• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
jel moguće da ponestane ORGINAL primjeraka ?? da nebi ispo papak pa da i ja ne zaigram MP taj multyplayer sam htio igrat multyplayer dok je jos 2011 bila in al sad jos vise ju zelim zaigrat!:D

I jel moguće da se dobije veća mapa na collector`s ediciji ?

i dećki gledajte ovo da je na isohunt torrentu izaso full edition
https://ca.isohunt.com/torrent_details/418021409/farming+simulator+2013?tab=summary
Ma to je samo za CE ne za obicnu igru...CE su ogranicili na samo 20 000 primjeraka.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
a šta mi ostali onda nećemo moći zaigrati ni običnu verziju?? nevezano za multiplayer...

goci jesi ti upoznat šta sa time,vidim da ih pratiš u stopu kao da radiš za njih,svaka čast.
oće biti free verzije i kada??

kad rasprodaju sve isplanirane količine onda će pustiti free...hmm
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
a šta mi ostali onda nećemo moći zaigrati ni običnu verziju?? nevezano za multiplayer...

goci jesi ti upoznat šta sa time,vidim da ih pratiš u stopu kao da radiš za njih,svaka čast.
oće biti free verzije i kada??

kad rasprodaju sve isplanirane količine onda će pustiti free...hmm
Ne...nece pustiti free..tj ti mislis da mozes skinuti igru sa njihove stranice. Toga nema....nego prvotno je planirano 200 000 obicnog primjerka i 20 000 CE primjerka. No kakva je navala vjerojatno ce povecati proizvodnju. A do kraja tjedna ce se vjerojatno moci skinuti full igra preko torenta.
Ja cu tek sutra saznati hocu li moci nabaviti CE primjerak.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Ne...nece pustiti free..tj ti mislis da mozes skinuti igru sa njihove stranice. Toga nema....nego prvotno je planirano 200 000 obicnog primjerka i 20 000 CE primjerka. No kakva je navala vjerojatno ce povecati proizvodnju. A do kraja tjedna ce se vjerojatno moci skinuti full igra preko torenta.
Ja cu tek sutra saznati hocu li moci nabaviti CE primjerak.

ma na to sam mislio,preko torenta. ajd kad nađeš link za skinuti pa ga podijeli sa nama.

nemam u planu kupovati org.jer imam 2011 org pa ga nisam baš nešto koristio jer mi je štekalo u MP.
Možda sa ovim nebi jer su sa svime unaprijeđeni,ali svakako nebi.
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
ma na to sam mislio,preko torenta. ajd kad nađeš link za skinuti pa ga podijeli sa nama.

nemam u planu kupovati org.jer imam 2011 org pa ga nisam baš nešto koristio jer mi je štekalo u MP.
Možda sa ovim nebi jer su sa svime unaprijeđeni,ali svakako nebi.
Ma nemas problema...stavim link ako pronadem.
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
Stavio sam ja ali nevjerujem da je to to. Bit ce da trazi da opet odes na neku stranicu i ispunis one gluposti. Ja sam danas skinio 9 verzija i sve su imale to. Treba cekati iduci tjedan...valjda ce netko staviti.

Sory,nisam vidio. Evo obrisano!!!
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
stavil sam skidat...al ne vjerujem nekak da je celi...ak je sjeban link...huuuuuuuuuu ima da nekog udavim :finga:
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
uspio sam instalirati igricu,a sad se bacam na igranje.
ja sam skinuo s piratbaya što je tino postavio i igra radi
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
tino ***i se evo product key:AXSYS-THTL5-WHCJC-868AA-DELRZ :finga:

upravo ju instaliravam... hahaahhahhaha tooooooooooooooooo! uspio instalirat upravo krecem igrat par slika cu vam stavit tako da explodirate od ljubomore :finga: jedva cekam...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh