• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

J

jd8530

Guest
evo oonda cu se predstavit mada nisam vidio da je to tu ucestalo..

Zovem se Igor imam 18 god i iz Koprivnice sam..

Vec duze vrijeme pratim ovaj forum a posebno ovu temu.
 
D

David

Guest
Jel možda neko zna gdje ima za skinut veliku sijačicu (link) jer mi se neda sijat sa onom kaj ima 3 metra :twisted: molim vas odgovorite ako znate ;)
 
P

predator95

Guest
Zovem se Igor imam 18 god i iz Koprivnice sam..

Vec duze vrijeme pratim ovaj forum a posebno ovu temu.[/quote]

pa vidim kako si pratio temu...
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
jd8530 kaže:
evo oonda cu se predstavit mada nisam vidio da je to tu ucestalo..

Zovem se Igor imam 18 god i iz Koprivnice sam..

Vec duze vrijeme pratim ovaj forum a posebno ovu temu.
pa konačno da ima i malo ljudi iz podravine,ja sam iz novog virja, tj. okolica đurđevca
 
F

filipkc

Guest
e igore pa ja sam ti z koprivničkog ivanca
možda nekog odonud poznaš
 
D

David

Guest
Jel možda neko zna gdje ima za skinut veliku sijačicu (link) jer mi se neda sijat sa onom kaj ima 3 metra :twisted: molim vas odgovorite ako znate ;) daj odgovorite ako znate
 
F

filipkc

Guest
idi na ls-mods.lt
nemoraš se registrirati nit ništ već samo skidaš
a na ls uk se moraš regati ali je stoputa bolje tam
na tima stranicama imaš ter sijačice 100% ima i drugih stranica na kojim ih ima al mi se neda pisat
 
D

davor94

Guest
vedo kaže:
Kad može imati Zetor,može i IMT.Evo šta nam dolazi uskoro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S morate priznati da sam pravi amater što se tiče Photoshopa



Uploaded with ImageShack.us

E kak se rade ti modovi el se mora imat jos koji program osim photoshopa...
 
M

masseyferguson

Guest
a ti bi kao radio modove u photoshopu??? mislim da je to za tebe malo preteško...

PS vedo kani se ti photoshopa... nije to za tebe... tebi je bolje da se neigraš crtanjem modova!!! vjerujem da ti bolje ide skidanje već gotovog moda s interneta i da s njim fino igraš...
 
D

davor94

Guest
masseyferguson kaže:
a ti bi kao radio modove u photoshopu??? mislim da je to za tebe malo preteško...

PS vedo kani se ti photoshopa... nije to za tebe... tebi je bolje da se neigraš crtanjem modova!!! vjerujem da ti bolje ide skidanje već gotovog moda s interneta i da s njim fino igraš...

Ja sam pitam kak se delaju modovi...El mi treba sta osim Photoshopa
 
M

masseyferguson

Guest
mislim da se koristi i sketchup ili tak nekak i još neki programi možda... neznam ja se nebavim time... pokušao sam al jbg neide mi brzo odustanem nemam živaca... a što se tiče photoshopa tu sam stručnjak za prerade neke na autima (tuning), ma ugl photoshop me ide za sve...
 
D

davor94

Guest
Aj mi reci kak se radi tuning u Photoshopu...el mores to ukratko objasnit..
 
M

masseyferguson

Guest
a nemogu ti to baš objasnit u kratko... to je stvar vježbe... ja sam se mučio godinu dana dok nisam napravio savršen tuning svog auta... jedino ti mogu pomoć tutoriali... imaš ih na yt... samo upišeš photoshop tuning cars i već će ti on nešto izbacit neki dobat tut...
 
D

davor94

Guest
masseyferguson kaže:
a nemogu ti to baš objasnit u kratko... to je stvar vježbe... ja sam se mučio godinu dana dok nisam napravio savršen tuning svog auta... jedino ti mogu pomoć tutoriali... imaš ih na yt... samo upišeš photoshop tuning cars i već će ti on nešto izbacit neki dobat tut...

Aj bum bas isel vidt...fala
 
4

4fun

Guest
Trebam neki classov heder za kukuruz 8 ili 12 redni. Ako znate neki dobar molim vas da stavite link jer ja nemam baš sreće u potrazi.


Hvala!
 
M

masseyferguson

Guest
4fun kaže:
Trebam neki classov heder za kukuruz 8 ili 12 redni. Ako znate neki dobar molim vas da stavite link jer ja nemam baš sreće u potrazi.


Hvala!

pogledaj samo 156 stranu foruma... stavio sam 9-10 stranica s modovima... i da ti sad nemožeš naći nigdje hedera??????????????????????? neznam stvarno :?
skini neki classov kombajn i od njega uzmi heder...
a možeš i ovaj pack skinut... sve je savršeno odrađeno... čak možeš i servisirat kombajn :D
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/
 
V

vedo

Guest
masseyferguson kaže:
a ti bi kao radio modove u photoshopu??? mislim da je to za tebe malo preteško...

PS vedo kani se ti photoshopa... nije to za tebe... tebi je bolje da se neigraš crtanjem modova!!! vjerujem da ti bolje ide skidanje već gotovog moda s interneta i da s njim fino igraš...

Ma ovo nije mod,ovo smo ja i drug napravili zezanciju nije mi ni na kraju pameti da pravim modove.Što se tiče Photoshopa,tek sam ga jučer skinuo i polako ali sigurno navikavam se.Ovo je bio tek početak :lol: ali napraviću još koju reklkamu za IMT ;) .Da upravu si masseyferguson bolje mi ide skidanje od crtanja :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh