• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

D

David

Guest
Imam mod za Caterpillarov set za sijanje i to sam skinuo i mod mi radi ali neznam kako sijati, koda treba napuniti neš il tak....

Vedo-negdje sam našal ursus bez kabine C 360
 
P

pajo111

Guest
masseyferguson kaže:
ljudi znam jednu stranicu sa key-evima za sve... samo nesmijem vjerojatno postavit tu na forum... mogu preko PP poslat link ko želi... ima puno keyeva pa ih samo treba sve isprobati....
šalji na PP pls
 
M

masseyferguson

Guest
predator95 kaže:
Aha hvala ti :)A jel to kao servisiranje?

nije to servisiranje... servisiranje se vrši isto tako što dođeš sa zadnje strane, ali treba pritisnut neko drugo slovo...neznam napamet koje
 
P

predator95

Guest
nije to servisiranje... servisiranje se vrši isto tako što dođeš sa zadnje strane, ali treba pritisnut neko drugo slovo...neznam napamet koje[/quote]

da da skontao sam,,,nego sta se dobija sa tim "servisiranjem" osim sto dajes pare u nedogled?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
masseyferguson kaže:
4fun kaže:
Trebam neki classov heder za kukuruz 8 ili 12 redni. Ako znate neki dobar molim vas da stavite link jer ja nemam baš sreće u potrazi.


Hvala!

pogledaj samo 156 stranu foruma... stavio sam 9-10 stranica s modovima... i da ti sad nemožeš naći nigdje hedera??????????????????????? neznam stvarno :?
skini neki classov kombajn i od njega uzmi heder...
a možeš i ovaj pack skinut... sve je savršeno odrađeno... čak možeš i servisirat kombajn :D
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/



je .. jesti ti dobar ne mogu niti kkukuruz da ovršim !
 
F

filipkc

Guest
kad kukuruz moraš vršit sa onim koji ima duple kotaće kombanjom i dok ideš vršit prvo stisneš L pa onda G a dok ćeš sipat u prikolicu stisneš B pa onda N
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
filipkc kaže:
kad kukuruz moraš vršit sa onim koji ima duple kotaće kombanjom i dok ideš vršit prvo stisneš L pa onda G a dok ćeš sipat u prikolicu stisneš B pa onda N


Hvala :D
 
F

filipkc

Guest
nema na čemu ak još kaj trebaš napišeš pa ti odgovorim :mrgreen:
 
M

masseyferguson

Guest
chlas kud žuriš kao ždrebe ispred rude... probaj sve pa reci da neradi i nevalja... nebi reko da je savršeno a da nisam isprobo :blackeye ima ima puno caka i kontrola, zbunjujuće je ispočetka, al kad se navikneš... ;)
 
J

jamesbond

Guest
Dobra večer.Ja sam David i dolazim iz Međimurja.
Već duže vrijeme pratim taj forum i imam jedno pitanje.
Instalirao sam ls 2009 gold edition i napišem cd-key i pritisnem next i pokrene mi igricu ali mi baci grešku:"unexpected system exception occured"
ako netko zna što bi moglo biti neka napiše
undaprijed hvala
 
P

pajo111

Guest
Re:

jamesbond kaže:
Dobra večer.Ja sam David i dolazim iz Međimurja.
Već duže vrijeme pratim taj forum i imam jedno pitanje.
Instalirao sam ls 2009 gold edition i napišem cd-key i pritisnem next i pokrene mi igricu ali mi baci grešku:"unexpected system exception occured"
ako netko zna što bi moglo biti neka napiše
undaprijed hvala

možda neki mod ne valja...i onda te baca van iz igre..
 
J

jamesbond

Guest
Nemam nikakav mod.Svima kojima sam dao tu igrico svima radio osim meni.Neznam zašto.probao sam instalirat landwirtschafts 2009 i on mi isto ne radi.nešto je valjda sa kompjuterom.
 
P

predator95

Guest
jamesbond kaže:
Nemam nikakav mod.Svima kojima sam dao tu igrico svima radio osim meni.Neznam zašto.probao sam instalirat landwirtschafts 2009 i on mi isto ne radi.nešto je valjda sa kompjuterom.


Koja ti je konfiguracija kompa?
 
J

jamesbond

Guest
1280 x960 To misliš???
Grafička ati radeon 9550 256 mb
Prije je radila igrica a sada više ne
i stavio sam nove windowse i opet ne radi
 
P

predator95

Guest
Grafička ati radeon 9550 256 mb
Prije je radila igrica a sada više ne
i stavio sam nove windowse i opet ne radi[/quote]

a koliko rama imas? Procesor ? Kako mislio "stavio sam nove windows" ?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
masseyferguson kaže:
chlas kud žuriš kao ždrebe ispred rude... probaj sve pa reci da neradi i nevalja... nebi reko da je savršeno a da nisam isprobo :blackeye ima ima puno caka i kontrola, zbunjujuće je ispočetka, al kad se navikneš... ;)


ma de ja ti kažem kombajn bzvz ! ja ovršim kukuruz s njime , bude mi oko 1000 u bunkeru a kad taj mod izbacim istu njivu ovršim bude mi kok 3000 kg u bunkeru ... plus šta on ono onako brzo istovarlja i tak to ...
 
J

jamesbond

Guest
a koliko rama imas? Procesor ? Kako mislio "stavio sam nove windows" ?[/quote]
RAM-1536 MB, Procesor-2,5 MHz
stavio sam nove windowse jer sam dao i bratiću tu igrico i njemu nije radila i stavio je nove windowse i radila je
ja sam ih stavio nove jer sam mislio da su i meni krivi windowsi
ali nisu
 
P

predator95

Guest
RAM-1536 MB, Procesor-2,5 MHz
stavio sam nove windowse jer sam dao i bratiću tu igrico i njemu nije radila i stavio je nove windowse i radila je
ja sam ih stavio nove jer sam mislio da su i meni krivi windowsi
ali nisu[/quote]

izvini al ne razumem kako mislis da si promenuo windowse jel mislis da si promenuo operativni sistem da si imao windows XP a sada imas windows Vistu il sta? Probaj da re instaliras pa instaliraj,al kad re instaliras izbrisi folder u My documents>my games>farming simulator e taj folder izbrisi..
 
J

jamesbond

Guest
izvini al ne razumem kako mislis da si promenuo windowse jel mislis da si promenuo operativni sistem da si imao windows XP a sada imas windows Vistu il sta? Probaj da re instaliras pa instaliraj,al kad re instaliras izbrisi folder u My documents>my games>farming simulator e taj folder izbrisi..[/quote]

imao sam widows Xp i stavio sam windows 7 ali mi nešto nije bilo dobro pa sam opet stavio windows xp
probao sam već 5 puta ali mi ne radi
 

Najnoviji postovi

Na vrh