• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

farmasavin-todor

  • Temu pokrenuo farmasavin
  • Datum prvog posta
F

farmasavin

Guest
da se i ja malo predstavim neki me već znaju sa poljonfo.com foruma a neki ne zovem se Todor imam 26god dolazim iz sela đurđeva pored novog sada bavim se poljoprivredom i stočarstvom tj imam farmu krava od traktora posedujem imt 539 imt 542 imt567 ,kombajn zmaj 142 berač za kukuruz zmaj 222 od ostalih priključaka plug imt 755.2 imt 755.3 sejalicu za kukuruz nodet original francuska žitnu sejalicu razbacivač otkosa deteline sakupljač ili ti balerinu rotacionu kosačicu sip165g elevator za bale koji ih kupi po njivi sečku za slamu iz otkosa i dosta toga
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!
Daj neke slike farme i strojeva!
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Pošto imaš farmu krava, možda malo više o njoj.
Nismo samo ovisnici o mašinama na forumu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
w03z8l.jpg
 
F

farmasavin

Guest
pozdrav i dobro došao na poljoprivredni forum!

hvala svima na dobrodošlici nego kako je ovde sa banovanjem pošto sam na drugom forumu nedavno slavio 4 ban ( šalim se )
 
G

GROF

Guest
lipi ti pozdrav! i dobro nam došal!!!

., ostavi se banovanja i budi pravi drug!.-
 
B

BAGERISTA

Guest
hvala svima na dobrodošlici nego kako je ovde sa banovanjem pošto sam na drugom forumu nedavno slavio 4 ban ( šalim se )

Delaš kako triba i nema banovanja,,,,,,,:lol::lol:ko i svaderi.......:rolfer::rolfer:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hvala svima na dobrodošlici nego kako je ovde sa banovanjem pošto sam na drugom forumu nedavno slavio 4 ban ( šalim se )

Kao prvo dobrodošao!

Pročitaj pravila foruma,i onaj koji ih bude kršio bit će baniran,iako nemamo često tu praksu na sreću.
 

Najnoviji postovi

Na vrh