• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Pa on bi i htel za 2013.
Daj nekaj zmislite kak god znate
1453687176.gif
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Pa on bi i htel za 2013.
Daj nekaj zmislite kak god znate
1453687176.gif

hahhah najbolje ti je da mu kupiš jednog TV i bude mir

msn da sam bil videl negde jednog za 13 sam bi trebalo onda modele zamjenit al ima jedan probelm nez de sam videll ta j mod a i nemam vremen idem za kakvih čuku vrmene van
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Samo ti odi u život i dobro se provedi i sigurno vrati doma u gnjezdo.
Nije baš takva frka. Čim naletiš na njega javi mi na pp. Ili ako ko drugi nekaj skemija
Hvala :icon_pray:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
cuj,ja bi rado pomogel al tek sam pocetnik,tek sam se nahcil crtat ,konventirat i preuredjivat brzinu,gorivo,potrosnju i to
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
cuj,ja bi rado pomogel al tek sam pocetnik,tek sam se nahcil crtat ,konventirat i preuredjivat brzinu,gorivo,potrosnju i to
Valjda bu se našel neko ko zna, more i hoče.
 
K

karlo321

Guest
hocete da ja metnem slike svojeg voznog parka? :D imam oko 140-150 traktora u igri... nesto sitno (20-ak) kombajna, a jos kojekakvih prikljucaka i to.... :D moram u komunu, postao sam modoholicar :D

eh da i jos sam htio pitat jel ima ko da zna napravit(konvertirat) onu overloader prikolicu, bilo koju samo da nije brent i perard... meni valjda dvije najgore :/ castim pivom :) a i rođendan mi je pa ste i ovak svi pozvani :p
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
hocete da ja metnem slike svojeg voznog parka? :D imam oko 140-150 traktora u igri... nesto sitno (20-ak) kombajna, a jos kojekakvih prikljucaka i to.... :D moram u komunu, postao sam modoholicar :D

eh da i jos sam htio pitat jel ima ko da zna napravit(konvertirat) onu overloader prikolicu, bilo koju samo da nije brent i perard... meni valjda dvije najgore :/ castim pivom :) a i rođendan mi je pa ste i ovak svi pozvani :p

Aj probat cu ja al kad doma dodjem
 

Najnoviji postovi

Na vrh