uz prugu??
 
E

explorer

Guest
breza kaže:
nisam neki ekspert za kombajne ali dobiš dva hedera :scratch ,a znam da je novi heder za kuruzu oko 20000eura a uostalom nazoveš i pitaš ,ništa te ne košta :D zaboravil sam napisat ima i stražnji pogon

Ok, ali meni ne treba niti novi heder niti novi kombajn, meni treba stroj u koji sjdneš pališ i voziš a takav možeš nać za samo malo veće pare!
 
E

explorer

Guest
Ajd ljudi kad več ništa drugo ne pišete na ovu temu budite dobri pa mi recite

jel bolji Fahr 1302 ili 1600??

I po čemu je bolji taj koji je?!?!?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
explorer kaže:
Ajd ljudi kad več ništa drugo ne pišete na ovu temu budite dobri pa mi recite

jel bolji Fahr 1302 ili 1600??

I po čemu je bolji taj koji je?!?!?
Kakvo je ovo pitanje :lol:

1302 je manji i bolji je za manje ratare, a 1600 je bolji za veće ratare :)
 
E

explorer

Guest
ok,al ono šta se tiče samog kombajna, kvarovi, mane, greške i sl....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
explorer kaže:
ok,al ono šta se tiče samog kombajna, kvarovi, mane, greške i sl....
Ta dva kombajna su ista, samo što 1600 ima 6 slamotresa, a 1302 ima 5 slamotresa. I oba su debelo polovna, i prešli brda i dolina, tako da nemožeš niti očekivati da će ići bez kvarova...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
evo mojeg fahra 1302
i374340_P1000273.JPG
i374339_P1000272.JPG
i374338_P1000269.JPG

malo se teže vidi kad je u šupi pa ga teško slikat bilo
 
E

explorer

Guest
Nisam niti mislio da će sad ić neznam koliko bez ijednog kvara

ali vjerojatno postoji neka teorija po kojoj je jedan bolji od drugog,...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
@kikicMF
dal si ti iz Božjakovine?
Neki 1322, 4x4, stoji na njivi uz prugu već dvije godine, sad je žito oko kombajna posijano. Viđam ga dok idem s vlakom... dal znaš što je tom kombajnu, zašto je tamo?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
nisam ja iz božjakovine ja sam oko 6 kilometara od božjakovine. gdje uz prugu točnije dal znaš?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
kikic MF kaže:
nisam ja iz božjakovine ja sam oko 6 kilometara od božjakovine. gdje uz prugu točnije dal znaš?
Tamo kod željezničke stanice,
kad ideš od Zagreba vlakom, prođeš stanicu Božjakovina i nakon 200m na lijevo stoji crveni DF, već cca 2 godine...
 
B

Bobo

Guest
Malo sam si truda dao pa sam svrljo po google eatrhu...


U okolici Bozjakovine, a kraj pruge sam nasao na dva mjesta nesto slicno kombajnu...

LEGENDA:
Crvena crta oznacava prugu
Crvena strelica oznacava smijer u kojem se kombajn nalazi
Crvena mrlja oznacava sam kombajn ;)

Slika 1:
Obrisan neispravan link.

Slika 2:
Obrisan neispravan link.


Na obje slike je sjever gore, tj, Zagreb je lijevo...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kad ču ići onud budem otišao pogledat. možda neko zna čiji je to kombajn. možda je za prodati. pa ću vidjet. onda lako zviznem na svojeg zadnju vuču
 

Najnoviji postovi

Na vrh