• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
A neznam kako ide preko ebay-a...nisam nikada narucivao. Sad imam priliku jer mi bratic radi u njemackoj pa ce mi on kupiti.
Sto se tice pirate bay-a.....i ja sam dosada skidao preko njega ali posto nisam kupio niti jedan original do sada odlucio sam da to bude ovaj primjerak. Mogao sam uzeti i obicni ali uzeo sam CE jer me zanima onaj cd o modeliranju. A i zagrijao sam se za multiplayer.


Taj CD za tutorial za pravljenje modova je jedini razlog zašto tražim taj CE.. A i onaj Lamborghini ne izgleda loše :)
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Taj CD za tutorial za pravljenje modova je jedini razlog zašto tražim taj CE.. A i onaj Lamborghini ne izgleda loše :)
Pa da....to je i meni razlog. A sto se Lambija tice...to je Deutz traktor jer su se oni udruzili sa njima...kao i SAME traktori ali nema veze. Njega ce imati samo oni koji kupe CE.

Evo jos malo slika...a jesu se nesto trgli...samo slike objavljuju...de nesto konkretno..mozda neki video...hahhah.

I dodane su samo slike od Deutz kombajna - http://www.farming-simulator.com/about.php?lang=en

screenshot33_de.jpg


screenshot34_de.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Pa da....to je i meni razlog. A sto se Lambija tice...to je Deutz traktor jer su se oni udruzili sa njima...kao i SAME traktori ali nema veze. Njega ce imati samo oni koji kupe CE.

Evo jos malo slika...a jesu se nesto trgli...samo slike objavljuju...de nesto konkretno..mozda neki video...hahhah.

I dodane su samo slike od Deutz kombajna - http://www.farming-simulator.com/about.php?lang=en


Poslat ću ja njima mail da od njih tražim za sljedeću verziju da sve moguće brandove poubacuju... Jest da ih je sada puno, ali to je sve SDF (skoro)
Bilo bi lijepo da kao za FS 2008 i 2009 stave malo fendta, malo MFa, NH, Claas i slicno...
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Poslat ću ja njima mail da od njih tražim za sljedeću verziju da sve moguće brandove poubacuju... Jest da ih je sada puno, ali to je sve SDF (skoro)
Bilo bi lijepo da kao za FS 2008 i 2009 stave malo fendta, malo MFa, NH, Claas i slicno...
Bilo bi super da bude MF, NH, JD i Claas. Njih nikada nisu imali. Vjerojatno ih licence zezaju. Ali ak su ovi za pro farm mogli dobiti dozvolu za NH cudi me zasto ovi nisu napravili. Cuo sam da ce i novi pro farm sada izaci...ali neznam sto ce biti u njemu.
Joj kad se samo sjetim FS 2008...ubacuj vamo ubacuj tamo...zezanje na sve strane. Nikada nisi znao gdje ce ti stroj biti...pa si morao sam naredivati...hahaha...al bilo je zanimljivo.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Bilo bi super da bude MF, NH, JD i Claas. Njih nikada nisu imali. Vjerojatno ih licence zezaju. Ali ak su ovi za pro farm mogli dobiti dozvolu za NH cudi me zasto ovi nisu napravili. Cuo sam da ce i novi pro farm sada izaci...ali neznam sto ce biti u njemu.
Joj kad se samo sjetim FS 2008...ubacuj vamo ubacuj tamo...zezanje na sve strane. Nikada nisi znao gdje ce ti stroj biti...pa si morao sam naredivati...hahaha...al bilo je zanimljivo.


Bilo je nekada, naiđe i loš mod, pa kada uđem u igru nema ni jednog traktora nit ičeg xD...

Ja sam sebi dogovorio, 50 % da ću dobit igru 50 % da neću...
Sutra saznajem...
Ako dobijem, čim naučim da pravim modove, za vas pravim jednog posebnog :D
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Bilo je nekada, naiđe i loš mod, pa kada uđem u igru nema ni jednog traktora nit ičeg xD...

Ja sam sebi dogovorio, 50 % da ću dobit igru 50 % da neću...
Sutra saznajem...
Ako dobijem, čim naučim da pravim modove, za vas pravim jednog posebnog :D
Pa da...to se i meni znalo desavati...ahahha.
A valjda ces dobiti...da malo MP zaigramo.
Sto se tice modova ja ih znam praviti i imam vec par modela al ne u igri...no problem je sto sada imam zdravstvenih problema pa sam to malo stavio sastrane.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Pa da...to se i meni znalo desavati...ahahha.
A valjda ces dobiti...da malo MP zaigramo.
Sto se tice modova ja ih znam praviti i imam vec par modela al ne u igri...no problem je sto sada imam zdravstvenih problema pa sam to malo stavio sastrane.


Nadam se da nije ništa opasno :?

Sebi nabavim 4 gb rama i spreman sam za MP... Pomalo mi šteka kada igram MP, sa modovima pogotovo...
Ja ću se potrudit da dobijem... Ostalo mi dosta novaca od krizme pa mi financije nisu problem, već je problem od koga nabavit :mrgreen:

screenshot32_en.jpg


Gledam ovu sliku, napokon su napravili i ova stražnja svjetla... :)
 
Posljednje uređivanje:
S

sebastijan

Guest
matija si ti meni poslao utovarivača na darkomrzlecki70@gmail.com i bit če burgoin gx 400 dogovorio sam se s tomislavom gojmercom a petretic el si prihvatio zahtjev na fb
 
Posljednje uređivanje:

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Evo malo akcije :rolleyess:


1 njiva, sve isto rađeno i evo koliko uroda ima.... ( Kukuruz se vrši :) )
Ts5D.png


Ovdje su ostale informacije..

SUulc.png


Zetor u akciji...
Bq6tJ.png


I novi Fendt u prijevozu...
GVNl3.png
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
Ti imaj bjelog,ja sam sebi zelenog nabavio :3
I crnog cu skinut isto
 
C

CebuljCek

Guest

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
54
Pozdrav svima, izvinite na slabom hrvatskom jeziku ali ja sam iz Slovenije.
Matija6 ovo je još WIP mod koji ja radim, ali dolazi za par dana.

Pozdrav, CebuljCek

kad bude gotov jel budeš tel stavit onda ovde link za dow
 
Na vrh