• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
509
e traži me za igricu cd a nemam ga kaj da radim sad
vidio sam prije par stranica da se pokrene preko daemon toolsa a neznam kak da ga pokrenem
 
R

robi959

Guest
e traži me za igricu cd a nemam ga kaj da radim sad
vidio sam prije par stranica da se pokrene preko daemon toolsa a neznam kak da ga pokrenem

Pa samo upalite daemon tools mount img i to je to pokreneš igru!! Igra mora biti mountana da bi je igrali!

Evo vam linkovi nadam se da neće biti obrisani! :D

http://rapidshare.com/files/425383050/1c-ls2011_antonio-kt.part1.rar
http://rapidshare.com/files/425383055/1c-ls2011_antonio-kt.part2.rar
http://rapidshare.com/files/425383048/1c-ls2011_antonio-kt.part3.rar
 
K

karlo321

Guest
Poz svima,gledao sam ove slike i videa od ls2011 mp ljudi onak igraju i svi rade što hoće. Sad me zanima da li svatko ima svoju farmu pa mogu međusobno surađivati ili se svi stvore na istoj farmi? Moze li se saćuvati igra u mp ili je to nest kao deathmatch sam za zezanje?

da svak radi šta hoće... svi koriste istu farmu i međusobno si pomažu... i igra u MP nije kao zezanje već se može spremit... svaki igrač sa servera može spremit igru u bilo kojem trenutku... i kad bude ponovno dizao server samo loada save game i nastavi tamo di je stao... a čak će se moć loadat save game iz singleplayera na MP... i moći će se koristit modovi u MP ali pod uvjetom da svi igrači moraju imat iste modove :) eto jedini je problem još taj što moramo imat original igru, a moramo ju kupit prek neta, a ja neam paypal da kupim preko amazona ili simmarketa :evil:
 
R

robi959

Guest
da svak radi šta hoće... svi koriste istu farmu i međusobno si pomažu... i igra u MP nije kao zezanje već se može spremit... svaki igrač sa servera može spremit igru u bilo kojem trenutku... i kad bude ponovno dizao server samo loada save game i nastavi tamo di je stao... a čak će se moć loadat save game iz singleplayera na MP... i moći će se koristit modovi u MP ali pod uvjetom da svi igrači moraju imat iste modove :) eto jedini je problem još taj što moramo imat original igru, a moramo ju kupit prek neta, a ja neam paypal da kupim preko amazona ili simmarketa :evil:

Evo izašao je translate za Farming Simulator 2010:

http://rapidshare.com/files/425984425/FS2011-english.rar

Ubacite to tamo gdje je exe od igre tj samo prekopirajte!
 
K

karlo321

Guest
onaj prevod neradi kad instaliram onaj update1...al nema veze naviko sam ja i na njemački ;)
 
K

karlo321

Guest
evo ja razmišljam da naručim igru sa simmarketa... naravno original... nikad me želja nije vukla da kupujem igre da bi mogo MP igrat, al ovaj LS2011 me baš kopka... nemam ja strpljenja čekat da ju neko crackira... preko enabave kad bi kupovo u simmarketu ispadne 190kn...
 
H

Hrvoje18

Guest
trebam pomoc! instaliro sam LS2011 i sve radi i igram vec i kupio sam krave i onda tamo gdje bi trebale bit ih nema, a pise da ce bit tamo transportane
 
B

BAGERISTA

Guest
trebam pomoc! instaliro sam LS2011 i sve radi i igram vec i kupio sam krave i onda tamo gdje bi trebale bit ih nema, a pise da ce bit tamo transportane

Dali ima neko link od LS2011,di mogu skinut igru,,,i kakva je,,šta mislite...???:scratch
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
AAAAA ! sje*a me ovo sijanje !!!! narode molim vas U POMOĆ...

Kad oću da sijem ne piše nigdje što sijem, kako sijem ništa ! molim vas pomoć

PS. Zna li tko od vas mjenjati cjenu vozilima ??? sada nema one datoteke kao u ls 09 !
 
P

pravimajstor

Guest
AAAAA ! sje*a me ovo sijanje !!!! narode molim vas U POMOĆ...

Kad oću da sijem ne piše nigdje što sijem, kako sijem ništa ! molim vas pomoć

PS. Zna li tko od vas mjenjati cjenu vozilima ??? sada nema one datoteke kao u ls 09 !

Ovak ovo 1. i mene muci a ovo drugo ti je isto skoro

Ides na My documents/My games/Farming Simlator 2011/mods/bilo koj mod/otvoris mods .

Onda stisni na mod desc stisni alt+c i odi opet na Farming Simulator i tamo to kopiraj kad kopiras stisni desni klik na to i open with i worpad ili notepad sve jedno i onda si slozi kolko oces i onda to spremi kad spremis to kopiraj i opet odi u mods taj koj si uzo i tamo alt+v i to je to meni radi tako ...
Ima jos jedan nacin ides u mapu di je mod stisnes isto to mod desc i pojavi ti se na internetu i tamo gore ti je nekaj ko blok za pisanje to stisni i onda mores pisati na intrenetu i onda dok ides na X stisni yes kad te ono pita save date ili kako vec ...
 
K

karlo321

Guest
ili jednostavno odes u My documents\my games\farming ili landw.simulator\save game\odaberes onaj od 1-6 saveova...odaberes onaj u kojem si poceo karijeru... i onda sa notepadom otvoris datoteku (neznam napamet kak se zove mislim da je game.xml) uglavnom unutra trebaju pisatneka slova i gluposti al odma u prvom redu ima bank account i samo obrises staru svotu novca i upises novu kolko god oces... kod zatvaranja stisni save i udi u igru...loadaj karijeru i uzivaj u parama
 
M

mf5465

Guest
AAAAA ! sje*a me ovo sijanje !!!! narode molim vas U POMOĆ...

Kad oću da sijem ne piše nigdje što sijem, kako sijem ništa ! molim vas pomoć

PS. Zna li tko od vas mjenjati cjenu vozilima ??? sada nema one datoteke kao u ls 09 !

kad hoces sijat odes na farmi do paleta s sjemenom i stisnes slovo R stim da imas sijacicu zakopčanu za traktor i tek onda mjenjas kulturu sta ces sijat
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja sam si odavno stavio pare a ima i za skinut mod koji pvečava pare kad ga kupiš

skoro sam sva polja posijal kupil sve strojeve i imam pun k**** modova igrica je super sam kaj nemrem igrat mp al nema veze dok se neče moć skinut neki patch il neš slično..pozz idem se igrat!!!;)))
 
H

Hrvoje18

Guest
trebam pomoc! instaliro sam LS2011 i sve radi i igram vec i kupio sam krave i onda tamo gdje bi trebale bit ih nema, a pise da ce bit tamo transportane
 
M

mf5465

Guest
trebam pomoc! instaliro sam LS2011 i sve radi i igram vec i kupio sam krave i onda tamo gdje bi trebale bit ih nema, a pise da ce bit tamo transportane

pa jel nisu tam u ograđenom prostoru,tj.ispaši
 

Najnoviji postovi

Na vrh