• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
evo ja sam ga skinuo .. a nemamniti traktora da mogu kupit niti išta ! baš je neko sranje
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Prvo morate skontat igru .. a ja znam samo kvačit priključke ... a radit neznam niš !
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ljudi šaljite link di ste skinuli ja sam skinul al neče delat mater mu j****!!!:evil::mad:
 
K

karlo321

Guest
jao ljudi pozdraffff.... evo mene dugo nije bilo pa da se javim ;) nego recite jel se šta popravilo u vezi agrar simulatora... jel ima kakvih linkova al da sve to radi ???
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
jao ljudi pozdraffff.... evo mene dugo nije bilo pa da se javim ;) nego recite jel se šta popravilo u vezi agrar simulatora... jel ima kakvih linkova al da sve to radi ???

ma pusti agrar .. povukli su prodaju i sad dok se to popravi... prije će izać ls 2011 :D waaaaaa jedva čekam multiplayer.. nego jel se zna preko kojeg programa će se igrat ls 2011 ? možda steam, možda gamespy ... ?
 
K

karlo321

Guest
ček ček ček ček ček..... steam?????????? aaaaa ja neću kupit original da mogu igrat MP... ako nebude pirat mogo ja neću nikad igrat :(
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
jeb*** ja sam mislil da je agrar simulator nekaj bolje od landwirtschafts-a ali jos gore sranje sam da ima u landwirtschafts-u blata i to bi bilo to al kad nece da ga naprave al dobro sad cekamo landwirtschafts 2011 al ja sam si stavil u 2009 mapu od 2011 i dela fora je mapa sam nije to to moramo malo sprobati dajce kak to sad ide!!!!:gitarist::supz::mrgreen::scratch
 
K

karlo321

Guest
zasto meni u agraru stalno trza nesto i u meniju kad mis pomicem stalno steka a i u igri kad vozim traktor? skinuo sam 3 patcha al nista... a i nekuzim kako se more orat (mislim na kontrole ako meze neki kratki tut o kontrolama) ;)
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
zasto meni u agraru stalno trza nesto i u meniju kad mis pomicem stalno steka a i u igri kad vozim traktor? skinuo sam 3 patcha al nista... a i nekuzim kako se more orat (mislim na kontrole ako meze neki kratki tut o kontrolama) ;)

E vak oreš kupiš traktor i pluge, natočiš nafte, sjedneš i na prvu njivu pustiš pluge pa se snalazi kam koja brazda ide :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
zasto meni u agraru stalno trza nesto i u meniju kad mis pomicem stalno steka a i u igri kad vozim traktor? skinuo sam 3 patcha al nista... a i nekuzim kako se more orat (mislim na kontrole ako meze neki kratki tut o kontrolama) ;)

to je takva grafika ! a evo ti upute za vožnju :

e, r, t ! to su ti glavne komande, zatim : u i j - je za dizanje i spuštanje zadnje hidraulike, o i l - za spuštanje i dizanje prednje hidraulike

x i b - za otkvačit ili zakvačit plug ili nešto nazad !

c ili n - za otkvačit / zakvačit naprijed

I imaš brojeve 1 i 2 za tempomat !


broj 1 ti je za 10 km/H a 2 20 km/h
 
K

karlo321

Guest
ma qurac takva grafika... moram skroz smanjit detalje i onda mi nešteka... a kad skroz smanjim detalje onda je izgled njiva i tih sranja ko da igram igru iz '91
 
Z

Zetor 2511

Guest
može li mi neko dat link za mod za ls 2009 treba mi link sa neki steyrom (štajerom) i od neke dobre prikolice za gnjoj
 

Najnoviji postovi

Na vrh