• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FAHR M1302

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Krešo kaže:
to je heder 3 m :scratch
cini se manjim
Imaš lošije oko za takve stvari :p
Ovo je 3,60 heder...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
misliš na kolko ga stisnem neprijed gdje vrši????
marko93 kaže:
Krešo kaže:
to je heder 3 m :scratch
cini se manjim
Imaš lošije oko za takve stvari :p
Ovo je 3,60 heder...

marko ti je odgovorio 3.60 je heder. imal je 4.20 al malo preširok za moje selo pa sam uzeo 3.60
 
K

Krešo

Guest
al se fakat cini mali heder ovako na slici :mrgreen:
možda uzivo bi i pogodio pravu mjeru :blackeye
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
normalno da je previše pa ne vrijedi te novce vidio sam taj kombajn ja uživo. farban je krpano je nije pošteno složeno. svakak je puno to za takav kombajn
 
E

explorer

Guest
kikic MF kaže:
misliš na kolko ga stisnem neprijed gdje vrši????
[


da, i naprijed na ulazu a i na izlazu?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
moram pogledat na kojem je broju pa ti javim opče nisam gledao danas pa to za svaku žitaricu drukčije podesiš
 
B

Bobo

Guest
Ovih dana ce oglasnici biti preplavljeni sredjenim kombajnima s nabrijanim cjenama...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
ja to nikad nebi kupio ti kombajni su sigurno izganjni negdje po pikovima sad ga kupio za male pare i prodaje za veliku lovu a kombajni krševi pokrpani na 100 strana, bolje bi kupio kombajna koji nije obojan i di se vidi šta je rađeno ,šta treba promijenit
 
B

Bobo

Guest
bole kaže:
ja to nikad nebi kupio ti kombajni su sigurno izganjni negdje po pikovima sad ga kupio za male pare i prodaje za veliku lovu a kombajni krševi pokrpani na 100 strana, bolje bi kupio kombajna koji nije obojan i di se vidi šta je rađeno ,šta treba promijenit

Upravo to sam prosle godine i napravio, ulozio u njega malo i sad je sasvim OK strojcic. Isto predlazem i ostalima.

Ne vrijedi za farbom sliniti, treba gledati sto se "unuta" krije ...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa to vam ja i velim taj kombajn sam gledao i boja sve prekriva a raen je tam gdje nosiju šalice žito u bunker pa je varen otraga na slamotresima unutra lađa je krpan vidi se iz aviona. treba piksirat na selenima ima dosta posla na tom pobojanom kombajnu al uglavnom krpano je za prodaju a tko se razumije u kombajn pogotovo ka ga ima sličnog doma zna što treba gledat al hvala lijepa taj kombaj nebi kupio ni za ništa rađe nešto starije u boljem stanju nego ovog iz oglasnika
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Danas bio tetak kod mene malo u berbi:

http://img407.imageshack.us/img407/3443/slika0018.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/4408/slika0019.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/5148/slika0020.jpg

Neki članovi če ga prepoznati

Inače to je onaj kombajn što je stajao kraj pruge u Božjakovini bez motora, pokosio je ove sezone oko 50 jutara i ide dobro, super čisto radi, ženska se kod preuzimanja u silosu začudila kakva je čistoča, samo 1,2% primjesa dok su dvojica ispred mene imali 4,8 i 5,3
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
dmatkovic96 kaže:
Danas bio tetak kod mene malo u berbi:

http://img407.imageshack.us/img407/3443/slika0018.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/4408/slika0019.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/5148/slika0020.jpg

Neki članovi če ga prepoznati

Inače to je onaj kombajn što je stajao kraj pruge u Božjakovini bez motora, pokosio je ove sezone oko 50 jutara i ide dobro, super čisto radi, ženska se kod preuzimanja u silosu začudila kakva je čistoča, samo 1,2% primjesa dok su dvojica ispred mene imali 4,8 i 5,3
ovo je prvi puta da vidim deutz Fahra 1302 da ima 4X4 dobro izgleda koje je godište kombaj
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Taj zadnji pogon mi je poznat jer original nije, najvjerojatnijeje nekad bio kod jednog gazde iz Klokočevca pokraj Bjelovara, on je ugrađivao zadnje pogone od traktorskih prednjih.
dmatkovic opiši malo taj pogon 4x4, ako nije problem.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ako nije problem jer bi mogao reč za koliko si ga kupio tak neispravnog? i dali s oba adaptera ili? vidio sam kombaj al nisam nikad stao da pitam ljude čiji je jer me baš zanimao
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Ma to mi je bratić kupio od člana tomonh

Ako se ne varam, mislim da negdje oko 7000E, ili točno 7000 nemogu 100% tvrdit.

Znači u tu cijenu obadva adaptera i žitni i kukuruzni.

A nisam baš onak detaljno ogledao zadnji pogon, tak da baš i nemogu puno reći :oops:
Ali ostalo mi je još nešt za brati pa ču poslikati kad opet dođe do mene.
 
T

tomonh

Guest
Javio se meni taj čovjek iz klokočevca i u razgovoru oko kombajna veli da je to original zadnji pogon,al su oni stavili veće kotače da dobe na visini straga.
Poslije su oni probali negdje ugradit zadnji pogon al im nije uspjelo..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
od tog gazde iz klokočevcca sam ja kupio burgoina i moj je dugogodipšnji prijatelj od nekad. bio sam ja kod njega kad je na 1622 ugradio zadnji pogon preko hidromotora kako ima bourgoin nešto slično i funkcioniralo je sve super ali kad je uključio zadnji pogon on je bio bržiji i gurao je prednji i tu su nastajali problemi. kaže da ga u mekanom nije imao niti jedan tvornički zadnji pogon ali je tu slijedilo još niz drugih problema.
gazda je inače inovator i gurađuje kojekave stvari i freze na kombajne. ima df3610 s tvorničkim zadnjim pogonom i kombajn je strava a kaže da on kad prođe iza njega je beton kolko ugazi. i njega sad prodaje
 

Najnoviji postovi

Na vrh