• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Razočarao se u igru... Jbt dali da radimo sa onim starim mašinama pod "carriere" al nedaju da kupuješ i prodaješ, pa bolje da su dali još koju misiju a ne samo onu jednu...
A to ti je demo...meni nije lose.
Igrao sam na full postavkama i nije mi nista zatrzivalo....no treba tek vidjeti kako ce biti sa onim dynamic terrain. Rekli su da ce to biti ali nisu jos niti jednom pokazali kak izgleda.

Decki pronasao sam neki torrent gdje pise farming simulator 2013...stavio sam skidati tako da vam nemogu reci jel varka ili je netko stavio. Ima 2.40 gb
Evo link
http://www.torrentreactor.net/torrents/5860239/Farming-Simulator-2013-Full-PC-Game
 
Posljednje uređivanje:
F

franja

Guest
baš kaj velite nisu se pretrgali u izradi mape, jes to dobro vidil da bumo i ovce uzgajali heee
neš me iritira ova nova zelenjasta boja...
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
A to ti je demo...meni nije lose.
Igrao sam na full postavkama i nije mi nista zatrzivalo....no treba tek vidjeti kako ce biti sa onim dynamic terrain. Rekli su da ce to biti ali nisu jos niti jednom pokazali kak izgleda.

Decki pronasao sam neki torrent gdje pise farming simulator 2013...stavio sam skidati tako da vam nemogu reci jel varka ili je netko stavio. Ima 2.40 gb
Evo link
http://www.torrentreactor.net/torrents/5860239/Farming-Simulator-2013-Full-PC-Game

FAKE

Prekini dok je vrijeme. Pogledaj kad je igra stavljena na reactor. U travnju mijesecu jos ni test nije bio napravljen...........:madmana:
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
dobro zgleda ovo...sam kaj ima pun k**** ovih zelenkov malih...moram ja to naručiti i lepo da igram kak bog zapovijeda...sve u svemu se čini oke:gitarist:
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
FAKE

Prekini dok je vrijeme. Pogledaj kad je igra stavljena na reactor. U travnju mijesecu jos ni test nije bio napravljen...........:madmana:
Vidio sam...ali kasnije...nisam odmah skuzio.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
jao kako je dobra nemres vjerovat par slikica
Oranje,žetva i kultiviranje
fsscreen20121020082700.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Ovo je foraaa
fsscreen20121020085542.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
i poziranje :D
fsscreen20121020085827.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dečki oprostite ak su slike velike kad sam ih upload-al nekaj je moj brat pomrdal pa su tak al prve slike na nasem forumu od farming simulator 2013 demo GAMEPLAY!!
 
Posljednje uređivanje:

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
nisi onda ni probao instalirati??
Jesam ali trazi te sifru i onda te salju da odes na neku stranicu da uzmes sifru. No kada odes trazi te da ispunis onaj upitnik. Gluposti.
 
Posljednje uređivanje:
S

sebastijan

Guest
e fric se sečaš svog zetora 4712 kojeg si napravio prije nekih mjesec dana ? gdje si našao onu polu kabinu ja nigdje nemogu nac
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,281
5. dio

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dkxv_kOmRsg[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh