• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Dario6

Novi član
Tu od
10 Lip 2012
Poruka
11
Ls13

Ovako...
Kupio bih Farming Simulator 2013 da mogu MultyPlayer pa neznam kako da ga kupim i di...pošto u Hrvatskoj nema...
kako da ga narucim i gdje platim i kako mi dođe?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
istina evo vam par slika mojih strojeva :)
fsscreen20121027184627.png
[/URL] Uploaded with
ImageShack.us[/IMG]
i nastavak...
fsscreen20121027184634.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
V

vedo

Guest
zmontiraj si sliku s daemon toolsom i radilo ti bude...ja gledal ko tele vu šara vrata al to sam napravil i dela :supz:

I ja sam mislio da je komplikovano do Boga,ali na sreću,prevario sam se. :D
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
a kolko sam u jednom videju vidio,bio je jednobrazni u planu,a di je sad?' o_O
A vjerojatno ce biti u nekom od buducih dlc packova....treba jos izaci case ih magnum...case ih puma i case ih axial-flow
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Drug samo skini ovu verziju...instaliras i upises onaj key i deri...ja sam tu skinio i netrazi me crack nego samo da upisem taj key. Kad sam upisao sve normalno radi.
Evo ti link.
http://www.seedpeer.me/details/4878193/Farming.Simulator.2013-SKIDROW.html

ja sam bio instalirao odmah nakon što ste postavili link za download i mogao sam igrati,ulazio i izlazio iz igrice bez problema do danas.

Kad sam ju pokrenuo neće i neće, piše please insert game disc into your drive...
sad sam skinuo sa ovoga linka što si ti postavio pa mi opet to piše,neznam zašto sada. Što više raditi pojma nemam.

ti nemaš takvih problema??
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
ja sam bio instalirao odmah nakon što ste postavili link za download i mogao sam igrati,ulazio i izlazio iz igrice bez problema do danas.

Kad sam ju pokrenuo neće i neće, piše please insert game disc into your drive...
sad sam skinuo sa ovoga linka što si ti postavio pa mi opet to piše,neznam zašto sada. Što više raditi pojma nemam.

ti nemaš takvih problema??
To se i meni desavalo na fs 2011. Ja sam morao ovako napraviti...igra je bila u iso datoteci i samo je otvorim preko deamona i kada mi se otvori onaj prozor samo kliknem na x ili cancel sta vec i pokrenem igru sa ikone na detskopu. Nadam se da me kuzis...meni je tako uspjevalo. To ti je isto kao da imas cd i mora ti cd biti ubacen i onda ces moci igrati. Znaci bitno ti je da je iso datoteka otvoren u deamonu. Aj probaj tako pa javi.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
ja igram vec 3 dana i nista mi se nedesava na igri al zato vi i vase sifre ja igram pošteno :D par slika
dopelal novu strojku u dvoriste :partyman:
fsscreen20121028103739.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
pa se bavio strništom...
fsscreen20121028104409.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
i ovdje se prodaju jaja za tinota7530 jer on nezna de se prodaju
fsscreen20121028105643.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
i imam pitanje kako se preokreće crtalo??...
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
To se i meni desavalo na fs 2011. Ja sam morao ovako napraviti...igra je bila u iso datoteci i samo je otvorim preko deamona i kada mi se otvori onaj prozor samo kliknem na x ili cancel sta vec i pokrenem igru sa ikone na detskopu. Nadam se da me kuzis...meni je tako uspjevalo. To ti je isto kao da imas cd i mora ti cd biti ubacen i onda ces moci igrati. Znaci bitno ti je da je iso datoteka otvoren u deamonu. Aj probaj tako pa javi.

kužim o čemu pričaš jer kad sam napisao predhodni post nisam si dao mira i stalno sam mrdao nebi li ušao u igricu.

Prvo pokrenem da tkz virtualni driver,ako se tako kaže, i onda pokrenem igricu i ulazi bez problema.

u svakom slučaju hvala ti,ali u međuvremenu sam sam otkrio. :prayer: :supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh