• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

R

robi959

Guest
NAPOMENA!!

Landwirtschaft Simulator 2011(2010) je izašao! Tko treba linkove neka se javi!
 
K

karlo321

Guest
ako nesmiješ postavit na forum, šalji mi linkove na PM molim te što prije :prayer:
 
K

karlo321

Guest
hvala eee... najradije bi te poljubio znas di... aj sad jos samo nek neko kaze jel se more igrat MP bez original igre ili keya?
 
M

mf5465

Guest
hvala eee... najradije bi te poljubio znas di... aj sad jos samo nek neko kaze jel se more igrat MP bez original igre ili keya?

neznam još uvijek ju skidam javim cim instaliram
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e mf 5465 ovi mam 5 prvih to skinem sve,kaj ne i onda kaj dalje
stavim u disk :C ili :D kaj ne??:?::?::?:
 
K

karlo321

Guest
ja procito negdje da nema MP u piratskoj...:( al ko zna... sve ce mo vidit kad skinemo... ja bio skido i na 93% mi se internet iskopca :evil:
 
R

robi959

Guest
ja procito negdje da nema MP u piratskoj...:( al ko zna... sve ce mo vidit kad skinemo... ja bio skido i na 93% mi se internet iskopca :evil:

ZA MP morate imati original!! Probao sam tako da od MP ništa ;)
 
R

robi959

Guest
ma morat će oni napravit "patch" za multiplayer !

A i meni se čini! Ja sam očekivao multiplayer s podrškom za LAN i online igranje... tako da bi LAN mogli igrati svi preko hamachia... a ova kita u usta... :D

Koji su vaši prvi dojmovi? Meni je dosta igra popravita što se tiče grafike, malo sam isprobao oranje i tako to... ali ne znam baš njemački pa pola toga ne razumijem.. :)
 
K

karlo321

Guest
aaa ja nemogu dočekat da mi skine... jel oranje i dalje ostalo na onom "struganje prašine sa površine" ili je ipak malo bolje
 
R

robi959

Guest
aaa ja nemogu dočekat da mi skine... jel oranje i dalje ostalo na onom "struganje prašine sa površine" ili je ipak malo bolje

I dalje je struganje povrišne!
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
može pomoć,instaliral sam ls2011 i sad kad hoću pokrenut igru piše mi -please insert game copact disc intro your drive-
 
M

mf5465

Guest
može pomoć,instaliral sam ls2011 i sad kad hoću pokrenut igru piše mi -please insert game copact disc intro your drive-

pokreni s deamon toolom. montiraj taj iso fajl i onda klikni na schortcut od igre i trebalo bi radit
 

Najnoviji postovi

Na vrh