• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,399
eeee ja bi editao freibrugerland mapu al nezz kako da ju ubacim u giants editor 4.1.7 nemam pojma kak da metnem mapu al problem je u to kad idem browse neki mod onda mi je tamo u mods sve prazno :?::?:
 
S

sebastijan

Guest
e imam problem svaku mapu koju stavim u igru nece ucitat moze li mi netko pomoc jedino mi je neka s drvima htjela
 
E

ekky97

Guest
Evo par slikica!Izbrisao sam 4-5 mapa i odmah ne steka!!!

Slike moraju bit dimenzija 800×600
marko93

Zasto sad od jednom moram smanjivat slike na 800 x 600??
Radije necu vise ni stavljat slike ako trebam svaku sliku posebno smanjit!! :mad::mad:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Pa slike svi članovi smanjuju i to je oduvijek bilo u pravilima foruma da slike moraju biti 800×600!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Zasto sad od jednom moram smanjivat slike na 800 x 600??
Radije necu vise ni stavljat slike ako trebam svaku sliku posebno smanjit!! :mad::mad:
Na tebi je da odlučiš dal češ stavljat slike ili ne,ali imaš i napisano da slike moraju bit u dimenziji 800×600...
 
D

dario987

Guest
i ja radim prosvijede u fs zakon je! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
jedna sa plavcima
:axe::axe:
1zgeqgo.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh