• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Antonio sad bum probal tu Aviru..još nisam čul za taj anti..avast i nod sam imal i nisu mi se baš nekaj pokazali..:/
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
hahaha matija imam 175-icu od prije...ajkula...nema kaj...plawe zwerke su zakon...a daj mi reci jel štos u ovom pick upu il u kombajnu pa da more štraju pretvarati u silažu??

nisam te skuzil sto je pjesnik time htio rec :lol:
"a daj mi reci jel štos u ovom pick upu il u kombajnu pa da more štraju pretvarati u silažu?"
nez mslim da je stos u HEDERU nisam ziher
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
ljudi..ovak..predložite mi neki full dobar antivirus..HITNO..:!::!:
ali samo da nije onaj mrtvi kaspersky ili zadnji avg..

goci1990-reci kaj treba..:?:
Preporucam ovaj
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Sophos-Antivirus.shtml
http://torrentz.eu/search?f=sophos+antivirus
A sto se tice onoga za giants. Trebao bi mi na jedan traktor staviti druge gume a na drugi traktor uteg. Ali javim ti se u ponedjeljak za to. Sad uzivaj u blagdanima. Napravio bi ja to ali kao sto sam vec naveo zeza me komp.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
djecaci trazim neki traktor 100/120 konjica sa Fl
al da nije JD ili Fendt svi drugi mozeju
inst sam onaj silos za umjetni u i postavil ga u mapi i nece mi opce punit rasipac ni onu vrecu za umjetni :madmana:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
djecaci trazim neki traktor 100/120 konjica sa Fl
al da nije JD ili Fendt svi drugi mozeju
inst sam onaj silos za umjetni u i postavil ga u mapi i nece mi opce punit rasipac ni onu vrecu za umjetni :madmana:

e jesi probal doc ispod one ruke kroz koju kipa umjetnjak probaj tud naterat taj bog za umjetnjak probaj ak nece onda nezz :D
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
nisam te skuzil sto je pjesnik time htio rec :lol:
"a daj mi reci jel štos u ovom pick upu il u kombajnu pa da more štraju pretvarati u silažu?"
nez mslim da je stos u HEDERU nisam ziher

mislil sam te pitati jel treba samo heder skinuti za pobiranje slame il treba i silažera skinuti??
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
moze mi ko malo objasniti nesto o ls2011 za sto koja tipka sluzi i kako kad izades iz traktora da se on ne ugasi
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
eeeee vedo oces mi napravit na farming simulator srbija profil ja nemrem nek ime bude imt549dv lozinka po tvojoj volji nek sam dela plz
 

Najnoviji postovi

Na vrh