• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fahr

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
Ja imam ovakve U-profil...kupio predlani sve nove.. i sve normalno radi.normalno vuče i sve.. a prije sam imo L profil i u pravoj kuruzi su mi pukle 2-3...zato i jesam kupil U profil
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Naravno da ce vuc. Ali bolje da si ostavio cik cak. Ovako imas vece opterecenje lanca.
Kod mene su sve takve dugacke bile pa su cesto pucale u kukuruzu. Tvornicki su za to isli J nareckani profili. Sad imam jedno 4-5 vrsti. Da su tvornicki bile cik cak i sad bi bile sve original.
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Ja malo Fahra pripremam za soju...
Uvlačno grlo dobija nove ležajeve lančanike lance i letve!
Lančanike sam uzeo danas,sutra idu kod tokara,lanci stižu sutra iz Županje.
Čak sam i kućišta preradio tako da stanu u svaku stranu 2 ležaja umjesto jednog,bila su pojedena pa sam ih full navario i onda tokario,napravio ležišta za osigurače.
Na slici stari i novi lančanici.
Lance sam uredno imao sva 3 različita...dobro je to sve i radilo.


Pozdrav,

zanima me gdje se mogu nabavit uvlačni lanci? Treba mi za DF M770.
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Radi se o sjedećem: problem je kad letve idu u cik cak,srednji lanac mora gusto imati prihvate za letve (znači 2 članka za letve ,pa 2 prazna,pa opet 2 za letve...),a takav lanac nisam pronašao.
Lanci koje sam kupio imaju 2 članka za letve pa četiri prazna,pa bi u tom slučaju letve u cik cak bile previše rijetke.
I onda sam odlučio napraviti dugačke letve. Dođem u lokalnu željezariju po L profil,od kakvog su moje letve,a on kao papir,imam osjećaj da bi se rukom savio,i tako uzmem taj U sa slike(mada su mi i trgovci gdje sam uzimao lance preporučili upravo taj U profi).
Sada je u stvari pitanje da li da ih narezujem ili da ih ostavim glatke...

Pozdrav,

zanima me gdje se mogu nabavit uvlačni lanci? Treba mi za DF M770.

Ne znam koliko članaka ti je potrebno?
-Trgoagencija Križevci ima najjetinije lance po cijeni od 370kn(48,5 €) za 92 članka.(kvaliteta nešto slabija)
-Orkan Županja 80 članaka po cijeni od 485kn(64eur) sa 10% popusta koja sam dobio kao raniji kupac(znači tu sam ih ja uzeo),navodno kvaliteta na razini prve ugradnje.
-Jakopić okolica Vrbovca,oko 600kn.
-Zmaj Komerc,Kloštar Podravski jedini prodaju lance na dužni metar,te je cijena oko 190kn za 1m.
-AutoEvropa Donji Miholjac 92članka 680kn
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Danas sastavio sve,sutra se kači heder,imam prikolice neke grahorine za propustiti kroz kombajn,pa ce mu to biti proba.
 

Prilozi

  • 20150910_204341.jpg
    20150910_204341.jpg
    46.9 KB · Pregleda: 121
  • 20150907_190116.jpg
    20150907_190116.jpg
    54.1 KB · Pregleda: 137
  • 20150915_115357.jpg
    20150915_115357.jpg
    52.5 KB · Pregleda: 125

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88
imam fahr mdl 40, nakon dugo stajanja upalio je ko mina i super radi motor nikad diran prede kao benzinac... pri istrpavanju sa vucne nesto krene po zlu te se na stazama za istovar pokusa prevrnut pa ga spanamo na razne nacine da ga vratimo na staze a kombajn u medu vremenu radi u leru, i uspjeli smo ga skinut sa kamiona ali je u meduvremenu ostao bez goriva..... i vise ne pali... promjenio sam filter goriva ali i dalje ne pali, nece povuc gorivo, pokusao sam i na flasu bez filtera isto nece, pumpica za nadrukat gorivo nikako da dode na tvrdo, a kupio sam i novu pumpicu i opet isto, kolko god pumpam nece napumpat na tvrdo, skinuo sam neka dva sarafa pretpostavljam za odzracivanje pumpe i vidim da gorivo siba van pa vratim te sarafe i dalje pumpam ko blesav, gas stavim na pola grijem ga dosta dugo i nakon teskog verglanja upali na kratko te oce crknut a ja poceo drukat na pumpicu i to ga je malo drzalo da radi... mislim da sam spomenuo sve sto sam probao... molim savjet ideju

bosch pumpa je klipna, akumulator 70ah, na start spreju oce radit ali cim mu oduzmem sprej odmah crkne, grijac ima jednan na usisnoj grani
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Dečki trebam pomoć..

Koje ulje ide u hidrauliku Fahr-a 1002?? I koliko l??

Jako malo ga ima pa ga planiram ispustiti i naliti novo..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Koliko znam, u hidrauliku na Fahrovima ide motorno ulje.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Jesi siguran?? Ima nešto starog ulja unutra, ali ne mogu ja procijeniti koje je točno..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Iz druge teme, nisam uslikao ispod gdje pisu specifikacije ulja. Mogu i to ako treba.

027d50c7ae65fe8194e31668cc944654.jpg


Znaci oba smo u pravu
 
Posljednje uređivanje:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Moze samo je skuplje, nisam strucnjak zar nije velika razlika u gustoci? Ako je prvo preporuceno hidraulicno toga bi se drzao.
Ja sam sad prije zetve promjenio komplet ulje i filter.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Nemoraš se bojati viskoznosti motornog ulja, jer ono je 15W-nešto, a hidraullično je monogradno (SAE 32 ili 46).

Samo ih nemoj miješati. Hidraulično ulje "pere crne, masne prste", a motorno ne.
Ima i drugačiji miris, pa probaj po tome zaključiti koje je, te takvo nadolij. Iako bi ga ja rado svega zamijenil, jer unutra ima i smeća, a sam Bog zna jel ikad prije mijenjano.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Moraš ispustiti i iz cilindara i cijevi, te isprati spremnik.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Odšarafiš lajtunge i izvučeš-stisneš cilindar da istjera ulje van. Odmah iscjediš i lajtunge od pumpe do cilindra.
To su slijepa crijeva u kojima se teško ulje izmijeni i tijekom rada, pa se zato prazne.
Znam da to izgleda smiješno, ali tak je.
 
Na vrh