• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

D

davor94

Guest
predator95 kaže:
Stari zavrsio racunalnog teh...sad idem na fakultet za viseg racunalnog teh...Valjda znam sta je graficka...imam Nvidia 9500 gt series 9 integrirana...

a sto ti je nick davor94 to ti od brata profil jel?[/quote]

Da men se ne da radit svoj profil pa idem prek njegovog...Al ja nisam odavde iz HR ja sam tu kod babe a ince zivim u Nj...vam sam roden u RH a tam sad zivim vec 12 god
 
D

davor94

Guest
Aj dobro decki vi ste u pravu necemo se svadat idemo pricat u vezi igrice....
Cuo sam od svog prijetelja iz Nj da LS 2011 izlazi 22.8 ali samo demo verzija....org igrica izlazi negdje krajem 11 i pocetkom 12 mj...tak mi je on reko...
 
P

predator95

Guest
davor94 kaže:
predator95 kaže:
Stari zavrsio racunalnog teh...sad idem na fakultet za viseg racunalnog teh...Valjda znam sta je graficka...imam Nvidia 9500 gt series 9 integrirana...

a sto ti je nick davor94 to ti od brata profil jel?

Da men se ne da radit svoj profil pa idem prek njegovog...Al ja nisam odavde iz HR ja sam tu kod babe a ince zivim u Nj...vam sam roden u RH a tam sad zivim vec 12 god[/quote]

Dobro opet lazes al aj :D
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Nvidia 9500 gt series 9 integrirana....

ak napises nvidia 9500gt onda se vidi da je 9etka...i djeljiva memorija prosiriva do 4gb?.....
 
D

davor94

Guest
codexnox kaže:
Nvidia 9500 gt series 9 integrirana....

ak napises nvidia 9500gt onda se vidi da je 9etka...i djeljiva memorija prosiriva do 4gb?.....

E pa hvala ti da me neko razumije...to je jedna od najboljih nvidia grafickih kartica....poklon za rođ...
 
P

pajo111

Guest
ja imam grafičku nvidia 9600 gt 512 mb...jel se može kak proširit???
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
heeheh,dobio si integriranu karticu za rodendan.....

de sta ti pricas?
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
codexnox kaže:
Nvidia 9500 gt series 9 integrirana....
A sta reci, specijalna kartica za specijalne ljude
davor94 kaže:
E pa hvala ti da me neko razumije...to je jedna od najboljih nvidia grafickih kartica....poklon za rođ...
Ma razumijemo te, sta se sad bediras, i mi imamo SLICNE kartice.
 
V

vedo

Guest
Mislim da smo otišli OFF u ovoj temi ,i mislim da bi zbog toga mogli najebati od strane moderatora :twisted: A evo pitanja:Da li je vama dojadilo igrati LS 2008/09.Meni još nije jer ga igram većinom navečer kada završim sve poslove
 
D

davor94

Guest
codexnox kaže:
heeheh,dobio si integriranu karticu za rodendan.....

de sta ti pricas?

Pa ne mozes dobit sam graficku ak je integrirana...to sam dobio skup sa maticnom plocom...aj necemo se svadat idemo mi pricat o igrici...
 
D

davor94

Guest
Men je malo dosadio LS 2009...al ko bude ceko do kraja 12 mj il kad vec bude izaso ls 2011
 
M

masseyferguson

Guest
ma igrica mi je dosadila uff... mjenjam mape ko čarape... svakih 20 minuta skidam drugu mapu nebi li našao neki zanimljiv poso, kao npr izbacivanje izmeta iz staje, hranjenje, prodavanje životinja... al nažalost to je zanimljivo samo 20 minuta... ako neko zna neku mapu koja je zanimljiva, al stvarno zanimljiva da sve ima nek da link ili makar ime mape
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
davor94 kaže:
codexnox kaže:
heeheh,dobio si integriranu karticu za rodendan.....

de sta ti pricas?

Pa ne mozes dobit sam graficku ak je integrirana...to sam dobio skup sa maticnom plocom...aj necemo se svadat idemo mi pricat o igrici...
Opet se gubis, ta graficka koju si ti naveo niti na jednom kompu koji kupis nije integrirana niti je proizvodac lud da je stavi u tu svrhu. intergirane dolaze obicno sa 128mb memorije ili malo vise, uglavnom samo da se mozes sluziti sa kompom dok nemas pravu graficku. Koliko ja znam. Ispravite me ako grijesim.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
goci1990 kaže:
davor94 kaže:
codexnox kaže:
heeheh,dobio si integriranu karticu za rodendan.....

de sta ti pricas?

Pa ne mozes dobit sam graficku ak je integrirana...to sam dobio skup sa maticnom plocom...aj necemo se svadat idemo mi pricat o igrici...
Opet se gubis, ta graficka koju si ti naveo niti na jednom kompu koji kupis nije integrirana niti je proizvodac lud da je stavi u tu svrhu. intergirane dolaze obicno sa 128mb memorije ili malo vise, uglavnom samo da se mozes sluziti sa kompom dok nemas pravu graficku. Koliko ja znam. Ispravite me ako grijesim.



U zadnje vrijeme integrirane imaju dosta vecu prosirivu memoriju,ja imam na hd 3200 do 1gb ali nikakve koristi od te memorije jer integrirane su shit,cisto da posluze dok nekupis graficku....
 
P

pajo111

Guest
Meni je ls 09 već jako dosadan...stavim novu mapu i za 30 min mi dosadi i onda stalno mjenjam mape..:S jedva čekam ls11 i onda s frendovima prek neta :)
 
M

masseyferguson

Guest
jd8530.........mogo si makar malo reć nešto o sebi ili pozdravit ili nešto makar pošto si novi, vidim da ti je ovo prvi post... a ne ti odma ko grom iz vedra neba jbt kad će bit berač za kukuruz...nije da moraš al pa to je stvar opće kulture...
 
P

predator95

Guest
masseyferguson kaže:
jd8530.........mogo si makar malo reć nešto o sebi ili pozdravit ili nešto makar pošto si novi, vidim da ti je ovo prvi post... a ne ti odma ko grom iz vedra neba jbt kad će bit berač za kukuruz...nije da moraš al pa to je stvar opće kulture...

Podrzavam te :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh