• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
momci jel ovo mod da se traktor nagne u brazdi ili je problem sto nemam detalje na maximumu?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
momci jel ovo mod da se traktor nagne u brazdi ili je problem sto nemam detalje na maximumu?

to je skripta koju moras ubacit u neki traktor onda se nagde kad uđeš u brazdu i automatski mu se obrtaju povecaju
 
K

karlo321

Guest
to je skripta koju moras ubacit u neki traktor onda se nagde kad uđeš u brazdu i automatski mu se obrtaju povecaju

e a jel znas kako se to ubaci? ja sam gledao onaj mod sto povecava obrtaje kad radis recimo balirkom i slicno.... malo mi djeluje komplicirano za ubacit :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
e a jel znas kako se to ubaci? ja sam gledao onaj mod sto povecava obrtaje kad radis recimo balirkom i slicno.... malo mi djeluje komplicirano za ubacit :)

komplicirano je..da nije vec bi to stavio na svoje MFe
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Jel ima tko problema sa ovim strojcekom...kada ga upalim na tipku Z nemogu nista raditi sa njim....motor radi ali ni mrdnuti....nit mogu stisnuti tipku esc za izaci...nit p za otici kupiti nesto...apsolutno nista.

jel imas onaj mod manual inignition??
to ti e zbog njega
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1P-DV2DCH8E[/YT]
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,415
ko oće s menom igrat trebaju ovi modovi
John Deere 8360r v1.5FH
Claas lexion 770tt by sfm modding team tražite ga na ls uk mods
Case ih CVX 175 by BJR-modding team
i to je to ime servera je Petretic549 a max će bit igrača 3
 
K

karlo321

Guest
jel postoji onaj mod tip anywhere za 2013? nisam ga jos nigdje pronasao :(
 
K

karlo321

Guest
meni je to bio jedan od najkorisnijih modova u FS11... cudim se kako ga neko vec nije skonvertirao :/
 

Najnoviji postovi

Na vrh