• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
To sam vidio...
A u cemu se razlikuje low od normalne??
Znam da manje MB zauzima...
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
To sam vidio...
A u cemu se razlikuje low od normalne??
Znam da manje MB zauzima...
A nestave toliko detalja...ovdje stave npr. bolje kuce a u LOW ne i tak...drugacije drvece...ceste i slicno.

I ajmo opet malo slika....hahhaa....ak me opet nebude zezalo, jer kada stavim slike sa direktnim linkom sa njihove stranice nece da se pokazuju...neznam zasto.
Nazalost zeza...rijesit cu to.
Valjda ce sada valjati

104774_08_10_12_2_52_17_1.jpeg


104774_08_10_12_2_52_17_0.jpeg


http://www.farming-simulator.com/media.php?lang=en

Novi priključci za weidemann
 
Posljednje uređivanje:

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Dobio sam odgovor od GIANTS software-a....

Kažu da će oni na svaku sljedeću verziju dodavati nove marke po malo, jer oni kada bi sada sve od jednom ubacili nebi imali šta raditi za sljedeću verziju...
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
evo dvije nove slike i novi deutzi

Nesto ti nevalja...evo ja cu staviti..ako uzimas link direkt sa njihove stranice nece ti valjati...meni niti jednom dosada nije valjalo...slike uvijek nestanu. Neznam zasto.

104774_09_10_12_4_03_07_0.jpeg


104774_09_10_12_4_03_07_1.jpeg
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
54
onu mapu kaj ste postavili sa YT
skinul sam ju vec jedno 2-3 puta i stalo mi izbaciva neki error kad otvorim mapu u winraru kao da je datoteka oštećena
a oni modovi kaj se dobe sa mapom oni nisu oštećeni
:madmana:
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
onu mapu kaj ste postavili sa YT
skinul sam ju vec jedno 2-3 puta i stalo mi izbaciva neki error kad otvorim mapu u winraru kao da je datoteka oštećena
a oni modovi kaj se dobe sa mapom oni nisu oštećeni
:madmana:
Neznam...meni sve valja...nema erora....al mapa je do jaja.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
meni isto nešteka ništa,sve je ok. mapa je suuper,ali mi fale krave na njoj jer sam naučio koju god sam skinuo imala je,no nebitno evo ubrzo će izać i LS 2013 koja će sadržavati dosta toga pa ćemo se svi tamo preseliti hehe
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
54
ma meni mapu opce nece ni otvorit u winraru
znači skinem taj pack
i dobim modove i mapu
i mapu oču otovrit i kad ju otvorim piše da je datoteka oštećena ili da je neki krivi format
a modovi nisu oštećeni (daju se poglead u winraru)
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
ma meni mapu opce nece ni otvorit u winraru
znači skinem taj pack
i dobim modove i mapu
i mapu oču otovrit i kad ju otvorim piše da je datoteka oštećena ili da je neki krivi format
a modovi nisu oštećeni (daju se poglead u winraru)

imenjače to je i kod mene u mod packu,ali kad skineš samu mapu,ima taj link za download,onda nemaš nikakav problem.
http://gamesmods.net/farming-simulator-2011/ls11-maps/28566-jasienica-mexyk-real-map-by-guma.html
evo probaj sa ovog linka skinuti mapu,lijevog...nebi trebao imati problema
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
To je ona sa brdima di si stavio video??
Na mobu sam pa nemogu vidit
 
Na vrh