• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

E

ekky97

Guest
ccc prošlo vreme ls09 , uzmi mapu koja lici na ls 09 i tako nema puno noviteta u ls11

znam to nego nekako mi zapinje vise ls11 nezz zakaj prije nije zapinjal!
Konfiguracija mog kompa je:
Processor:2.20 GHz
RAM:4GB
Graficka:1GB
HDD nije toliko bitan imam dosta memorije!
Sad nezz zasto mi zapinje!
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Previše modova, ili neki pojedinacni mod uzrokuje štekanje, a lagano zastajkivanje je kod svih jer je takva igra, tu nema pomoći.
 
F

franja

Guest
znam to nego nekako mi zapinje vise ls11 nezz zakaj prije nije zapinjal!
Konfiguracija mog kompa je:
Processor:2.20 GHz
RAM:4GB
Graficka:1GB
HDD nije toliko bitan imam dosta memorije!
Sad nezz zasto mi zapinje!
ma da prvenstveno modovi pogotovo ovi recimo traktori koji imaju preko 20mb, pa još ak imaš više stvari , probaj si smanjit daljinu iscrtavanja ili iskljucit one filtere
 
E

ekky97

Guest
Zna li netko nekih zanimljivih modova za LS-11 al da nisu neki obicni!! :supz::supz:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
evo i od mene malo slikica
sad imam 6 GB rama (ddr3 ) :supz: i ne steka ko prije zna tu i tam malo zallagat na na seckundu dvije i dalje samo gass
242aqg6.png
[/IMG]
351cmbo.png
[/IMG]
 
E

ekky97

Guest
Evo par slikica!Izbrisao sam 4-5 mapa i odmah ne steka!!!

Slike moraju bit dimenzija 800×600
marko93
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
ja sam imal isto problema sa modovima. igra mi je svaki cas zastekala i izbacilo me van. pisalo mi je bad alocation.nakon guglanja nasao sam ls-uk da modovi nesmiju prelaziti 1 ili 2Gb (zavisi o procesoru i graficki). ja sam imal 3,8 gb modova i smanjil sam na 0,9 gb i igram bez problema bez stekanja i izbacivanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh