• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FAHR M1302

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Na slici 2 je taj kombajn...
A na prvoj slici je sijačica i tanjurača, stoji pokraj parcele i čeka sezonu :lol:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
mladići to je kombajn od bratića koji je ponuđen par postova prije sa brojem mobitela
 
T

tomonh

Guest
Tamo je malo vise od godine, probila klipnjača blok. inače kombajn je radio normalno i zadnji komad za kombajnirat tu sam zapal u blatu pa se malo pregrijal motor.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
dobrodošlica novom članu :D !!!!!! sad evo imate informacije o kombajnu iz prve ruke 8)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ahaaaaa e da sad sam polovio o čem se radi. a ja sam mislio da je neki manji kvar na motoru to se da sredit al ovak motor moram iskat drugi tak da neznam baš
 
E

explorer

Guest
ljudi u čem je problem kod ovog kombajna ako se dolje kod vjetra, znači kod ona dva ventilatora nađe zrno??

jel to negdje curi ili je to recimo normalna pojava?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Valjda je sabirna ravan probušena, ili ona guma sastrane ne brtvi zato se to pojavljuje.
 
E

explorer

Guest
DF&Torpedo kaže:
Valjda je sabirna ravan probušena, ili ona guma sastrane ne brtvi zato se to pojavljuje.


Jel može malo pobliže objašnjenje?

I nači na koji to riješit, jel to jako komplicirano ili se može lako riješit?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Prilikom promjene adaptacije staviš novi komad gume, i stvar za 5 min gotova.
 
E

explorer

Guest
DF&Torpedo kaže:
@explorer
čini mi se da sam vidio neki 1302 u selu, razotkriven si :scratch ;)

o čemu ti?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
A ništa, sorry, onda sam te zamjenio :)

Bilo bi dobro da se predstaviš u podforumu O nama, tako da se ne događaju ovakve zabune ;)
 
E

explorer

Guest
DF&Torpedo kaže:
A ništa, sorry, onda sam te zamjenio :)

Bilo bi dobro da se predstaviš u podforumu O nama, tako da se ne događaju ovakve zabune ;)

Oću sam kad nađem vremena da nabacam slike i sve ostalo...
tak da ne bude baš prazno...
 
E

explorer

Guest
a i lako vama....

pretpostavljam da imate adsl, barem večina

Ja sam još uvijek na dobrom starom modemu pa mi se zna desit da mi odu živci kad napravim nešt šta oću :oops:
 
E

explorer

Guest
A kak to skinit skroz dolje, tj. izvadit van da se pokrpa?

Naprijed, na ulazu mi je jasno, ali otraga nije, na kojim vijcima se ona drži??
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
explorer kaže:
A kak to skinit skroz dolje, tj. izvadit van da se pokrpa?

Naprijed, na ulazu mi je jasno, ali otraga nije, na kojim vijcima se ona drži??
Sabirna ravan se skida tako da se ona njihajuća poluga sa bočne strane izvuče van, preko te poluge sabirna ravan dobiva pogon.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
evo moj stroj izvezen iz šupe jučer. bilo nekih sitnih popravaka pa smo to riješili.
malo mi je prst uletio u kadar pa nisam vidio do sad srečom ne vidi se kako sam imao ruke čiste :oops: :mrgreen: :mrgreen:
evo slika na dvorištu i kapčenja hedera i još pripreme za sezonu
i540105_Slika005.jpg
i540104_Slika004.jpg
i540103_Slika003.jpg

i540101_Slika008.jpg
i540100_Slika007.jpg
i540099_Slika006.jpg
i540108_Slika011.jpg
i540107_Slika010.jpg
i540106_Slika009.jpg
i540109_Slika012.jpg

i evo ga spreman za žetvu sve pripremljeno podmazano sam treba upalit i naftu natočit i samo krenut
i540111_Slika014.jpg
i540110_Slika013.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh