• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

C

CHlas_Dunđo

Guest
sjebo je i mene...ja sam pajo111..:S neće mi poslat lozinku :S
http://www.ls-slo.si/news.php?readmore=8 AGRAR SIMULATOR igra koja izlazi 15.9 http://www.shrani.si/?t/YX/3yRAx5Kl/a2.jpg blatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :heart: :heart: :heart: :heart: i psolje nek neko te texture stavi u ls 11 i bit ce zakon..




e jojj samo da mi je skinit tu igricuu .... to je sigurno slično kao sim tractor ali sa boljom grafikom :D
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
korisnički računi

LJUDIII... ako hoćete stari accc.... regajte se na novi i pošaljite administratoru : zaja poruku i on vam bude poslao novu lozinku ! e
o ... CHlas is back :D
 
B

BAGERISTA

Guest
<evo igra dere ko blesava,,,,dijeca zadovoljna a ja još sretniji,,,barem da se izguštam...........hehehehe
Nema veze hvala puno svima na poslanim (modovima,kodovima i ostalim šta je trebalo da se igra skine)
 
B

BAGERISTA

Guest
sjebo je i mene...ja sam pajo111..:S neće mi poslat lozinku :S
http://www.ls-slo.si/news.php?readmore=8 AGRAR SIMULATOR igra koja izlazi 15.9 http://www.shrani.si/?t/YX/3yRAx5Kl/a2.jpg blatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :heart: :heart: :heart: :heart: i psolje nek neko te texture stavi u ls 11 i bit ce zakon..

A če da igramo ko luđaci,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ahhaaa,jao samo da dijeca ne vide ovog,,,odmah če nastat lom.hehehe
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
pozdrav ljudi,al me smoto ovaj novi forum,malo je čudno kaj trebaju nove zaporke al ok,priviknut čemo se,ima možda kakvih novosti u vezi ls 2011?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
pozdrav ljudi,al me smoto ovaj novi forum,malo je čudno kaj trebaju nove zaporke al ok,priviknut čemo se,ima možda kakvih novosti u vezi ls 2011?

jbg.... ide se svakodnevno na giants softvare ... ništa novoga .. na youtube nema nikaki videa ... i tak imaš agrar simulator će izać ! bit će extra igrica ... samo claas modovi a plugovi i tanjurače i to neznam čiji će bit ...
 
K

karlo321

Guest
ebem im ovaj forum... sve se sjebalo... inače ja sam karlo123 sa prošlog... samo sam okrenuo redosljed brojeva :D
super izgleda ovaj agrar simulator... čini mi se bolji od ls... šteta što je samo clas al nema veze budu i za nju modovi nadam se...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
jaoo ... ljudiii ! preporučujem vam : kanssas map ! e mapa je extra ! ... možete silirat, ma sve možete radit bez problema a ono najbolje : kada kipate iz prikolice možete micati kameru, njive su ogromne ... itd ... samo ja vam opet kažem ! ako ima itko da ima path tractor ! molio bih ga da mi pojasni to jer mi to treba više nego išta ... hvala :D
 
B

BAGERISTA

Guest
BAGERISTA jel znaš radit s deamon toolsom?

Nešto da,,,,,,,,,,,,,,zašto???
Jao dijeca več pokupovala sve šta se da kupit,...........očeš imat da se skine di još za koji priključak,,,ili je to sve..???
 
P

pajo111

Guest
jaoo ... ljudiii ! preporučujem vam : kanssas map ! e mapa je extra ! ... možete silirat, ma sve možete radit bez problema a ono najbolje : kada kipate iz prikolice možete micati kameru, njive su ogromne ... itd ... samo ja vam opet kažem ! ako ima itko da ima path tractor ! molio bih ga da mi pojasni to jer mi to treba više nego išta ... hvala :D

Kansas Farmland map ovak se zove mapa?

CHlas help oko mape...stavim mapu u maps...kam stavim modove(u mods ili) i kam stavim dataS???? hvala...i
 
Posljednje uređivanje:

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Kansas Farmland map ovak se zove mapa?

CHlas help oko mape...stavim mapu u maps...kam stavim modove(u mods ili) i kam stavim dataS???? hvala...i


da to je ta .. najnovija ! sada tu mapu mods otvori je i te modovi stavi tamo u mods ! a data s stavi :D:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2009... znači samo otvoriš tu apu ls i tu staviš dataS ... :D
 
K

karlo321

Guest
BAGERISTA ima stranica s modovima i mapama... skineš djeci neku mapu i neke modove... onda će čak moći i silirat i đubrit njivu i rasipat gnojivo i svašta još novo... bit će im još zanimljivije hehe...
evo jedan link di se nemoraš ni regat ni ništ samo skidaj ;)
http://lsportal2009.com/
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
ljudii ! aman da je izašo demo ... na youtube-u sam malo gledo kako se ljudi igraju ! ako neko nađe neka stavi link ... pozz i hvala
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
alo ljudi ! molim vas fino samo ako ima netko da mi objasni Path Tractor .. volio bih to instalirat ali eto nitko neće da pomogne .. molim vas
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
tema umireee ... ajde ovo nije ta tema ali je vezano uz poljoprivredu : AGRAR SIMULATOR ... ajde ljudi ako znate nešto o njemu ?? ja bih volio čuti :D ..
 

Najnoviji postovi

Na vrh