• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

P

predator95

Guest
Mistick42 kaže:
@marijogjulic Budalo. Ti ocito nisi ucio njemacki. Tiskovna konferencija je 18.8.2010 a ko zna kad ce izac.

pa to je i on napisao...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
prvo je napisao da izlazi 15.8. ako nisi procitao.!! a pise ti da je izmijenio dolje
 
F

filipkc

Guest
dečki dal zna netko gdje bi bilo za naći jednorednih silokombajna za igricu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
P

predator95

Guest
Mistick42 kaže:
prvo je napisao da izlazi 15.8. ako nisi procitao.!! a pise ti da je izmijenio dolje

pa dobro sta odma vredjas! ko da ti nikada nisi pogresio...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
predator95 kaže:
Mistick42 kaže:
prvo je napisao da izlazi 15.8. ako nisi procitao.!! a pise ti da je izmijenio dolje

pa dobro sta odma vredjas! ko da ti nikada nisi pogresio...
nisam pogresio jos nijednom ni na jednom forumu i maloo procitaj , pogledaj! A ako si ti to shvatio kao vredjanje.. jbg
 
P

predator95

Guest
pa dobro sta odma vredjas! ko da ti nikada nisi pogresio...[/quote]
nisam pogresio jos nijednom ni na jednom forumu i maloo procitaj , pogledaj! A ako si ti to shvatio kao vredjanje.. jbg[/quote]

Ti si neki Ajnstajn onda...pa procitaj ti! Nazvao si ga budalom!
 
4

4fun

Guest
Trebam pomoć! Želio bi u igru ubacit neke balirke, da se malo igram baliranja jer mi je već ova rutina oranje tanjuranje sjetva i žetva dosadila. Što preporučujete okrugle ili kockaste bale(one male). Sa okruglim sam već probao igrati i ok su mi, sigurno bolje od onih kockastih(strawmod). Vidio sam da je izašao neki novi mod za sakupljanje tih malih bala pa me zanima kako to funkcionira i kako ste zadovoljni s tim(ukoliko ga koristite). Mene muči najviše pospremanje tih bala, pa bih također volio znati kako ih vi pospremate ali da ne odustanete nakon 15 min.(mislim na obično spremanje na traci).



Hvala, do čitanja :D
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
4fun kaže:
Trebam pomoć! Želio bi u igru ubacit neke balirke, da se malo igram baliranja jer mi je već ova rutina oranje tanjuranje sjetva i žetva dosadila. Što preporučujete okrugle ili kockaste bale(one male). Sa okruglim sam već probao igrati i ok su mi, sigurno bolje od onih kockastih(strawmod). Vidio sam da je izašao neki novi mod za sakupljanje tih malih bala pa me zanima kako to funkcionira i kako ste zadovoljni s tim(ukoliko ga koristite). Mene muči najviše pospremanje tih bala, pa bih također volio znati kako ih vi pospremate ali da ne odustanete nakon 15 min.(mislim na obično spremanje na traci).



Hvala, do čitanja :D


e... sad ću ja u akciju pa ti postavim slike kako ja to radim ! eto doći nazad za jedno 2 sata i vijat ćeš :D
 
M

masseyferguson

Guest
eee kako si uspio odmać ovo što diže bale ovaj elevator??????????
 
4

4fun

Guest
CHlas kaže:
http://yfrog.com/1feditor2010081809050829p
na 1. slici : stisneš dolje na postolje elivatora i odmakneš ga gdje hoćeš



http://yfrog.com/naeditor2010081809062414p
slika 2. kada odmakneš ima ispred njega kao pravokutnik ! stisneš na njega i dovedeš ga u taj položaj znači samo lijevo desno, naprijed ili nazad nemoj ga okretat !

i onda samo ovaj rad : http://yfrog.com/n442552946p



to se radi u giants editoru?
Onda se samo sipa ti gdje je bio elevator i to je to?
Treba li elevator opće u igri ili ga mogu izbacit pa samo da sipam kako je na slici?
 

Najnoviji postovi

Na vrh