• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
sused koja ti je to mapa???dal sam burazu laptop a on meni komp pa sad tandrkam i ja cele dane :gitarist:

ona kaj sam ti jučer rekel Nova Kraina...na Novinkijima odi tam buš ju našel..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,204
evo akcije s mojim 7530 i voogel noot trobrazni :weedman:
kakti duboko oranje :finga::rolfer:
i onda sam zasadio drveće na tom mjestu

wl7sqs.png


2zzt2y1.png


67oxz8.jpg



oranje po špagi :weedman:

2q0kc3l.jpg
 
Posljednje uređivanje:

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
neznam jeste vidli IMT paket velikih traktora na ls-novinkyma...prejeben je...od 577 pa do 5500...ajkula do ajkule:finga:

jel ima gde kakva balirka koja oće balirati zelenu travu pošto ona orginal neće a ona krone mi neće vrata otvoriti?? -.-
 
Posljednje uređivanje:

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
Imam jedno pitanje,dali se može mapa od fs2011 preradit da radi u fs2013.
meni je bila naj M&D Monopol map,pa bi ju igral i 2013???
Hvala!!!
 
F

franja

Guest
neznam jeste vidli IMT paket velikih traktora na ls-novinkyma...prejeben je...od 577 pa do 5500...ajkula do ajkule:finga:

jel ima gde kakva balirka koja oće balirati zelenu travu pošto ona orginal neće a ona krone mi neće vrata otvoriti?? -.-
ma di si to vidil ja nevidim nigde.......
ma daj link da vidim
 
J

JDFan

Guest
Matija ti si mi nekidan dao one TM 175 I TM190 na kovertovanje samo da ti kazem da nekaj nevalja 100% je u onim dodatcima problem
P.S ja sam deere_power iz FsH Modding teama takodjer i sa stranice na FB-u :D
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Matija ti si mi nekidan dao one TM 175 I TM190 na kovertovanje samo da ti kazem da nekaj nevalja 100% je u onim dodatcima problem
P.S ja sam deere_power iz FsH Modding teama takodjer i sa stranice na FB-u :D

a jeb ga niš onda
sad se pealm sa TG-eom
skinul sa si i onoh T7030 al ne valjda svjetla mu rade sam kad držiš F
kad očeš upalit rotirku ili otvorit vrata izbaci van iz igre
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
oni imt-i su u k****...to je zgleda za 2011. kad ih uopće ne pokaziva u igri...seronje ubacili pod 2013. kad ono kifla...trebalo bi ih konvertirati
 
F

franja

Guest
oni imt-i su u k****...to je zgleda za 2011. kad ih uopće ne pokaziva u igri...seronje ubacili pod 2013. kad ono kifla...trebalo bi ih konvertirati
da i ja sam primetil.....
svi fale ls13 a zapravo niš posebno... jedino ta fizika kaj se poboljšala i te ovce i kokice a po moje stari problemi su još uvjek tu!
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Nisu oni ništa puno dodali tu, nikakve fizike, ja letim po brdima :mrgreen:

Samo šta su napravili da valja jesu texture koje se mogu rotirati po 45 stupnjeva...Sve ostalo je isto !
 
K

karlo321

Guest
pozdrav momci... nisam bio na forumu ovdje odavno... nisam bas igrao puno FS pa sam prestao dolazit... kupio sam oriđiđi 2013 i vratio se nazad :D
nego imam mali problema. kako da upalim i prednja i zadnja svijetla odjednom? normalno, ja upalim prednja i kad na num6 ocu upalit zadnja radna, upale se, ali prestaju radit prednja? vidim i tamo neka high beam svijetla sto se pale na lijevi ctrl+f ali ni to nece, također i prednja radna nemaju znakove zivota... u cemu je caka/problem? osli kablovi za struju???
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Na orginalnim traktorima stisneš dva puta ' F ' za prednja i stražnja svijetla.
 
K

karlo321

Guest
ma nista... 0 bodova... ja stisnem, a ono se upali i ugasi...

edit: a ima i druga opcija... stisnem jednom f upale se prednja, stisnem drugi puta upale se zadnja... al naravno prednja crknu odmah :(
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
ma nista... 0 bodova... ja stisnem, a ono se upali i ugasi...

edit: a ima i druga opcija... stisnem jednom f upale se prednja, stisnem drugi puta upale se zadnja... al naravno prednja crknu odmah :(

jao pa ako si pogledo videe od giants editora vidil bi i da ti se zadnja svjetla upale a prednja ugase
 

Najnoviji postovi

Na vrh