• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

4

4fun

Guest
masseyferguson kaže:
4fun kaže:
Trebam neki classov heder za kukuruz 8 ili 12 redni. Ako znate neki dobar molim vas da stavite link jer ja nemam baš sreće u potrazi.


Hvala!

pogledaj samo 156 stranu foruma... stavio sam 9-10 stranica s modovima... i da ti sad nemožeš naći nigdje hedera??????????????????????? neznam stvarno :?
skini neki classov kombajn i od njega uzmi heder...
a možeš i ovaj pack skinut... sve je savršeno odrađeno... čak možeš i servisirat kombajn :D
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/



Nisam našao ništa zadovoljavajuće, hvala na pomoći :D
 
H

Hrcfarmer

Guest
evo decki ja sam sad moro izbrisat farming simulator 2009 i instaliro John deere drive green zato sto moram kupit novi komp i jako mi steka.
 
Z

zoran

Guest
zašto mi neki kombajni - claas lexion 600 i večina njegovih hedera (koji su uglavnom u paketu s njim ) ne rade? Naime, radi sve dok ne krenem naprijed s kombajnom=onda se heder više ne okreće a niti više vrši?????
 
M

masseyferguson

Guest
zoran kaže:
zašto mi neki kombajni - claas lexion 600 i večina njegovih hedera (koji su uglavnom u paketu s njim ) ne rade? Naime, radi sve dok ne krenem naprijed s kombajnom=onda se heder više ne okreće a niti više vrši?????

patch 1.1 instaliraj ako nemaš.......... onda će ti sve radit
i obavezno si skinite ovaj kombajn. ima sve što trebate... samo se morate navić na kontrole jer ih je ono too much!!!
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/
 
P

pajo111

Guest
masseyferguson kaže:
zoran kaže:
zašto mi neki kombajni - claas lexion 600 i večina njegovih hedera (koji su uglavnom u paketu s njim ) ne rade? Naime, radi sve dok ne krenem naprijed s kombajnom=onda se heder više ne okreće a niti više vrši?????

patch 1.1 instaliraj ako nemaš.......... onda će ti sve radit
i obavezno si skinite ovaj kombajn. ima sve što trebate... samo se morate navić na kontrole jer ih je ono too much!!!
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/

ja trebam cd key za patch...ali ja imam englesku verziju igre i engelski patch i trebam cdkey za engleski patch..plzzzz
 
M

masseyferguson

Guest
pajo111 kaže:
ja trebam cd key za patch...ali ja imam englesku verziju igre i engelski patch i trebam cdkey za engleski patch..plzzzz

heh ja ti mogu dat cd key ali neznam koji ti patch treba... cd key je uvjek isti za sve (barem je kod mene tako bilo) ;)
ZTAAH-RKCS5-QYHHR-Z84W5-FHD7H
 
P

pajo111

Guest
masseyferguson kaže:
pajo111 kaže:
ja trebam cd key za patch...ali ja imam englesku verziju igre i engelski patch i trebam cdkey za engleski patch..plzzzz

heh ja ti mogu dat cd key ali neznam koji ti patch treba... cd key je uvjek isti za sve (barem je kod mene tako bilo) ;)
ZTAAH-RKCS5-QYHHR-Z84W5-FHD7H
tnx ali ne radi...activate mi je i dalje sivo...
 
F

filipkc

Guest
david,sad trebaš ić na programsku traku ilitiga start pa ona se otvori pa imaš mapu my documents ili moji dokumenti,otvoriš tu my documents pa u njoj imaš mapu farming simulator 2009,otvoriš tu mapu pa u njoj imaš više mapa i još nekaj tam pa otvoriš mapu mods i u nju zalijepiš tu sijačicu tj. taj mod
ako kaj neznaš pitaj
 
P

predator95

Guest
patch 1.1 instaliraj ako nemaš.......... onda će ti sve radit
i obavezno si skinite ovaj kombajn. ima sve što trebate... samo se morate navić na kontrole jer ih je ono too much!!!
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/[/quote]

kako se vrsi to servisrianje sta da pritisnem,i kako da namestim da nazad raspilje slamu..?
 
D

David

Guest
filipkc hvala ti al puno ti hvala rade mi modovi ursus, zetor, new holland i sijačice hvala ti :D :) :p :mrgreen:
 
V

vedo

Guest
Postoji li mod za ursusa c-355/360 na LS 2009 bez kabine,pošto ga ima sa kabinom :scratch
 
Z

zoran

Guest
molim pomoć za taj vražji patch
skinul sam igru prek torenta (englesku verziju, nije gold) i normalno kad ju instaliram, zamijenim (crackam) one dvije ikonice i igra radi
e sad, skinem neki patch 1.1. za fs2009 english, instaliram ga u isti folder gdje i cijelu igru FS2009 i nikak da krene
stalno me traži taj activation key i ništa---nikak da se activate zasivi
ima tko kakvo rješenje ili link za patch sa activation key-em???
 
M

masseyferguson

Guest
predator95 kaže:
kako se vrsi to servisrianje sta da pritisnem,i kako da namestim da nazad raspilje slamu..?

predator... izađi iz kombajna, i otiđi iza... sa B mislim da stavljaš i skidaš ono za slamu... ma uglavnom skužit ćeš samo otiđi sa zadnje strane kombajna ;)
 
M

masseyferguson

Guest
ljudi znam jednu stranicu sa key-evima za sve... samo nesmijem vjerojatno postavit tu na forum... mogu preko PP poslat link ko želi... ima puno keyeva pa ih samo treba sve isprobati....
 
P

predator95

Guest
predator... izađi iz kombajna, i otiđi iza... sa B mislim da stavljaš i skidaš ono za slamu... ma uglavnom skužit ćeš samo otiđi sa zadnje strane kombajna ;)[/quote]

Aha hvala ti :)A jel to kao servisiranje?
 
P

predator95

Guest
Jel moze neko da mi postavi link za onaj dodatak sa kojim se moze uzeti dve okurgle bale odjednom to sam video na nekom snimku trazio sam taj snimak al ga nemogu naci,pa ako bi mi neko postavio link il rekao gde ima bio bih mu zahvalan :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh