• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
ja igram vec 3 dana i nista mi se nedesava na igri al zato vi i vase sifre ja igram pošteno

Nisu to sifre, samo snalazljivost i znanje nista vise. Razlika izmedju 2009-2011-2013 je u tome sto se u postojece dodavalo nove putanje i nazovimo ih kodovi, zasto i mi nebi? Oni su igru prilagodjavali nama pa tako i ja sebi. Varanje bi bilo samo u MP-u... Tako ja gledam na varanje, ovako nikome ne stetis.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,415
ma da al na kojoj vi težini igrate ja na normal jer vise volim kad je teže tak mi je zabavnije kad ono počneš od nule a propast nemreš :D
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
vidim da imate onog deutza sa uskom kotačima
ti kotači se posebno stavljaju (na neku tipku) ili taj deutz baš ima takve kotače
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
i imam pitanje kako se preokreće crtalo??...

Umjesto "Z" stisni "Y"

I kada jednom prebacis ljevo, jednom desno, moras dva puta stisniti "Y" da bi ti se ponovno vratilo lijevo..

WU2Sc.png

Suyd.png

ZUbsP.png

76Xds.png
 
Posljednje uređivanje:
F

franja

Guest
ja slinuo po 3 ls13 i sad ovaj strem nekog vraga oce.... jel zbilja treba taj prog ili sam za...
 
S

sebastijan

Guest
el mi more ko dati link od FARMING SIMULATOR 2013 molim i da nije krivi ?
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
IMT 533 jel bi mogal prebacit one TM od BRJ moding
ak možeš ja ti budem poslal onog svog TM 155 na pp pa mi probaj prebacit :D
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
rođak...jel znaš neku stranicu di ima kakvih hollanda za skinut...ja kaj znam od stranica niš nema...-.-


rođak imaš tg-a 285 onoga iz profarma...del ti je matija6 link negde prije...dela provjereno :partyman:
 
J

JohnDeere6620

Guest
Pozdrav svima..

zna li molim Vas netko sifru za setup.exe za ls 2013 ili kako doci do nje?kad pokrenem setup trazi me sifru a ja ju nigdje nemogu pronaci.
 

Najnoviji postovi

Na vrh