• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

K

karlo321

Guest
ma ebeš trailere ništa se na njima nevidi kakva će igra bit.... još malo će nam i ls i taj agrar pa da vidimo šta je bolje ;)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Narode ... Pozdrav... Izvinite što nije u vezi ove teme ali stvarno trebam pomoć ! ...nego uglavnom skinuo sam igricu preko torenta i sada kada je trebam instalirati neznam kako ... piše ovamo upute ali neznam oko toga... pa evo ako mi vi možete pomoći sa prjevodom i što bijh ja trebao uraditi...

Hvala vam puno...

Text :






1) Burn CCD Image disc 1 + 2 with Clone CD.
There is a .cue sheet if you dont have clone CD

2) Install game, when asked use FFGX-5JGH-TI7B-4F87 as the serial

3) Copy IG2.Exe from folder "No CD Patch" to C:\Program Files\Industry Giant 2

Enjoy playing Industry Giant 2 Gold Edition...!





NOTE: People who dont seed will be banned from downloading further
releases
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
alo narode .. pa niste valjda svi pomrli ?? agrar simulator davno trebo izać a ls samo šta nije !
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
kaj bi pomrli neznam de ima za skinuti ls11 jer ga na torrentu nema i posvud sam iskal nigde ga nema a agrar simulator nisam tražil
 
Z

Zetor 2511

Guest
Ljudi može li mi neko preporučit kombajn koji da skinem neznam baš koji je dobar imam new hollanda 9090 ali mi nevalja:scratch:scratch:x pa bi si skinuo neki drugi kombajn ali neki koji ima veliki heder unaprijed hvala:):fball:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ljudi može li mi neko preporučit kombajn koji da skinem neznam baš koji je dobar imam new hollanda 9090 ali mi nevalja:scratch:scratch:x pa bi si skinuo neki drugi kombajn ali neki koji ima veliki heder unaprijed hvala:):fball:

claas lexion 600
 
Z

Zetor 2511

Guest
ne kužim ovo odem sada u igricu i nestalo mi 370 000 dolara ai sad imam samo 1000 može li mi neko to objasnit
 
Z

Zetor 2511

Guest
može mala pomoć skinuo sam kansas farmland map i neznam što da dalje radim:?:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
može mala pomoć skinuo sam kansas farmland map i neznam što da dalje radim:?:

i sad ak je urar-u ili zip-u otvoriš i nađeš mapu "maps" i kopiraš ju (ak je u rar-u onda raspakiraš s winrar-om) i odeš na c ili d disk na kompu i nađeš landwirtschafts simulator otvoriš tu mapu i unutra imaš mapu data u njoj se nalazi mapa "maps"!nju izbrišeš i zaljepiš onu koju si skinul!!!

pitanjce gde se more skinut AGRAR simulator????
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
upravo našo i skidam AGRAR SIMULATOR al jos neznam jel bu delal!!!:finga::heart::gitarist::rolfer::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh