• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
4fun kaže:
CHlas kaže:
http://yfrog.com/1feditor2010081809050829p
na 1. slici : stisneš dolje na postolje elivatora i odmakneš ga gdje hoćeš



http://yfrog.com/naeditor2010081809062414p
slika 2. kada odmakneš ima ispred njega kao pravokutnik ! stisneš na njega i dovedeš ga u taj položaj znači samo lijevo desno, naprijed ili nazad nemoj ga okretat !

i onda samo ovaj rad : http://yfrog.com/n442552946p



to se radi u giants editoru?
Onda se samo sipa ti gdje je bio elevator i to je to?
Treba li elevator opće u igri ili ga mogu izbacit pa samo da sipam kako je na slici?


U giants editoru imaš kada pomakneš cjeli elivator imaš pravokutnik ispred ! vidiš ja na to nisam ni mislio
pomakni ga gdje hoćeš i ostavi ispred njega onaj pravokutnik ! i onda tamo sipaj :D
 
M

masseyferguson

Guest
toliko isčekivanja ls11 i onda oni prikažu ovo... sramota... pa šta je tu izmjenjeno uopće osim što su ubacili krave koje se miču, hodaju i pasu??? ja sam mislio da će se makar na njivi poznat tragovi guma, da će bit blato kad padne kiša, a kad prestane da se to sve osuši... mislim ovdje nije prikazano sve to ali sad već djeluje razočaravajuće!!! a šta tek sa prljanjem i čišćenjem strojeva, čini se isto ništa :( :cry:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav svima

Da mi neko obijasni kako da složim na kompijuter taj farmer simulator da se dijeca igraju,,,daveme več duže vrijeme.. :scratch
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
masseyferguson kaže:
toliko isčekivanja ls11 i onda oni prikažu ovo... sramota... pa šta je tu izmjenjeno uopće osim što su ubacili krave koje se miču, hodaju i pasu??? ja sam mislio da će se makar na njivi poznat tragovi guma, da će bit blato kad padne kiša, a kad prestane da se to sve osuši... mislim ovdje nije prikazano sve to ali sad već djeluje razočaravajuće!!! a šta tek sa prljanjem i čišćenjem strojeva, čini se isto ništa :( :cry:
a i to šta kažeš ... ali trko zna ... u par minuta igrici nemoreš sve prikazati !
 
F

filipkc

Guest
BAGERISTA,pa stavite cd unutra instalirajte ga pa onda dok kliknete na ikonu od igrice onda morate neki kod napisati zar ne
to je taj kod RLDST-XS8DC-8N4FE-98JL2-DMHMC ako ne valja recite ima nas dosta znalaca za tu igricu
 
P

predator95

Guest
CHlas kaže:
masseyferguson kaže:
toliko isčekivanja ls11 i onda oni prikažu ovo... sramota... pa šta je tu izmjenjeno uopće osim što su ubacili krave koje se miču, hodaju i pasu??? ja sam mislio da će se makar na njivi poznat tragovi guma, da će bit blato kad padne kiša, a kad prestane da se to sve osuši... mislim ovdje nije prikazano sve to ali sad već djeluje razočaravajuće!!! a šta tek sa prljanjem i čišćenjem strojeva, čini se isto ništa :( :cry:

pa to,ja sam se nadao da ce uraditi da se poznaje od pluga ono u zemlju da se ubode plug,da se zemlja iz glave pluga lepo slaze da se to vidi,da ne bude povrsinski samo,,,al izgleda da je i ovde tako,hmm kako su ovo uradili mogu misliti kakav je onda multyplayer kako su to odradili(ako i ima :D )
 
B

BAGERISTA

Guest
filipkc kaže:
BAGERISTA,pa stavite cd unutra instalirajte ga pa onda dok kliknete na ikonu od igrice onda morate neki kod napisati zar ne
to je taj kod RLDST-XS8DC-8N4FE-98JL2-DMHMC ako ne valja recite ima nas dosta znalaca za tu igricu


Da ali nemam cd,u tome je problem,,,za instalirat igricu čemo napravit,,jer sam nekad trpo igrice unutra stalno...

Možeš mi nekako poslat preko mail-a 8) 8) da smontiram to gori....
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Pa mozda nije bas sve tako promijenjeo u igri ali je dosta multiplayer da bi igrica osvojila svijet.. vjeruj mi igra ce se na veliko.
 
M

masseyferguson

Guest
a eto makar će bit taj multiplayer (nadam se)... a ovo što se ovdje vidi nije stvarno ništa, mogli su napravit patch za multiplayer za 2009 i gotovo... makar da su napravili teksture za ovo oranje da bude u 3D a ne samo ovako ko da stružem asfalt...
 
P

pajo111

Guest
LS 2011= LS2009 + multiplayer
+ malo veća mapa
+nove licence za strojeve
+i životinje


da su bar promijenili teksture...a maseyferguson on s blatom možda bude jer nema na videu kiše..pa nemožeš znat...

Landwirtschafts Simulator 2011 [2]
Najnovejši simulator kmetovanja prinaša naslednje novosti ni izoljšave:

- Dodatne naloge (prevoz živali ni prodaja, gnojenje z gnojnico)
- Druga velika sprememba je večigralski način, kjer lahko s prijatelji preko interneta ali lokalnega omrežja (LAN) uporavljate vašo kmetijo.
- Na voljo bo več načinov kako pridobiti denar.
- Več znanih proizvajalcev, kot so Deutz-Fahr, KRONE, HORSCH, Pöttinger in VOGEL & NOOT je odobrilo uporabo njihovih blagovnih znamk v igri.
- Lahko nameščanje modifikacij in dodatkov v igro.

FUNKCIJE

- Karierni način s poslovnim oddelkom in živino.
- Večigralski način (Internet/LAN)
- Nov vozni park
- Različni kmetijski pridelki, kot so ječmen, koruza, pšenica in oljna repica.
- Dodanjanje modifikacij
- Podpora za igralni plošček in volan

+ Še tole: LS11 naj bi izšel 18. oktobra 2010.

MINIMALNE ZAHTEVE

Microsoft Windows XP, Windows Vista ali Windows 7
AMD ali Intel (min. 2 GHZ)
Nvidia Geforce 6800 Serie, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT Grafikkarte ali boljše (min. 256 MB VRAM)
1 GB Pomnilnika (RAM)
1 GB Prostora na disku
Zvočna kartica

našo sam na slovenskom forumu...pa di je još 18.10...ajajaj :S
 
F

filipkc

Guest
BAGERISTA da sam tako stručan sa kompjuterima bih vam poslao preko maila ali ja sam inače neki laik za kompjutere ono nekaj se kužim u njih ali ovo baš ne,nisam u školi pohađao informatiku tako da baš ne kužim neke stvari
 
M

masseyferguson

Guest
bagerista znači ti nemaš igru? jel makar išta znaš radit na kompu??? nemislim da si glup ili nešto nego pitam zato jer bi trebao igru skinut s torrenta...ako ni to neznaš onda javi da ti detaljnije pojasnim... ;)
 
M

masseyferguson

Guest
pajo111 kaže:
LS 2011= LS2009 + multiplayer
+ malo veća mapa
+nove licence za strojeve
+i životinje


da su bar promijenili teksture...a maseyferguson on s blatom možda bude jer nema na videu kiše..pa nemožeš znat...

Landwirtschafts Simulator 2011 [2]
Najnovejši simulator kmetovanja prinaša naslednje novosti ni izoljšave:

- Dodatne naloge (prevoz živali ni prodaja, gnojenje z gnojnico)
- Druga velika sprememba je večigralski način, kjer lahko s prijatelji preko interneta ali lokalnega omrežja (LAN) uporavljate vašo kmetijo.
- Na voljo bo več načinov kako pridobiti denar.
- Več znanih proizvajalcev, kot so Deutz-Fahr, KRONE, HORSCH, Pöttinger in VOGEL & NOOT je odobrilo uporabo njihovih blagovnih znamk v igri.
- Lahko nameščanje modifikacij in dodatkov v igro.

FUNKCIJE

- Karierni način s poslovnim oddelkom in živino.
- Večigralski način (Internet/LAN)
- Nov vozni park
- Različni kmetijski pridelki, kot so ječmen, koruza, pšenica in oljna repica.
- Dodanjanje modifikacij
- Podpora za igralni plošček in volan

+ Še tole: LS11 naj bi izšel 18. oktobra 2010.

MINIMALNE ZAHTEVE

Microsoft Windows XP, Windows Vista ali Windows 7
AMD ali Intel (min. 2 GHZ)
Nvidia Geforce 6800 Serie, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT Grafikkarte ali boljše (min. 256 MB VRAM)
1 GB Pomnilnika (RAM)
1 GB Prostora na disku
Zvočna kartica

našo sam na slovenskom forumu...pa di je još 18.10...ajajaj :S

aj sad to još prevedi sve... :D al šta sam ja sve vidio da piše a sad sam malo razočaran... ovo za kišu si u pravu, nije prikazano al mislim da niš od toga
pogledajte 136 stranu foruma gocijev post (2-3 odozgora) šta sve piše da bi trebalo bit... bilo bi dobro da su sve to napravili, a čini mi se da nisu ni pola od toga napravili...
 
P

pajo111

Guest
masseyferguson kaže:
pajo111 kaže:
LS 2011= LS2009 + multiplayer
+ malo veća mapa
+nove licence za strojeve
+i životinje


da su bar promijenili teksture...a maseyferguson on s blatom možda bude jer nema na videu kiše..pa nemožeš znat...

Landwirtschafts Simulator 2011 [2]
Najnovejši simulator kmetovanja prinaša naslednje novosti ni izoljšave:

- Dodatne naloge (prevoz živali ni prodaja, gnojenje z gnojnico)
- Druga velika sprememba je večigralski način, kjer lahko s prijatelji preko interneta ali lokalnega omrežja (LAN) uporavljate vašo kmetijo.
- Na voljo bo več načinov kako pridobiti denar.
- Več znanih proizvajalcev, kot so Deutz-Fahr, KRONE, HORSCH, Pöttinger in VOGEL & NOOT je odobrilo uporabo njihovih blagovnih znamk v igri.
- Lahko nameščanje modifikacij in dodatkov v igro.

FUNKCIJE

- Karierni način s poslovnim oddelkom in živino.
- Večigralski način (Internet/LAN)
- Nov vozni park
- Različni kmetijski pridelki, kot so ječmen, koruza, pšenica in oljna repica.
- Dodanjanje modifikacij
- Podpora za igralni plošček in volan

+ Še tole: LS11 naj bi izšel 18. oktobra 2010.

MINIMALNE ZAHTEVE

Microsoft Windows XP, Windows Vista ali Windows 7
AMD ali Intel (min. 2 GHZ)
Nvidia Geforce 6800 Serie, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT Grafikkarte ali boljše (min. 256 MB VRAM)
1 GB Pomnilnika (RAM)
1 GB Prostora na disku
Zvočna kartica

našo sam na slovenskom forumu...pa di je još 18.10...ajajaj :S

aj sad to još prevedi sve... :D al šta sam ja sve vidio da piše a sad sam malo razočaran... ovo za kišu si u pravu, nije prikazano al mislim da niš od toga
pogledajte 136 stranu foruma gocijev post (2-3 odozgora) šta sve piše da bi trebalo bit... bilo bi dobro da su sve to napravili, a čini mi se da nisu ni pola od toga napravili...

imaš google translate :D ali gle ti datum izlaska :SS 18.10 :O
 
P

pajo111

Guest
goci1990 kaže:
Evo kako bi trebalo biti u LS2010 al jos nista nije potvrdeno

Game:
Three modes: multiplayer, career and guidance.(most likely missions)

Career mode, players begin by choosing a country (similar to JD American Farmer)


Features:

Business and first person mode:
When you "work" mode to enter the main building to take
Here, you see a map of the territory can check prices and to sell produce.

Farms competitors:
Start with your neighbors, rivals such as farm
They will be controlled by AI, and both can be sold and bought land from them.
you with them, sharing equipment, collaboration, etc.

Soil:
On fertility of plants in an area would vary depending on what was in last year
crop rotation so that players can use to increase yields.
Different soil types, for example, muddy soil, it will be difficult to train for.
Using dual tractor tires on the ground will reduce packaging and increase efficiency.
Both manure (liquid and solid) and chemical fertilizers should be avalible.

Crops:
Other plants such as peas, oat, etc.
Fruits such as grapes and apples.
Realistic yields and prices
For example, wheat varieties both spring and autumn.
Weeds and pests that they behave differently in different species and different behaviors to be removed.
Wild animals such as wild boar, you can hire hunters to reduce the threat of plant locations.

Environment:
Dynamic weather effects, for example the ground for fertilizer, distant rain may be flushed
Some plants may disappear entirely in the rain or drought
System of a season.

Machines:
Players, local dealers to buy and sell machines you can visit
Moreover, weight, tires, you can buy accessories such as GPS, etc.
Many different brands, so be Zetor JD
there should be both used and new tractors.
Damage to machines and have them repaired
Repair cost is very cheap to very expensive change.

Livestock:
Cattle, pigs, sheep, poultry, and more.
Different races and animal species,
Different races, will have different views and qualifications.
Animals get sick and need to have the fed.
in your grazing animals and can be stored within.
Different feeds.

Different Countries:
You can choose between different countries
has a different climate, soil, etc.
Some brands and breeds will be difficult to get into an area and the other will be unique
For example, cattle breeds "Swedish red and white" will be available in the Swedish scenario
which combines compiled and will be sold in the U.S.

Physics:
Tractor When finished the drive, also a mud sown / And I just plowed field lines mark the actual tire and the ground when the farming Furrows should be seen as going on to leave tire marks was torn up to leave a flat riding crop. Cabin time Furrows gradually shaking and general areas.

Tools:
Horse For example, a Ford right so that the power ratio 13 furrow plow could support, and a brake failure while trying to pull something big may. . . .
Suspension at the same time, smoke and all cabins How can it be to accelerate the changes and how these changes just a solid sound, make noise, injuries due to speed 'exhaust!

Character:
First farmers and third-person view, and indeed, because a tractor fast hard, you get farmers and re-tired to walk after a sprint I want to see running about when sprinting. . waiting for sprint charge, and thus into your seat on a tractor her door is open. . .

Cabin:
Tractor cab and the arm and focus on the details of stuff, all by pressing t to move according to what the glass, it dripping down the screen and you have to use the wind screen wipers You can see when the rains are realistic. Also above cabinets and fog You need to put air conditioning.

Multiplayer:
Around for four players working on the farm, local or private, with a password so that you and your servers Some of your friends so all the crops in five years with much perseverance decisions may be protected without the farm. There are also automatically as they all do and all you can come back any time Continue to save the last person to leave the game to talk about saving Next, you will not have to be there at the same time favirote menu servers will be like a button or say anything and just Even then there's 0 / 4 player that can rejpoin.

OD SVEGA TOGA NI POLA NEĆE BIT... :S
oprostite zbog 2 posta zaredom.. :mrgreen:
 
M

masseyferguson

Guest
pa više razumijem ovako nego preko google translatea... onaj translate kad prevede onda tek nemam pojma o čem se radi.... a brzo će i taj 18.10. naš kak kažu ko čeka taj se i načeka :blackeye ...a kad se načeka onda skuži da je džaba čeko, jer je sve to loše ispalo :lol: ... spas im je MP 8)
 
P

pajo111

Guest
masseyferguson kaže:
pa više razumijem ovako nego preko google translatea... onaj translate kad prevede onda tek nemam pojma o čem se radi.... a brzo će i taj 18.10. naš kak kažu ko čeka taj se i načeka :blackeye ...a kad se načeka onda skuži da je džaba čeko, jer je sve to loše ispalo :lol: ... spas im je MP 8)

da...treba čekat :S...sad počinje škola(srednja :S )...sad puno manje kompa...samo za vikend :S :mad:
 
B

BAGERISTA

Guest
masseyferguson kaže:
bagerista znači ti nemaš igru? jel makar išta znaš radit na kompu??? nemislim da si glup ili nešto nego pitam zato jer bi trebao igru skinut s torrenta...ako ni to neznaš onda javi da ti detaljnije pojasnim... ;)


NIje problem na pitanju,,,i neču se ljutit,,,pošalji makar mi torent di mogu to skinut,,,,,pa čemo se snači,,,jer i tako sam stavljao igre po kompijuteru........ :mrgreen: nisam neki expert,,,ali nisam ni za bacit :lol: :lol: :lol:

Dali igra ima crack,,,,ako ima pošalji mi i to da mogu je poslje pokrenut.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh