• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Johny

F

Farmer Johny

Guest
Re: Fendt

cekaj jos 10 dana da mi fotic dode doma s servisa onda ces dobit slike od svake krave posebno ako hoces i od svakoga traktora i prikljucka !

OK ????
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Fendt

Majstore, bez ikakovih uvreda molim!
Nama je to malo sve čudno jer su to jako veeeelike brojke, za traktore nisu, ajd 5 traktora, toliko sam i ja prije imao, nego 1800 grla stoke i 900 ha zemlje, malo smo se zaprepastili jer to neznam da naši kombinati toliko imaju!?!?! :scratch :scratch :scratch
Nadam se da je kod vas dolje u makedoniji onda puno bolje stanje kaj se tiče poljoprivrede il se varam, pa čovječe 1800 grla, puno je to, jel vas puno ima tam dolje takovih il je to rijetkost???

Daj ti nama samo slikice da mi vidimo to bogatstvo!!!!!
Jel su veeeeeeliki krediti u pitanju, il se stvarno masne pare okreću???? :?: :?: :?: :scratch
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Re: Fendt

Ma farmeru, pusti ih, oni su ti malo đelozi jer imaš toliko zemlje i traktore,
nego jel bi mi posudio 10000 kuna. :?: :?: :?: :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Fendt

joj koji si ti lik...
covjek pitas ako ti posudi 10000prek foruma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
M

mladen

Guest
Re: Fendt

oooooooogospode sikim jjjjjja duvam :lol: :twisted: :evil:
 
S

Sesva

Guest
Re: Fendt

Pa sto napadate jadnoga farmera , pustite covjeka na miru , mozda stvarno ima to sve kaj kaze !

Nikad se nezna , žicanje para preko foruma ,ahahahah !
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Re: Fendt

marko hurlimann xa86 kaže:
joj koji si ti lik...
covjek pitas ako ti posudi 10000prek foruma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ca ti ne kapiš foru, čovjek je bogat, ima toliko zemlje, ima valjda para.
ti ne kužiš zajebanciju.....nisam ni ja lud da pitam tako novac preko foruma, a ni on nije valjda lud da mi da novac..
 

Najnoviji postovi

Na vrh