• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

M

mushrooms

Guest
Pozdrav svima,novo sam registrirani na ovom forumu,ali vas pratim vec duze vrijeme i puno sam naucio iz vasih savijeta...Tako da hvala svima koji sudjeluju!
Naime,kupio sam fs2013 i zanima me kako mogu i s kime igrati u MP?
 
E

ekky97

Guest
Ovako zanima me kako ovo bijelo da maknem, pa da tu mogu kipati silažu ? ?
Farming Simulator 2011 !!!

lsscreen20130215091254.png
 
Posljednje uređivanje:

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Meni nije jasno sta da radim kada mi polje pocrveni pise Withered..?? Mislim da je to kao prezrelo.
Ne da se ni vrsiti ni kositini silirati..

Sta sa tim raditi??????
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Meni nije jasno sta da radim kada mi polje pocrveni pise Withered..?? Mislim da je to kao prezrelo.
Ne da se ni vrsiti ni kositini silirati..

Sta sa tim raditi??????

valjda se prezreljelo čim se nemože žeti..nikaj drugo ne preostaje nego potenjurati ili izorati..
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Meni nije jasno sta da radim kada mi polje pocrveni pise Withered..?? Mislim da je to kao prezrelo.
Ne da se ni vrsiti ni kositini silirati..

Sta sa tim raditi??????


U FS 2013 ti žitarice mogu "uvenuti"... Kada stisneš esc, malo prošaltaš onih prozora, i vidjet ćeš da ti negdje piše grow... Kada ti njiva dođe na zelenu boju, svijetlo zelenu, od onda ju možeš vršit, a kada ti dođe na crveno znači da od nje više nemaš ništa. Kada ti njiva sazrije, najbolje ti je stavit vrijeme na real time. Onda imaš više vremena da ovršiš...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
U FS 2013 ti žitarice mogu "uvenuti"... Kada stisneš esc, malo prošaltaš onih prozora, i vidjet ćeš da ti negdje piše grow... Kada ti njiva dođe na zelenu boju, svijetlo zelenu, od onda ju možeš vršit, a kada ti dođe na crveno znači da od nje više nemaš ništa. Kada ti njiva sazrije, najbolje ti je stavit vrijeme na real time. Onda imaš više vremena da ovršiš...

tak i ja radim i nikaj se ne prezrelje..dok posijem onda stavim vrijeme na x120 a kada nekoliko zemlji je spremno za žetvu onda smanjim vrijeme na x5 ipak da kolko tolko teče...:icon_weed:
 
M

mushrooms

Guest
ima netko za multiplayer?
ja sam slobodn skoro svaki dan poslije podne,pa se slobodno javite.
trenutno igram ogf mapu i mogu reci da je odlicna,super ceste za vozati se
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,204
ljudi,jel ima ko od vas ls 2011 pro farm???
jel bi mogo konventirat onog malog hollanda?
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
imam problem sa igrom pa Vas molim za pomoć ako tko zna.nakon izlaska iz igrice i sejvanja igre kad ponovno uđem u igru nema mi strojeva nigdje. to mi s događa na bolusowo i vojvodina mapi te na ostalim koje stavim
 

Najnoviji postovi

Na vrh