• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
he, he, he....

pa kako uspjevas koristiti 500 modova pobogu?

ja imam 30-40 modova i ako neki ne koristim, odma ga brisem i ubacujem koji mi treba...
a tako mi je i lakse naci mod koji mi rusi igru ako naleti koji takav...

u ostalom igram igru vec mjesecima i jos nisam uspio isprobati sve original modove........

ma daj ga pusti kenja na veliko...znaš kaj je 500 modova...nema šanse...to moraš imak tenk od kompa da bi uspel...ja nemam toliko foldera sa dijelovima od modova a dijelova imam oko 25 gb...mislim fakat ga pretjeruje sa 500 modova o_O -.-
 
K

karlo321

Guest
ma daj ga pusti kenja na veliko...znaš kaj je 500 modova...nema šanse...to moraš imak tenk od kompa da bi uspel...ja nemam toliko foldera sa dijelovima od modova a dijelova imam oko 25 gb...mislim fakat ga pretjeruje sa 500 modova o_O -.-

pa prvo pitaj kakav komp imam... onda pricaj sta hoces...a ti meni vjerovao ili ne imao sam i vise od 500 modova :) nazalost morao sam se nekih rijesit i sad ponovno ubacujem i opet cu ih imat barem 400... da kad ih sve pokupujem malo padne fps, ali nista drasticno da nebi mogao igrat... bez obzira na sve te modove nikad na jednoj mapi ne koristim bas sve, normalno, jer kao prvo nemam to gdje sve poparkirati a kao drugo i ovako od nekih 20 kombajna recimo koristim 2-3 koja su bas full dobro napravljena tek ponekad reda radi uzmem neki bezveze :) ali kad sam probavao modove, bas zbog toga da vidim jel koji od njih slucajno stvara probleme, pokupovao sam ih sve do jednog i ipak je radilo u granicama normale... steta da se nisi javio prije 2-3 sata da ti poslikam koliko modova imam u mods folderu ;)
eto ajde napisite na kojim konfama igrate?
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
pa prvo pitaj kakav komp imam... onda pricaj sta hoces...a ti meni vjerovao ili ne imao sam i vise od 500 modova :) nazalost morao sam se nekih rijesit i sad ponovno ubacujem i opet cu ih imat barem 400... da kad ih sve pokupujem malo padne fps, ali nista drasticno da nebi mogao igrat... bez obzira na sve te modove nikad na jednoj mapi ne koristim bas sve, normalno, jer kao prvo nemam to gdje sve poparkirati a kao drugo i ovako od nekih 20 kombajna recimo koristim 2-3 koja su bas full dobro napravljena tek ponekad reda radi uzmem neki bezveze :) ali kad sam probavao modove, bas zbog toga da vidim jel koji od njih slucajno stvara probleme, pokupovao sam ih sve do jednog i ipak je radilo u granicama normale... steta da se nisi javio prije 2-3 sata da ti poslikam koliko modova imam u mods folderu ;)
eto ajde napisite na kojim konfama igrate?

Laptop Samsung

4 gb ram
1 gb graficka
2,3 gHz procesor
500 gb hard disc
 
K

karlo321

Guest
TWR: Zalman Z9 plus
PSU: XFX 550W 80+
MBO: Asrock 970 Extreme 3
RAM: 3x4 GB, 1600MHz Corsair
HDD: Spinpoint F3 1TB
WD Caviar Blue 320GB
SATA
CPU: AMD Phenom II X6 1090T,
3.2GHz
CPU cooler: TT Contac29 BP
GPU: Sapphire AMD Radeon
HD6950 2GB
+mogu ukljucit turbo core i proc mi onda ide na 3,6GHz i imo sam 8GB rama pa sam prije 4-5 dana dodao jos 4...
i sad prodajem ovu grafu i hocu uzet neku 7xxx serije ;)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kompjuter Samsung

Windows XP professional

Version 2002

Service pack 3

Registered to:
eXperience

Computer:

2GB rama

Grafićka:2.68GHz

a za hard disk neam pojma

Nego Fric kako da stavim rotirku na URSUSA C-360naglak
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ja imam sepet od laptopa star 3 godine i radi na medium bez ebem ti i to je to...
HP ProBook 4515s
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
TWR: Zalman Z9 plus
PSU: XFX 550W 80+
MBO: Asrock 970 Extreme 3
RAM: 3x4 GB, 1600MHz Corsair
HDD: Spinpoint F3 1TB
WD Caviar Blue 320GB
SATA
CPU: AMD Phenom II X6 1090T,
3.2GHz
CPU cooler: TT Contac29 BP
GPU: Sapphire AMD Radeon
HD6950 2GB
+mogu ukljucit turbo core i proc mi onda ide na 3,6GHz i imo sam 8GB rama pa sam prije 4-5 dana dodao jos 4...
i sad prodajem ovu grafu i hocu uzet neku 7xxx serije ;)
Malo sam skeptican u vezi tog napajanja. Sumnjam da takvu konfiguraciju to moze terati toliko dobro kao sto si naveo. Tu bi trebalo minimalno 700w.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@karlo pa za pol toga neznam kaj znači....
ja imam isto kak i @Petretic samo kaj se kompjuter zove Astro fusion i gore je Windows 7 Ultimate
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja imam Asus i Windovs 7 ultimate ,agraficka nvidia geforce 8500 GT, sa 1,0 GB rama i radi bez greske
 
K

karlo321

Guest
Malo sam skeptican u vezi tog napajanja. Sumnjam da takvu konfiguraciju to moze terati toliko dobro kao sto si naveo. Tu bi trebalo minimalno 700w.

ekipa koja se bavi sklapanjem konfiguracija na bug forumu je rekla da je dovoljno i ja sam tako i uzeo... ja sam prvo mislio uzet napajanje, mislim da je LC neko od 750w... međutim nije to bas tako kako pise... to nije prava snaga, nego isporucuje ustvari puno manje, citao sam cak manje od 600w :) a ovo napajanje ima 80+ certifikat i svi na bugu su rekli da uzmem radije neko slabije, bolje marke, kvalitetnije i skuplje sa 80+ certifikatom nego neko divlje od 700-800w... uzeo sam ovo, za koje mi je ekipa rekla da je sigurno dobro i dovoljno, ja sam ih 5 puta pitao jesu li sigurni da je dosta, jer je i meni bilo sumnjivo :S ali eto hvala bogu radi vec godinu dana... tako da to sto ti mislis da minimalno treba 700, mozes slobodno okacit macku o rep, jer ja znam da radi i sa 550w :) pa ti i dalje misli sta hoces i budi skeptican, to vec stvarno nije moj problem ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma glavno da radi a sad ili je 550 ili 700 to je manje bitno ako funkcionira i sa 550W...mada imam prastarog kompa i nije ništa nadograđivan ali opet rade svi simulatori i ostale igrice bez imalo štekanje...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Imam jedno pitanje el ko zna kad će izaći DLC pack 1 ja mislim da je tu neko govorio za to al sad neznam točno ko
 
K

karlo321

Guest
ma glavno da radi a sad ili je 550 ili 700 to je manje bitno ako funkcionira i sa 550W...mada imam prastarog kompa i nije ništa nadograđivan ali opet rade svi simulatori i ostale igrice bez imalo štekanje...

ma naravno... nego mi nije jano zasto mu se neda dokazati ;) da to kod mene ne radi, nebi ni rijec reko, nego sve uredno funkcionira i onda on meni kaze kako treba minimalno 700w... al nema veze... uvijek je bilo takvih "nevjerni toma" pa ce uvijek i bit :D
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
ma naravno... nego mi nije jano zasto mu se neda dokazati ;) da to kod mene ne radi, nebi ni rijec reko, nego sve uredno funkcionira i onda on meni kaze kako treba minimalno 700w... al nema veze... uvijek je bilo takvih "nevjerni toma" pa ce uvijek i bit :D
Sta mi se neda dokazati. Jesam se ja tu prepirao u vezi toga. Nisam. Cemu onda to. Ja sam samo jedan post u vezi toga napisao. A ti malo smanji tenzije i to kurcevito ponasanje.
 
K

karlo321

Guest
Sta mi se neda dokazati. Jesam se ja tu prepirao u vezi toga. Nisam. Cemu onda to. Ja sam samo jedan post u vezi toga napisao. A ti malo smanji tenzije i to kurcevito ponasanje.

oprosti, o kakvim ti tenzijama govoris? o kakvom kurcenju? ja sam napisao da imam vise od 500 modova, na sto si reko da kenjam? napisem konfiguraciju i ti mi kazes da to ne moze radit sa 550w napajanjem nego da trebam minimalno 700w? ja se ne prepirem nego fino kazem da to moze radit i radi ovako kako sam napisao! a ti se nemoj ponasat ko da si pokupio svu pamet svijeta, kad i sam znas da nisi! eto, izvinjavam se doktor nauka, nisam vas prepozno! ;)
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
oprosti, o kakvim ti tenzijama govoris? o kakvom kurcenju? ja sam napisao da imam vise od 500 modova, na sto si reko da kenjam? napisem konfiguraciju i ti mi kazes da to ne moze radit sa 550w napajanjem nego da trebam minimalno 700w? ja se ne prepirem nego fino kazem da to moze radit i radi ovako kako sam napisao! a ti se nemoj ponasat ko da si pokupio svu pamet svijeta, kad i sam znas da nisi! eto, izvinjavam se doktor nauka, nisam vas prepozno! ;)
Ja ti nisam rekao da kenjas. Izvini ali malo procitaj prijasnje postove. Ja nisam nigdje naveo da to nece raditi sa 500w, doduse radilo bi i sa manje. Ali ne kako treba. Sta je ovaj post nego kurcenje. Nemoj se ni ti praviti pametan. S tobom sam zavrsio.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dečki mislim da bi bilo dosta vrijeđanja...i kaj opče ima veze kolko je nego bitno da funcionira...ja osobno nezam kak to fukcionira jer nemam tak jaku konfiguraciju a pitanje al ju bum i kad imal tak da nemugu ništa tvrditi ali mogu samo vjerovati nekome kaj je napisal...ako je@karlo napisal da radi tak onda.valjda i stoji iza svog posta...
 
K

karlo321

Guest
ma daj ga pusti kenja na veliko...znaš kaj je 500 modova...nema šanse...to moraš imak tenk od kompa da bi uspel...ja nemam toliko foldera sa dijelovima od modova a dijelova imam oko 25 gb...mislim fakat ga pretjeruje sa 500 modova o_O -.-

oprosti, sad hoces rec i da haluciniram? i kako to moze bit da ne radi normalno? sta radi samo pola graficke? ili samo 3 jezgre procesora od 6? eto, ja sam procitao prijasnje postove, sad fino savjetujem da ih i ti procitas ;) pa da vidimo tko ne cita postove i tko vrijeđa? izvinite i vi ostatak ekipe, evo tu se ovim boldanim vidi tko je poceo!
 
Na vrh